Çiçeksepetinden eski sevgilisine çiçek gönderen eşim bana hiç çiçek göndermedi

Dün gece telefonu önümdeydi kilidini açıp bakmak istedim çiçek sepeti uygulamasını gördüm içimden Allah Allah bana hiç çiçek göndermedi kimlere gönderdi acaba diye baktım. 2021 2022 de eski sevgilisine hiç benim görmediğim şekilde afilli sözlerle yıl dönümü doğum günü kutlamış kırmızı güller yollamış. Dışarıda o kadar çiçekçilere gözüm takılıyor bana bir kez benim dememle aldı. Sonrası kendi düşünsün diye söylemedim. Ama dün onları gördükten sonra kalbim kırıldı açıkçası.. kendimi kötü hissettim uyuyamadım bir süre. Bunu gördüğümü söylememek için zor tutuyorum kendimi
2024 e zaten yeni girdik. 2022 deki eski sevgilisinden sonra ne ara tanışıp birbirinizi yeteri kadar tanıyım evlendiniz?

Dün gece telefonu önümdeydi kilidini açıp bakmak istedim çiçek sepeti uygulamasını gördüm içimden Allah Allah bana hiç çiçek göndermedi kimlere gönderdi acaba diye baktım. 2021 2022 de eski sevgilisine hiç benim görmediğim şekilde afilli sözlerle yıl dönümü doğum günü kutlamış kırmızı güller yollamış. Dışarıda o kadar çiçekçilere gözüm takılıyor bana bir kez benim dememle aldı. Sonrası kendi düşünsün diye söylemedim. Ama dün onları gördükten sonra kalbim kırıldı açıkçası.. kendimi kötü hissettim uyuyamadım bir süre. Bunu gördüğümü söylememek için zor tutuyorum kendimi
Erkekler hep bir odun🥲

Bence konusup yuzgoz olmayin. Sonucta sizden once yasanan bir sey. Kirilmakta haklisiniz. Ona oyle yapiyordun bana yapmiyorsun gibi kiyaslamalarla bence karsidaki insana “bana boyle davranabiliyorsun ben de tolere edebiliyorum” mesaji veriyoruz.

Sevgili olmadan önceki dönemde arkadaş ortamında eşim, kesme çiçeğe giden paranın boş olduğunu, iki gün sonra çöpe vs. atıldığını söyleyip ahkam kesmişti.

25 yıldır özel günlerin çoğunda çiçek alır. Hiç bana çiçek al demedim. Zamanla öğrenecektir, kimseyle kıyaslamayın, hesap sormayın. "Ben çok severim. Ay ne güzeller! Bunu gördüm bayıldım, kendime aldım. " la başlayın bence.😉

Başta sizinle evliyken, eski sevgililerine gönderdi sandım; neyse ki yorumlardan anladığım kadarıyla geçmişteki ilişkilerinde yaptığı bir eylemmiş.

Ben de olsam kırılırdım ne yalan söyleyeyim. Ben sorardım herhâlde bu uygulamanın hâlâ ne işi var, baktım geçmişte birilerine göndermişsin, bana da gelen bir şey yok niye duruyor şeklinde sitem ederdim. İnce düşünmeyen adama da söyleyerek bir şey yaptırmanın da bir anlamı kalmıyor.

Sizle birlikteyken gondermediyse bazısı agziyla ısrarla gönderir ondan olabilir. Eşimin ekip arkadaşı ısrarla eşimden çiçek istemişti. İsteme sebebi de eşim çiçek almayı seviyordu ama ben çiçek sevmiyordum. Yani seviyorim ama buket çiçek yazık günah iki günde soluyor. O yüzden alma diyordum. İlişkimizin başıydı. Kızin sevgilisi de eşimle ikimizin ortak arkadaşıydi. Yani herhangi bir flörtoz durum yok ondan emindim. Israrla surekli istemiş bu da almış ortak ofiste masaya bırakmış. Ben de eskiden o işte calisiyordum. Bana da arkadaşım haber vermişti hatta:)
Hem kiskanmadim da parayı gereksiz şeylere harcadı diye baya azarlamistim :)
Ozetle ben ona da öyle içten bir şekilde aldığını düşünmüyorum. Kız darlamistir.

