Dengesizlik?

ohafalanoldumyani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
4
2
19
merhaba, bundan 3 yıl önce dehb tanısı aldım ve bu yıl da anksiyete tanısı aldım. eminim ki kendisi, çevresi ya da çocuğunda dehb olan insanlar vardır bu sitede. merak ettiğim şey ruh halim çok keskin ve sürekli değişiyor bazen kendimi yönetemiyor gibi bir hisse kapılıyorum. aranizda böyle bir şey hisseden ya da tanıklık eden var mı yoksa bu benim yanında anksiyeteyle böyle bir hastalığa sahip olmamdan mı kaynaklaniyor merak ediyorum. şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Dehb dediğiniz şeye başlı başına sebep olabilen bir rahatsızlık. Kişiden kişiye dozu ve şekli değişebilir.
Anksiyete de gelmiş üstüne kaygı sinir bozukluğu endişe panik fakat bunun da çeşitleri var. Her ikisi de dengenizi aynı anda tetikleyerek bozabilir.

Bu teşhisler olduğuna göre psikiyatrik tedaviye devam edin ilaç verildi ise düzenli kullanın. Bunun ( ilaçlar) eşliğinde, eğer almıyor iseniz psikolog seansları ile tedavinizi destekleyin. Bu seanslar size mutlaka iyi gelecektir. Eğer alıyorsanız uzman ile görüşüp seans aralığını azaltıp daha sık görüşün bu durum düzene girene kadar

Geçmiş olsun🌸@ohafalanoldumyani

X