Çamaşır ve Kurutma Makineleri çamaşır makinesi için tavsiye bekliyorum

omer_eymen

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
63
25
35
merhaba arkadaşlar,
çamaşır makinası almak istiyorum ama bir turlu karar veremedim. Tercihim beyaz eşyada bosch. Ama yinede diğer tavsiyelere açığım. 5 kiloluk makinem yetmiyor artık iki çocuğum var üçüncü gelmeye hazırlanıyor. En az 8 kiloluk istiyorum. Battaniye yorgan kilim vs yıkamak için ideal mi siz ne dersiniz?

merhaba arkadaşlar,
çamaşır makinası almak istiyorum ama bir turlu karar veremedim. Tercihim beyaz eşyada bosch. Ama yinede diğer tavsiyelere açığım. 5 kiloluk makinem yetmiyor artık iki çocuğum var üçüncü gelmeye hazırlanıyor. En az 8 kiloluk istiyorum. Battaniye yorgan kilim vs yıkamak için ideal mi siz ne dersiniz?
bende bosch 9 kg var çk memnunum ve süper sessiz bir makine 1400 tl .ye aldık tavsiye edebilirim bosch wat24480 serisi benimki

ben aynı modeli netten araştırdım ve kalbim ona çok yöneldi nette en ucuz 1450 ًye buldum nerden aldığını öğrenebilir miyim
evimizin hemen altında bosch yetkili bayisi var ordan canım İstanbul-Yedikule de ben çok memnunum yorgan rahat yıkarsın ve tamburu çok geniş sessiz olması da ayrıca güzel kesinlikle tavsiye ederim sonuçta bir kere alınması gereken bir ürün beyaz eşya

o zaman taksitle 1450 normal.. Bi kaç sene sonra pişman olmak istemiyorum 9 kilo neden almadım diye. Dediğin gibi her zaman alınacak birşey değil. Uç tane erkeğim varki birbirlerinden pimpirikler.. Onlara yetsin de . Zaten dorduncude onlar gibi olursa 9 ancak kurtarır beni.. Bıktım çamaşırlardan artık:):):)

evet gayet makul taksitli fiyatı bulmuşken kaçırma derim :KK66: Allah bağışlasın evlatlarınızı 9 kg size bol bol yeter de artar bile :)

Amin hepimizinkini inş. Çok teşekkür ederim.. İnsanların birbirlerini tanımadan çıkarsızca birbirlerine temennide bulunmaları ve yardımcı olmaları çok güzel...

Amin canım. rica ederim ne demek :KK66: yardımlaşmak kadar güzel bir şey yok ne demişler bugün sana yarın bana :)

öyle tabi. . İstediğim makineyi kullanan birinin olumlu fikir vermesi çok mutlu etti beni.. Beyaz eşya nasip işi çünkü. Eşimi de ikna ederim inş. Ben boscha taktım oda benim boscha takmama taktı:)

kesinlikle beyaz eşya nasip ve şans işi, ben temiz yıkamasına çok önem verdiğimden bosch tercih ettim gerçekten hakkını veren bir makine ödenen paranın. eşinizi de ikna edersiniz tatlı dille makine artık temiz yıkamıyor iş yerinde rezil mi olucaksın kirli çamaşırlarla dersiniz aldırırsınız :)

kesinlikle beyaz eşya nasip ve şans işi, ben temiz yıkamasına çok önem verdiğimden bosch tercih ettim gerçekten hakkını veren bir makine ödenen paranın. eşinizi de ikna edersiniz tatlı dille makine artık temiz yıkamıyor iş yerinde rezil mi olucaksın kirli çamaşırlarla dersiniz aldırırsınız :)
:) bozuldu zaten makinem biz ne alacağımıza karar veremiyoruz.artık burdan yazarım ne aldığımı bakalım

bosch wat 24480 9 kiloluk aldık.. 8 kiloyla arasında 50 lira fark ettiği için 8 i düşünmedim bile.. Araştırmaya başladığımda ilk gördüğüm makine buydu.. Nihalll cim sana da tekrar teşekkür ederim...

bosch wat 24480 9 kiloluk aldık.. 8 kiloyla arasında 50 lira fark ettiği için 8 i düşünmedim bile.. Araştırmaya başladığımda ilk gördüğüm makine buydu.. Nihalll cim sana da tekrar teşekkür ederim...
çok sevindim canım güle güle kullan. elinden geldikçe speed eco değil de eco.da kullan beyazları sadece eco program dışı kullan tasarruf için aklında olsun :KK66:

Sağol cnm. Yarın gelecek makinem. Artık Bi karışıklık yaşarsam tekrar sana sorarım:):):)
gelen servis anlatıyor zaten ama ben anlamamıştım mesela adamın dediklerini :)) sor tabii elimden geldiğince yardımcı olurum sana canım tekrar hayırlı olsun :)

merhaba arkadaşlar,
Bende evde bebek odası açmak için kurutmalı çamaşır makinesi aradım nihayet aldım. Hotpoint arıston 10 kg yıkama 7 kg kurutma ve fiyatıda gayet uygun geldi bana çok memnun kaldım süper sessiz çalışıyor yeterki kullanma klavuzunu iyi oku uygula tavsiye ederim.

X