Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Büyük bir nişan için tüllü daha düz bir model mi yoksa tarlatanlı daha kabarık bir model mi seçmlym?

Kızlar büyük bir nişan için sizce hangi tarz seçmeliyim??

• düz tüllü olan

OY: 39 81,3%
  • kabarık tarlatanlı olan

OY: 9 18,8%

• Ankete Katılan
    48
Su tarlatan denen sey bir tek bana mi gokyuzunde acilmis parasut gibi gorunuyor? Yapmayin, kabarigi bosverin sade ve şık olun; isiltili yilbasi agacina donmeyin.
bende sade istiyorum ama baskı yapıyorlar ya nişana gelenler çokabartırsa diye aralarında çok farkedilmezmisim sönük kalırmışım şım şım şım .. öyle diyorlar..:oops:

bende sade istiyorum ama baskı yapıyorlar ya nişana gelenler çokabartırsa diye aralarında çok farkedilmezmisim sönük kalırmışım şım şım şım .. öyle diyorlar..:oops:

Bide o olaya da hastayim.Neden farkedilmeyesin?Neden sönük kalasin? Millet zaten senin en mutlu gunun icin orda.Ana fikir,tema sen ve nisanlinsiniz zaten.Nedir bu en dikkat cekici sen olmalisin iddasi anlamadim.Bunu genel soyluyorum.Ustune alinma :)

eveeet kesinlikle daha hoş zarif duruyor bence o kocaman şeyi hiç giymek istemiyorum zaten düğünde öyle kabarık giycem nişanda da aynı kıyafetin renklisini giymek istemiyorum

Aynen böyle düşünüyorum.
Ama biraz daha dikkat çekici bir model bakabilirsiniz düz de olsa. Ya da çok hafif bir kabarıklık da olabilir bence.

Bide o olaya da hastayim.Neden farkedilmeyesin?Neden sönük kalasin? Millet zaten senin en mutlu gunun icin orda.Ana fikir,tema sen ve nisanlinsiniz zaten.Nedir bu en dikkat cekici sen olmalisin iddasi anlamadim.Bunu genel soyluyorum.Ustune alinma :)
yok bende ona takığım zaten o salona nişanlımla ben el ele gireceğim diyorum fark edilmesem de orada herkes görecek bilecek yani girerken :)) ayy çok üstüme geliyorlaaar :kızgın:

Aynen böyle düşünüyorum.
Ama biraz daha dikkat çekici bir model bakabilirsiniz düz de olsa. Ya da çok hafif bir kabarıklık da olabilir bence.
mankende kabarık durmamıış benim memleketimde mağazada denedim aynı kıyafeti gayet kabarık böyle düz durmuyor

1000 kisilik bir davet icin ikisi de hic guzel degil. Neden kendiniz tasarlayip diktirmiyorsunuz?
Ben gelinligimi ve kinaligimi kendim tasarlayip diktirmistim.. bu modeller hic guzel degil. Hazir almayin bence..

1000 kisilik bir davet icin ikisi de hic guzel degil. Neden kendiniz tasarlayip diktirmiyorsunuz?
Ben gelinligimi ve kinaligimi kendim tasarlayip diktirmistim.. bu modeller hic guzel degil. Hazir almayin bence..
ben o sade olanını beğendim aslında diktirme ile falan uğraşacak çok vaktim yok aslında

ben o sade olanını beğendim aslında diktirme ile falan uğraşacak çok vaktim yok aslında
O zaman biran önce dükkanları gezin. Emin olun çok daha güzel modeller bulunuyor yalnız ilk girdiğiniz yerden hemen almayın zira o kadar çok uğraşıyorlar ki alın diye diğer modellere bakma fırsatınız olmuyor

O zaman birini tavsiye ederim. Gecen gun bi defileye gittim Kubra Biriktir diye bir tasarimcinin kiyafetleri sergilendi. Off nasil guzellerdi anlatamam. Eger bulursam fotografini aticam.

Defilede begendigim kiyafeti bulamadim. Ama tatli pembe duz. Boynundan bele kadar islemeli sadece on tarafi. Alt etegi balik etek gibi ama harika. Arkasinda da upuzun bir tül var. Kesinlikle super. Ama acip instagramdan kubra biriktire bakip ordan defile videosunu izlerseniz ilk iki bayanin arkasindaki kisi sanirim..

Organizasyonun büyüklüğüne göre değişir.
Ben evde yapmıştım tarlatansız sade bir elbise giymiştim.
Eğer düğün salonu gibi bir ortamsa tarlatanlı olan olsun ama aşırı kabarık olmasın. Tarlatansız elbise tarzında bir şey giyecek bir yakının varsa senin de büyük bir organizasyonda aynı tarz olman tuhaf olur.

X