Daraltma yaptırıp memnun kalan var mı? Lütfen yardım destek..

Kızlar kesinlikle yaptırmayın .yanında çalıştırdıgı insanlar diploması bile yok yaptırdım şuan sinirden oturup aglıcam 5 yıldız görünce çok iyidir diye düşündüm fakat KESİNLİKLE YAPTIRMAYIN.ben estetik yaptırdım parçalayıp bıraktı .
Suleyman esrdaga bende ameliyat oldum mahvetti birakti ne olursunuz dikkatli olun biz yandik sagligimizdan olduk paramizdan olduk kimse olmasin

Teşekkür ederim.bende ilk kez konu açtım ben yandım başkaları yanmasın düşmesin bu hataya
Benide ayni duruma getirdi bu doktir dudagin bir tarafini kesmis bitarfini uzatmis vajinamin girisini yukseltmis büzusturmu kesinlikle daraltma diye bir sey yok iliskiye giremiyoruz girisi buzusturdugu icin cok zor durumdayim

Benide ayni duruma getirdi bu doktir dudagin bir tarafini kesmis bitarfini uzatmis vajinamin girisini yukseltmis büzusturmu kesinlikle daraltma diye bir sey yok iliskiye giremiyoruz girisi buzusturdugu icin cok zor durumdayim
Siz acaba adli bir süreç baslattiniz mi ben başlatmayi düsünuyorum ama bir sey tutturabilirmiyim .bu konu kimseyede anlatilmiyor kime danişsam şaştim arkadaslar bilgisi olan varsa bi yazsin allah rizasi icin lutfen

Çok geçmiş olsun.. hayretler içinde okudum yazınızı... kesinlikle hepsi hakkında yazmıyorum ama kadın dr lara hiç bir konuda güvenmiyorum.. herşey paranızı alıp masaya yatırıncaya kadar..en basit operasyondan tutunda en ağırına kadar..
KEŞKE DAHA ONCE BU YIRUMLARI OKUSAYDIM LEYLA HANIM BEN DE OLMAZDIM BU DOKTORA BU KADAR ICERIKLI YORUMLARI GORNEMISTIM IYI YORUMLARDAN DOLAYI GITIIM BU DOKTORA HAYATIMI KAYDIRDIMM ALLAHIM BANA BI ÇIKIŞ KAPISI VER YARABBIMM 🥺🥺😭😭😭

KESİNLİKLE İŞLEM YAPTIRMAYIN.ben yaptırdım dilim yandı suan sırf başka insanlar yanmasın diye açtım bu hesabı .klitoris estetiği yaptırdım parçalayıp bıraktı dudaklarına dokunmayın dediğim halde şuan da kesik duruyor ve bicokadar ilgisiz sadece parasına bakıyor
Doktorunuz kimdi acaba suleyman miydi

Allahim yardim etsin biri bize ne olursununz yargiya taşisak bu konuyu hak talep edebilirmiyizki acaba😭😭😭
Ya kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı.. siz kime oldunuz? İlk günlermi sorun yaşadınız hala devammı ?

Ben suley
Ya kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı.. siz kime oldunuz? İlk günlermi sorun yaşadınız hala devammı ?
Suleyman eserdaga oldum😭😭 ben alti aydir ayni sorunlari yasiyorum maalesef dahada kotuye gidiyorum evliligim sallantiya girdi resmen🥺🥺🥺

Ben suley

Suleyman eserdaga oldum😭😭 ben alti aydir ayni sorunlari yasiyorum maalesef dahada kotuye gidiyorum evliligim sallantiya girdi resmen🥺🥺🥺
Çok geçmiş olsun.. inanın çok üzüldüm.. iyi olmak için bir yola giriyorsun, maddi manevi zor bir süreç, birde sonuç kötü olunca...
Ben istanbulda özgür kartal beye oldum.. çok kötü idi durumum.. ama yüz yüze görüştüğümüzde öyle kötü sorunları düzeltmiş, gösterdi, kendi sorunumu küçümsedim.. bir görüşün sorun ne yapabilir.. tabi yine maddi bir sürece gireceksiniz oda kolay değil, başka ne desem bilemedim.. çok geçmiş olsun

Suleyman esrdaga bende ameliyat oldum mahvetti birakti ne olursunuz dikkatli olun biz yandik sagligimizdan olduk paramizdan olduk kimse olmasin
Canım estetik olarak düzeltilemiyormu tekrardan. Yanı senin sorunun ne çok darmı olmuş yada nasıl oldu bir açıklık getirir isin. Allah yardımcın olsun elinden geleni yap bence

vajina daraltma ve beyazlatma için femilift diye bir lazer var aslında. ameliyatsız. 20 dk sonra kalkıp normal hayatınıza devam ediyorsunuz.

Femilift yaptırdım.. para tuzağı! Süleyman Eserdağ yaptı
Bende lazerle yaptıracaktım.. hiç çochk sahibi olmamış bir bayan yazdı, bende bile işe yaramadı parana yazık ameliyat ol sen 3 tane hamilelik geçirmişsin sende hiç işe yaramaz dedi. Haklıymış kadın.. ben normal ameliyatla yaptırdım daraltmayı.. kendime yaptığım en büyük iyilik bu oldu

Birisi de çıkıp "şu doktor işinde çok iyi" diye tavsiye vermemiş, bir tavsiye verin lütfen...
Ben istanbulda özgür kartal a yaptırdım.. çok büyük hastalıklardada işini çok güzel yapıyor o yüzden sırf daraltma için gözü kapalı gidebilirsin.

X