Çatlaklar Dermaroller kullanıp sonuç alanlar buraya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Dermaroller kullanıp sonuç alan arkadaşlar burada paylaşsınlar lütfen.. Diğer başlıklarda çoook uzun ve sonuç alınıp alınmadığını anlaşılmıyooo....:sonuç alanlar kaç mm lik kullandılar ... Kaç seans kullandılar yazsınlar...:KK54::KK71:

Merhabalar ben ilk başta yüzüm için almıştım sonra çatlaklarıma denedm sonuçtan çok memnunum epey inceldiler ve silikleştiler ilk olarak 1,5 mm ile başladım sonradan 2,5 mm aldım ve onunla devam ediyorum yeni olan çatlaklar kayboldu eskiler için kullanıma devam

Merhabalar ben ilk başta yüzüm için almıştım sonra çatlaklarıma denedm sonuçtan çok memnunum epey inceldiler ve silikleştiler ilk olarak 1,5 mm ile başladım sonradan 2,5 mm aldım ve onunla devam ediyorum yeni olan çatlaklar kayboldu eskiler için kullanıma devam

canım benimde yüzümde aşırı akne izi var onun için alacaktım... yüz için 0.5 mm lik mi yoksa 1 mm lik mi almalıyım bilemedim... acıtıyo mu çok iğneler yüze 1mm çok gibi geldi bana ama ..0.5 mm le başlayıp 1mm liğe sonradan mı geçsem .?? bilgilendirirsen sevinirim :KK54:

0,5 mm kullanıyorum ben canım memnunum sende başla bence etkili olur çünkü yüze dikkat etmek lazım derim ben soradan 1 mm alablrsn yetersz gelrse ama sanmam olmazsa 0,75 mm al en ii çözüm :)))

0,5 mm kullanıyorum ben canım memnunum sende başla bence etkili olur çünkü yüze dikkat etmek lazım derim ben soradan 1 mm alablrsn yetersz gelrse ama sanmam olmazsa 0,75 mm al en ii çözüm :)))

tamam bende 0.5 mm lik alayım... Sen ne lekesi için kullandın ve etkili oldu mu gerçekten .. Biraz bilgi verir misin :KK54:

bencede cnm 0,5 mm olur :) benimde akne izlerm falan vardı cnm ergenlkten kalma bide alnmda haff kırışklkar için önlem olarak kullanıorum çok aşama kaydettim açıkçası

bencede cnm 0,5 mm olur :) benimde akne izlerm falan vardı cnm ergenlkten kalma bide alnmda haff kırışklkar için önlem olarak kullanıorum çok aşama kaydettim açıkçası

kaç günde 1 yapıyosun dermaroleri yüzüne ?? Kaç seans yaptınn ... Lekeleri baya yook ettimiii ... Bende akne izi aşırı dercede var .. O yüzden ççook soru soruyorum kusura bakmaa ... Ona göre alıcam yanii :KK71:

canım ben 3 haftada 1 yapıyorum bazen ayda bir oluyo ama senin çoksa 2 haftada bir yap onu bi uzmana sormak lazım ama çok memnunum bence başla biran önce :) oh valla çatlağın falan yok bi derdn akne olsun şekercim

canım ben 3 haftada 1 yapıyorum bazen ayda bir oluyo ama senin çoksa 2 haftada bir yap onu bi uzmana sormak lazım ama çok memnunum bence başla biran önce :) oh valla çatlağın falan yok bi derdn akne olsun şekercim

sen öyle san bakalım hem çatlağım var hemde akne izim :KK58::KK58: ama öncelikle akne izi için kullanıcam . bugün 0.5mm lik için bilgi aldım hesap nolarını aldım medikalciden dr.roller getirteceğim..:KK54:

Siparişimi verdim 2-3 güne gelecek .. 0.5 mm lik .bakalım akne izlerime iyi gelecek mi ??

