Lekeler, Çiller Ciltteki koyu lekelerinden kurtulabilenler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Takip ediyodum konuyu yazıcam dedin diye bende alıyorum ozaman bu ay serumu ama bişey sorcam 20 gün kullandın şimdi sen şişesi küçüktü ya nereye kadar geldi
yarısını biraz geçti şuan ben de çabuk biter dedim şişeyi görünce ama yok gitti valla bereketliymiş 😂

lekeleriniz ne kadar azaldı
beni rahatsız eden o kahverengi leke görünümü gitti diyebilirim hatta cildimi de parlattı resmen ışıl ışık oldu yüzüm
hala yer yer lekelerim var ama zaten 20 gün oldu daha kullanmaya devam edicem şişe bitene kadar birazcık daha azaltsa ben tamamım zaten şu anki hali bile ilk halinden kat kat iyi açıkcası :)

beni rahatsız eden o kahverengi leke görünümü gitti diyebilirim hatta cildimi de parlattı resmen ışıl ışık oldu yüzüm
hala yer yer lekelerim var ama zaten 20 gün oldu daha kullanmaya devam edicem şişe bitene kadar birazcık daha azaltsa ben tamamım zaten şu anki hali bile ilk halinden kat kat iyi açıkcası :)
:) tamam teşekkür ederim bakıyım incelemesine fln bende

Kızlar selam bu yorumum sabitleniyomu en üste falan bilmiyorum ama nerdeyse 20 gündür serumu her gece kullanıyorum öneren herkese teşekkür ederim bu söylediklerim 20 günlük sonuçtur öncelikle leke konusunda ben sonuç görmeye başladım kesinlikle tamamen gitti diyemem ama yüzümdeki o eşitsizlik azaltmaya başladı ve cildim de daha iyi görünüyo bu yüzden kullanmaya devam edicem leke sorunu olan varsa tavsiye ederim ben de kullanmış biri olarak 🙌🏻🙌🏻🙌🏻
ee nerde benim özel teşekkürüm 😂😂 şaka bi yana sevindim senin de memnun kalmana güle güle kullan artık :KK70:

Arkadaşlar merhaba bende lekeden çekenlerdenim.
1.5 yil önce oluştu maske ile alakalı olabilir mi bilmiyorum
Devlet hastanesinde cildiyeye gittim bana locaderm diye kortizonlu bir krem verdi hic bir işe yaramadi
Cildim kuru hic bir sey süremiyorum hassas ayni zamanda hamile kalınca daha da cogalir diye korkuyorum dudak kenarlarinda asagi bölgeler de
Şu sekilde bendeki lekeler Eki Görüntüle 3030036
Bende de vardi boyle. Cok olmasada.
Cilt bakimi sonrasi duzeldi.
Hangisi etki etti bilmiyorum. 🙈
Kizlar bende the ordinary hyaluronic asit %2 alacm da yurt dışından alamiyorum siz alabildiniz mi ilk defa yurt dışından alişveriş yapcm alamadim
Korendy e bakmani tavsiye ederim. Vardir,yoksada baska markalarin mutlaka vardir.

Evet değecek bir işlem bunun yanında prp de yaptırırsanız bebek gibi bir cilde sahip olursunuz beslerler ama tek dermapen olursa da faydası büyük doktor bulabilirseniz doktora yaptırmanız daha iyi olur özel hastanelerde güzellik bölümlerinde yapıyorlar ama güzellik salonlarına ben güvenmiyorum çok başarılı olanlar bile kimi zaman yanlış işlem yapabiliyor önermiyorum ben
Çok teşekkür ederim tek özel hastane var 😁 oraya da sorarım

Merhaba öncelikle bir dermatoloğa danışman en doğrusu tabiki ama ilaçsız ve zararsız bir krem olarak zdrave önerebilirim :)

Hangi serumu kullandiniz acaba☺️

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
Merhaba Gano keçi sütlü ve şeffaf sabuna başladım ve aynı zamandada ben sivilce tedavisi görüyordum ama ilacı kestim sabunlara devam ediyorum lekelerimde azalma ve cildim de parlaklık var. Deneyebilirsin sende

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
Benim sahte güneş kremi kullanmamdan kaynaklı cilt lekelerim oluştu baya koyu renkli tüm yüzümü kapladı, Merve hepaksız diye bi eczacı var instagramdan bakabilirsin, kendisi leke kremi yapıyor onu denedim ve ay düzenli kullandım lekelerimden kurtuldum cilt parlak ve dolgun da oluyor bi sayfasını incelemeni tavsiye ederim, bu krem cildi yavaş yavaş soyuyor ve alttan yeni cilt çıkarıyor ama soyması rahatsız edici değil fark edilmiyor bile ilk aydan sonra soyulma kızarıklıkta geçiyor

Merhaba. Konunun üzerinden biraz geçmiş ama tecrübemi yazmak istedim. Ben ellerimdeki egzaman için dr’a gitmiştim bana Gliserinli sabun yazdı. Yaklaşık 1 yıldır o sabunu kullanıyorum ellerimdeki ben ve çiller görünmeyecek kadar açıldı. Bir süredir de yüzüme kullanıyorum. Çilli bir cildim var ve inanılmaz iyi geliyor. Marka olarak “Moos” alıyorum. Eczaneden almanızı tavsiye ederim. Ellerimdeki bronzlaşmayı bile bembeyaz yaptı. Normalde koyu buğday tenli olmama rağmen baya açık bir tene döndü cildim. Umarım işinize yarar.

Merhaba, her cildin çözümü farklı oluyor tabiki, ben kendi tecrübemi anlatayım 2021 yazında bıyık bölgemde çok koyu renkli bir leke oluştu, güneş kremim yeterli olmadı sanıyorum. Döndükten sonra iki günde bir sadece geceleri, incecik bir tabaka halinde EXPIGMENT sürüp sabah da yüz yıkama jeliyle yüzümü yıkadım, kremin tamamen çıktığından emin oldum. Bu kremi uyguladığınız bölge kesinlikle güneş görmemeli ama zaten maskeli olduğum için ben problem yaşamadım. 1 ay düzenli olarak bu şekilde uygulama yapınca leke iyice açıldı sonra da Caudalie vinoperfect leke serumuna geçtim 1 ay sonra bütün leke kayboldu. Şu anda hala aynı serumu kullanıyorum bence harika bir leke serumu ama belirttiğim gibi bu benim tecrübemdi umarım siz de hemen kurtulursunuz leke probleminden.

Arkadaşlar benim hem doğum hem güneş lekelerim vardı POHLİ krem kullandım, çok faydasını gördüm. Ben Urfadan getirtmiştim artık internette de satılıyormuş. Yalnız dikkat edin orjinali olsun. Hepinize sevgiler😍😍😍

X