Açıkça sorun üzülmeye gerek yok

E size bir çiçek bile almayan adamla neden evlendiniz?
Bu çok basit bir şey. Bir insan sevdiği, evlenme teklifi edeceği vs insana hiç yoktan özel günlerde bir çiçek alır. Kendi almayı sevmezse yine de kız mutlu olsun diye alır. Bunu bile yapmayan adamla evlenmişsiniz, şimdi de üzülüyorsunuz
Bu yoruma çok üzüldüm,ağladım çok haklı olman canımı sıktı hata bende 🥺

2022'de çiçek böcek falan gönderdiği ilişkisi olan adamla ne ara tanıştınız ne ara sevgili oldunuz ne ara evlendiniz?

Hızlı ilişki ise ya adamın çok pohpohluyor olması gerekir. Ya kadının her şeyi kabul eden, çok istek sıralamayan kolay anlaşılacak biri olması gerekir.

İkincisi diye düşünüyorum. Bu durumda da isteyeceğiniz minnacık çiçek de gözüne batacaktır. Çünkü bu ilişki için alıştığı konfor alanında böyle şeyler yok.

Ha soru şu ki, çiçeksepeti neden hala telefonda var? Size göndermiyor ise neden hala silmemiş? Başkasına gönderdiğini iddia etmiyorum yanlış anlamayın.

Eskiyi katmadan açıkça isteyin özel günde, beklentileriniz olsun.
2023 başı tanışıp aralıkta evlendik her şey 1 yıl içinde oldu 8. Ayda nişan 11. Ayda düğün. Evlenmek benim için çok büyük problemdi. Ama bir şekilde nasiptir ya, olduk. Evlendiğime pişman değilim. Sadece anlatmak istediğim zamanında eski sevgilisine gönderdiği çiçekler kadar benim onda yerim yok mu değerli değil miyim? Çiçek sepeti 5 tane ablası var bir ablasına da göndermiş. Doğum günleri için tutuyor olabilir. Ama keşke silmiş olsaydı. Onun benim eskilerimden bir şey görmesi onu da üzerdi. Ama erkekler biz kadınlar kadar düşünceli değil tabi, ya da öyleyse bile benim eşim değil galiba.. ve dediğiniz çok doğru hiç bir şey istemedim anne baba ayrılığı görmüş olduğum için sadece mutlu ve huzurlu olmak isteğimdi. Yormadım

Çiçek sevdiğinizi ara ara söyleyin net bir şekilde

Hatta özellikle cinsini de belirtin ne bileyim kırmızı gül çok seviyorum görmesi koklaması bile içimi açıyor çok mutlu oluyorum vesaire

Tam anlamıyla söylemeden anlamıyolar

Benim ilgi alanım olduğu için bir çok çiçekçi önünden geçiyoruz ne güzel çiçekler diyorum çiçek almak beni çok mutlu eder diyorum. Ablası da bir gün yanında istedim diye görevi haline gelir kendi isteyip alsın dedi. Dememişim ben de onu beklersek ohooo

Yani üzücü ama kusura bakmayın sevgiliyken nişanlıyken özel güne gerek yok bir dal çiçek almayan size jestler yapmayan insanlarda ne bulup evleniyorsunuz ki hani genel yazıyorum şu erkeklerin ben bilmem ben anlamam ki yea mallığına inanmayın yok öyle bir şey aşık olduğu kadında her şeyden bal gibi anlıyorlar

Benim esim de (ben onun ikinci esiyim)
Ilk düğüne katilanlari, bizimkine çağırmamisti, bi de o büyük düğündü, bizimki eglence demisti puahhaha onaa büyük düğün yapmis bababababa
Ara ara yemeklerimden sikayet ettiğinde de, diğerinde en azindan karnim doyuyodu der dxzd
Bilemiyorum benim icin no Problem bunlar

Ben kırılırdım.
Önce hiç çaktırmadan bana neden çiçek almıyorsun derdim. Sonra almazsa bir iki kere daha söylerdim yine almazsa açar gördüklerimi gösterir ben çok iyi anladım anlamam gerekeni deyip buz gibi davranırdım.

Bunun da kavgası edilir. Yani kavga nedenim neden ona aldın olmazdi da sebep ne benimle iliskinde mi problem var olurdu . Belki net bir şekilde konuşursunuz. Ayrıca sevgiliyken aldığım çiçek sayısını hatırlamıyorum evlenince eşim bir iki kez aldı . Sordum mesela alıyorum kuruyor diyor ee yani dogasi bu . Evlenen erkekler odunlaşıyor . Yani sevgiyle alakası da olmayabilir sonuçta sevmese gidip imza atmazdi . Ama açık açık konuşurdum

X