Lekeler, Çiller Ciltteki koyu lekelerinden kurtulabilenler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
beni rahatsız eden o kahverengi leke görünümü gitti diyebilirim hatta cildimi de parlattı resmen ışıl ışık oldu yüzüm
hala yer yer lekelerim var ama zaten 20 gün oldu daha kullanmaya devam edicem şişe bitene kadar birazcık daha azaltsa ben tamamım zaten şu anki hali bile ilk halinden kat kat iyi açıkcası :)
Güneş kremi hangisini kullanıyorsunuz?

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız
Canım öncelikle retinol ve c vitamini serumlarına başla bana göre retinol daha etkili ama bunlara başlamadan önce mutlaka güneş kremini düzenli kullanman gerekiyor :)

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
Merhaba 1 avuç doğal kuru fasülyeyi akşamdan ıslatın. Sabah haşlayın.
2 yemek ev yoğurdunu tülbente koyup musluğa asın süzülsün. Süzülmüş yoğurt ile fasülyeyi buluşturup robottan çekin. Yüzünüze sürün. Haftada maks 2 kez yapın bakın bakalım leke meke kalıyor mu?

2 yemek ev yoğurdunu tülbente koyup musluğa asın süzülsün. Süzülmüş yoğurt ile fasülyeyi buluşturup robottan çekin. Yüzünüze sürün. Haftada maks 2 kez yapın bakın bakalım leke meke kalıyor mu?
2 yemek kaşığı yazacaktım yoğurt için

Merhaba kızlar ben de %100 gül suyu alıp tonik olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Lekeler için çok farklı ürünler kullandım ama 1 aydan önce sonuç almanız imkansız. Saf retinol fayda ediyor ama yara olan sivilceli cilde olmaz. Sivilce lekesini yok ediyor.

Merhaba, Vichy B3 serum öneririm. Güneş kremi sürmeden de asla dışarıya çıkmayın. La Roche Posay‘nin lekelere karşı güneş kremi var oldukça iyi.

Fasulyeyi hasladigimiz su ilemi cekicegiz yoksa suyunu dökecek miyiz?

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
3. Yıl bendekiler geçti ama yazın bakayım tekrar olacaklar mi?

dün kimyasal peeling yaptırdim yuzum su an yanmış gibi bir goruntude cok fena soyulma baslayinca görüntü gececek dediler bakalim nasil bir surec olacak

soyulma bugun dudak cevresinde basladi alttan pespembe tertemiz bir deri geliyor 😍 ama gerilme cok fazla yüzümde mimik yapinca hemen agriyor
Merhaba, yüzünüz nasıl oldu acaba ?

X