Daraltma yaptırıp memnun kalan var mı? Lütfen yardım destek..

Ben istanbulda özgür kartal a yaptırdım.. çok büyük hastalıklardada işini çok güzel yapıyor o yüzden sırf daraltma için gözü kapalı gidebilirsin.
Merhabalar, hala memnun musunuz ? Bende gelecek ay kendisine 3lü ameliyat olmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Teşekkürler

Merhabalar, hala memnun musunuz ? Bende gelecek ay kendisine 3lü ameliyat olmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Teşekkürler
Mrhb.. evet hala çok memnunum, inşallH böylede devam eder..ben vajinoplasti ve labioplasti (birde idrar torbasını kaldırmıştı) yaptırmıştım.. inşallah çok memnun olacağınız bir sonuç çıkar

Merhaba geçmiş olsun. Bende labıoplasty, vajınoplasty ve dış dudaklara yag dolgusu yapılmıştı . Dikişler öylemheöen düşmüyor zaten. Benim kendime gelip eşimle birlikte olma süreci 2 ayı buldu.. ıslak nemli bir bölge,kullanılan dikişlerde biraz sağlam oluyor sanırım. Çünkü dikişler açılırsa enfeksiyon riski çok yüksek bölge Allah korusun.
Her tuvalet sonrası lütfen temizliğe dikkat edin. Regl iken daha dikkat !! Sık sık pedi değiştirin,batıcon yapın . Çok ağır kaldırmayın,çok merdiven inip çıkmayın.
Ben çok memnun kaldım,eskiye dair tüm sorunlar gitti.
Çok geçmiş olsun bilgiler içinde teşekkürler dr kimdi acaba

Teşekkür ederim, Dr Hasan Fındık doktorum.
Allah sizden razı olsun arzum hanım şuan ameliyatlıyım 11 gibi labioplasty kilitoplasti ameliyatı oldum.Şehir dışından geldiğim için şuan otelde dinleniyorum.Özel bi klinikte sedasyon ve lokal anesteziyle oldum.11saate yaklaştı.Yeni yeni hafiften ağrı ve baskı hissi oluşmaya başladı 3 gün buz uygulaması merhem antibiyotik baticon vs ilaçlar verdi.inşallah sonucu süreci hayırla geçer zaten 2 3 ay kadar sonra sürecini aynen sizin gibi en ince ayrıntısına kadar paylaşıcam şuan çok erken.Yorumlarınız çok iyi geldi bana dahada yarıdayım okumaya devam yani 😂😂 "eski halinden sonra şimdiki halini öpesim geldi"yazmışsınız şu halde sesli güldüm inan bende ay ı hisleri yaşıyorum.lu hali bile güzel göründü bakalım süreç ne getirecek.uzun oldu ama taktir ettim sizi herşey gönlünüzce olsun🥰

Allah sizden razı olsun arzum hanım şuan ameliyatlıyım 11 gibi labioplasty kilitoplasti ameliyatı oldum.Şehir dışından geldiğim için şuan otelde dinleniyorum.Özel bi klinikte sedasyon ve lokal anesteziyle oldum.11saate yaklaştı.Yeni yeni hafiften ağrı ve baskı hissi oluşmaya başladı 3 gün buz uygulaması merhem antibiyotik baticon vs ilaçlar verdi.inşallah sonucu süreci hayırla geçer zaten 2 3 ay kadar sonra sürecini aynen sizin gibi en ince ayrıntısına kadar paylaşıcam şuan çok erken.Yorumlarınız çok iyi geldi bana dahada yarıdayım okumaya devam yani 😂😂 "eski halinden sonra şimdiki halini öpesim geldi"yazmışsınız şu halde sesli güldüm inan bende ay ı hisleri yaşıyorum.lu hali bile güzel göründü bakalım süreç ne getirecek.uzun oldu ama taktir ettim sizi herşey gönlünüzce olsun🥰
Ne güzel böyle mesajları okumak. Sizde yüzümde gülümsemeye sebep oldunuz 🥰
Sorunsuz süreçler diliyorum size. İnşallah çok iyi olursunuz. Biraz dikkat edin kendinize. Özel bir bölge, hemen iyileşme olmuyor.
Güzel mesajlarda buluşuruz inşallah ❤️

Mrhb.. evet hala çok memnunum, inşallH böylede devam eder..ben vajinoplasti ve labioplasti (birde idrar torbasını kaldırmıştı) yaptırmıştım.. inşallah çok memnun olacağınız bir sonuç çıkar
Benim de aynı ameliyatlar olacak, TOT idrar kaçırma, daraltma ve labioplastı olacağım aynı anda. Ben Eren hastanesinde olacağım, siz de mi orada oldunuz? İyileşme süreciniz nasıl ilerledi acaba? Birde bir iki tane şikayet okuyunca Dr. hakkında biraz kararsız kaldım.

