Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Büyük bir nişan için tüllü daha düz bir model mi yoksa tarlatanlı daha kabarık bir model mi seçmlym?

Kızlar büyük bir nişan için sizce hangi tarz seçmeliyim??

• düz tüllü olan

OY: 39 81,3%
  • kabarık tarlatanlı olan

OY: 9 18,8%

• Ankete Katılan
    48
bende sade istiyorum ama baskı yapıyorlar ya nişana gelenler çokabartırsa diye aralarında çok farkedilmezmisim sönük kalırmışım şım şım şım .. öyle diyorlar..:oops:

bende onlardan biriyim çünkü kuzenim nisanina sade elbise giydi gorumcesi gösterişli giydi herkes gelin o sandı takı yapan bile oldu ona

Yorumlarin bi kısmıni okudum ben olsam sizinki gibi bi nisanda kabarik tarlatanli giyerdim ama bu model degil.. cunku bizim tanidiklarimizda hep abiye giyer nisan dugun vs.. gelinin bi farki olmali... benim sozum evde oldu duz bir elbise giydim icimde kalmisti tarlatanli suslu biseyide kinamda giydim ben bulabilirsem modeller atarim buraya

Böyle kabarıklık olabilir belki, biraz ışıltıyla.
Gosterisli-tesettur-nisanlik-modelleri.jpg

trend-Tesett%C3%BCr-Ni%C5%9Fanl%C4%B1k-Abiye-Modelleri.jpg

Canım mutlaka kabarık bence duz bısey gydıgınde dıger davetlılerden bı farkın kalmaz sen dıkkat cekmelısın hem kabarıgı kına gecendede gyersın

Bana o kabarik nisanliklar cok sacma geliyor. Gelinligin adeta bir turuncusu. Hele büyük salonda oluyorsa cidden dügün ile farkini zor anliyorum. Sadece iki tarafi daha gergin edecek yeni bir tören ve yer olmadigi icin saklamakta zorluk olan bir nisanlilik.

Herkes istedigini yapar ve giyer fakat madem fikir istedin.. Ben zariflikten yanayim daima. O günün gözdesi olmak icin incikli boncuklu kabarik seyler giymek zorunda degilsin.

Şahsen ben nişan kına dugun tarlatanli prenses uçuş uçussss cok isterdim cunku sadece dugunde giydm ve tadini cikaramadm.
Seviyor iseniz tarlatanli ama zaten hoslanmiyorsaniz duz olabilir

bende düz olanı istiyorum ama ısrarla çok sade olacağımı söylüyorlar :işsiz:

Bence kesinlikle düz olanı o tarlatanlı şeyler gelinlik dışında hicbirseyde güzel durmuyor seçtiğiniz elbise çok zarif çok hoş ama dediğiniz gibi nisan büyükse biraz daha abartı gerektirir o da taç vs gibi biseyle kapatılır bence

Ben nişanlarda uçuş uçuş elbiseleri beğeniyorum.
Mevsimde uygun.
Bence bu tip özel günlerde en çok zarifliği beğeniyorum. Ve tarlatanlı o renkli nişanlık denen şeyler cidden çocuklar hariç ne sevimli duruyor, ne giyeni güzelleştiriyor.
Abartılı duruyor ve cidden güzel durmuyor.
Renkli, şık, zarif ama uçuş uçuş bir şey bulabilirsin bence.

eveeet kesinlikle daha hoş zarif duruyor bence o kocaman şeyi hiç giymek istemiyorum zaten düğünde öyle kabarık giycem nişanda da aynı kıyafetin renklisini giymek istemiyorum
Ben de senin gibi dusunuyorum, zaten gelinligin kabarik olacak, nisanligin şık ama düz olsun, benim gelinligimin kabarikligi biraz azdı, demedikleri kalmadi cok sade diye ama kimseyi takmadim, zaten 1,60 boyum var tarlatinin icinde bogulamam

gelin herzaman özeldir kabarık giysede giymesede
Oyüzden sönük kalmazsın Aksine sade şık ve gösterişli ama abartısız bir görüntü çizmiş olursun
Tarlatan kötü olmamış ama diğeri daha modern

Düz modelin bi değişiğini ablamın nişanında giydim. Sizin dinden değilim ama tesettür abiye dükkanlarında çok güzel elbiseler bulup giyiyorum :KK73:

Canım oylama da sade dedim ama Nisan büyükse tarlatanli olan iyi olur..Çünkü o üzerinde olunca daha bi farklı oluyo.. Ben normal elbise giydim ama nisana çok şık gelen olursa gölgede bile kalma ihtimalin var :KK43:

İki modeli de beğenmedim.

Kabarık bir model sizi nişan kızı diye diğerlerinden ayırır ya da gösterişli olması lazım..

Çünkü siğer nişan daetlileri de bu şekilde giyinirse karışırsınız.

bence bu biraz boy kilo ilede alakalı. ben kendi nişanıma hazırlanıyorum şuan hafif kabarık bi nişanlık diktiriyorum ve TARLATANLI. burdaki yorumlara baya ters olacak ama benm içimde kalacaktı zaten uzun boylu ve zayıfım güzelde kaldırdı. sade bişey düşünemiyorum bi kaç ay sonra ablamın düğünü var onda giyerim sade modelide.

X