selam kızlar bunu kendınız mı yapıyorsunuz ben anlamıs deılım...
acıklayabılır mısını?:44:

kendimiz yapıyoruz... dermaroller yaz nette nasıl kullanıldığı yazıyooo.....:KK54:

:KK50: ev kullanımı için 0,2 mm'i satışa sunmuşlar, diğerlerinin estetisyen ve hekim tarafından uygulanabileceği söylenmiş, sivilce izlerim ve çatlaklarım için kullanmak istiyorum biran önce fakat korkuyorum biraz.

ben çatlaklarım ve yüzüm için 1,5mm kullandım. 1 ay aralıklarla yapıyordum. 5 seans yaptım. yüzümde çok büyük bi fark olmadı ama çatlaklarım da fak gördüm biraz. önemli olan ne kadar periyotlarda yapılacağı ve sonrasında kullanılan kremler yağlar vs. destek ürünler. ben çatlaklarıma kakao yağı kremi ve krem sera sürdüm. krem sera eczanede satılıyor. yüzüme ise b vitamini ampul k vitamini ampul ve hodan yağını karıştırıp sürdüm.

sonuç alan herkes kaç mm ile kaç seans yaptığını, ne kadar aralıkla yaptığını ve sonrasında neler kullandığını düzenlice tek mesajda yazarsa sanırım birbirimizden bilgi almamız daha kolay olur.

Son düzenleme:
ben çatlaklarım ve yüzüm için 1,5mm kullandım. 1 ay aralıklarla yapıyordum. 5 seans yaptım. yüzümde çok büyük bi fark olmadı ama çatlaklarım da fak gördüm biraz. önemli olan ne kadar periyotlarda yapılacağı ve sonrasında kullanılan kremler yağlar vs. destek ürünler. ben çatlaklarıma kakao yağı kremi ve krem sera sürdüm. krem sera eczanede satılıyor. yüzüme ise b vitamini ampul k vitamini ampul ve hodan yağını karıştırıp sürdüm.

sonuç alan herkes kaç mm ile kaç seans yaptığını, ne kadar aralıkla yaptığını ve sonrasında neler kullandığını düzenlice tek mesajda yazarsa sanırım birbirimizden bilgi almamız daha kolay olur.

ben yüzdeki akne lekeleri için 0.5 mm lik aldım .. yapınca yorum yazarım... merak ettim 1.5 mm lik akne izi için mi kullandın ve fayda görmedin anlamadım ???

:KK50: ev kullanımı için 0,2 mm'i satışa sunmuşlar, diğerlerinin estetisyen ve hekim tarafından uygulanabileceği söylenmiş, sivilce izlerim ve çatlaklarım için kullanmak istiyorum biran önce fakat korkuyorum biraz.

merak etme ben 0.5 mm lik aldım akne izi için fayda görürsem yazarım ..ona göre sende başlarsın:KK54:

merak etme ben 0.5 mm lik aldım akne izi için fayda görürsem yazarım ..ona göre sende başlarsın:KK54:

Yabancı bir sitede 0,5 mmden kısa iğnelilerin pek bir fayda etmeyeceğini okudum mantıklı bir açıklama da yapıyorlardı, gerçekten merak ediyorum anlatıldığı gibi ve fotoğraflardaki gibi 1-2 ay içinde mucizevi sonuçları olacak mı?

1.5mmlikten kullanıyorum ben.
ilk başta iyi gelir gibi gelmişti ama şimdi pek farketmedi gibi geliyor bana..

1.5mmlikten kullanıyorum ben.
ilk başta iyi gelir gibi gelmişti ama şimdi pek farketmedi gibi geliyor bana..

Sanırım bunu anlamanın en etkili yolu uygulamadan önce fotoğraf çekmek, ben kendim uygulamaya cesaret edemeyceğimi düşünüyorum bu yüzden satın almıyorum, uygulayan merkezler var mı onları araştırdım ilk fırsatta gidip görüşeceğim ve öncesinde mutlaka fotoğrafını çekeceğim izlerin.

X