Benim de aynı ameliyatlar olacak, TOT idrar kaçırma, daraltma ve labioplastı olacağım aynı anda. Ben Eren hastanesinde olacağım, siz de mi orada oldunuz? İyileşme süreciniz nasıl ilerledi acaba? Birde bir iki tane şikayet okuyunca Dr. hakkında biraz kararsız kaldım.
Siz özgür kartal hanımamı olacaksınız özgür kartal bey e mi :)
Daraltma canımı yaktı, çünkü o işlem biraz ağırdı.. yani küçük bir daraltma olmadı.. ikinci doğumum kazalı bir doğumdu, çok zarar vardı yani.. haa ben çoktım gezdim istanbula gelmişliği o ayrı :) belkid eo yğzdende çok acıdı :)

Ne güzel böyle mesajları okumak. Sizde yüzümde gülümsemeye sebep oldunuz 🥰
Sorunsuz süreçler diliyorum size. İnşallah çok iyi olursunuz. Biraz dikkat edin kendinize. Özel bir bölge, hemen iyileşme olmuyor.
Güzel mesajlarda buluşuruz inşallah ❤
Çok teşekkür ediyorum.Rabbim hepimizi umduğuna nail etsin inşallah.🤲evet bakımı zor olan ve üst seviye hijyen gerektiren bi bölge buda geçer neler geçmediki diyorum🤭😂😂inşallah

Siz özgür kartal hanımamı olacaksınız özgür kartal bey e mi :)
Daraltma canımı yaktı, çünkü o işlem biraz ağırdı.. yani küçük bir daraltma olmadı.. ikinci doğumum kazalı bir doğumdu, çok zarar vardı yani.. haa ben çoktım gezdim istanbula gelmişliği o ayrı :) belkid eo yğzdende çok acıdı :)
İk tane mi Özgür Kartal var??? Erkek olan o zaman

Ben yaptırdım 5hafta kadar oldu
Dr um Turgay Karakaya
İlgi alakası ve sonrasından memnun kaldım
Hiç bir sıkıntım olmadı
Durumunuz ne ben yeni hastalıktan çıktım 2 hafta oluyor virüs bize de uğradı zor atlattık.Daha ameliyat olamadım ama muayene için Esra Hanıma gittim.Tarih belirlemedik ama güvenimi kazandı önceden de düşünüyordum gidince iyice pekişti.Önümüzdeki hafta randevu oluşturacağım.

Durumunuz ne ben yeni hastalıktan çıktım 2 hafta oluyor virüs bize de uğradı zor atlattık.Daha ameliyat olamadım ama muayene için Esra Hanıma gittim.Tarih belirlemedik ama güvenimi kazandı önceden de düşünüyordum gidince iyice pekişti.Önümüzdeki hafta randevu oluşturacağım.
Herşey yolunda çok şükür
Hiçbir sıkıntı yaşamadım
Sizin içinde hayırlısı olsun
Bu tarz işlemlerde Dr çok çok önemli
Sonrası hüsran olan her seferinde birlikteliğinde acı çeken arkadaşlarla özelden çok dertleştik
Hakkınızda hayırlısı

Ben turgay beyde oldum mart ayında hiçbir fark olmadı darlık vs.aksine giriş ve dikiş kısımlarında kararma oluştu ve memnun kalmadım tekrar gideceğim inşallah gerekli düzeltme yapılır.fikir vermek adına sonuçları paylaşırım.

Merhabalar bende daraltma istiyorum sonrasında gerçekten daraltma islanma zevk alma varmı çok korkuyorum bu ameliyatı olmaya fikirlerinize ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

X