Eşim aldattı mı?

Ben de buna benzer şeyler yaşadım 2 ay oldu hala atlatamadım siz ne durumdasınız
Benim 1 yılı geçti arada aklıma gelince deliriyorum. Ayrılanayacaksan konuyu açmaya gerek yok aslında. Eşim çok değişti. O da artık istemsizce açıklama yapıyor telefonla meşgul olunca

On koltuğa oturması bisi ifade etmez. Arkadaşı aynı uçakla gidecekse o akşam kızı araması da garip gelmedi. Ama aklıma takılan şey şu, bu kızla ilişkisi varsa neden arkadaşı ile tanıştırıyor bir de arkadaşının kızla aynı otelde kalması için teşvik ediyor. Ayrıca neden sizin olduğunuz yere yakın lokantaya gidiyor kızla tam tersi daha uzağa gitmesi gerekmez mi? Tüylerini alması garip tabi ama aldatma olduğunu düşünmedim ben. Bence kızdan kız hoşuna gitti, ortam hoşuna gitti, kendince ayak durmaya kızı etkilemeye çalıştı. Pek aldatma cesareti olan biri gibi gelmedi eşiniz. Flört etmeye çalışmış olabilir, bundan daha ilerisini de düşünmemiş gibi duruyor.

Bencede aldatmamis. Yani tahminlerle olucak bir sey degil ne bir mesaj gormussunuz ne kizla bir arada gormussunuz. Bence iyice emin olmadan bir sey demeyin bu iftiraya girer.

X