burun estetiği sonrası şişlik..

Ben yeşilçay, kiraz sapı çayı, bromelain hepsini denedim. İşe yaradıysa şaşarım, işe yaramasa ne kadar şiş olacaktı acaba.
Gerçi çok kalın derili benim burnum. Sarkıklığın geçici olacağını sanmam bendeki. Doktora sordum "Derin oturuyor, hafif incelir ama dümdüz olmaz" dedi.

Kızlar prf. Dr. Mustafa keskin hocaya ameliyat olan varmı ? varsa bna acil hbr versin ☺️

image.jpeg İyi akşamlar ben ameliyat olalı bir ay oldu burun deliklerimde çok belirgin yamukluk var ameliyat olmadan öncede yamuktu zaten sol taraf dar uzun sağ taraf geniş yuvarlak böyle olup delikleri eşitlenen varmı

Eskişehir'de oldum fakat doktorun pek umrunda değil eşitlenir diye geçiştiriyor sizin düzeltme ameliyatına ekstra ücret alıcakmı acaba

merhaba 3 hafta oldu benimde ameliyat olalı bugün bantlar çıktı berbat bir burun şiş kocaman ameliyat olanlar lütfen yazarmısınız dev bir burun şekli belirsiz doktor uzun sürecek oturması dedi ama ben çok korkuyorum

Eskişehir'de oldum fakat doktorun pek umrunda değil eşitlenir diye geçiştiriyor sizin düzeltme ameliyatına ekstra ücret alıcakmı acaba
Bana soruorsanız hayır ekstra ucret vermıcem cunku doktorun hatası dızgun yapması gerekıor

Canım merhaba bende forumdan bir türlü çıkamıyorum benimde 40 gün oldu ve burnumda bariz yamukluk var pardon burun ucumda benim ameliyat olmadan önce sağ tarafımda kemik eğriliği vardı nefes alamıyordum küçükken burnumun üstüne düşünce burnum kırılmış doktorum burnunda yamukluk var onu da düzelteceğim demişti ve aynı zamanda estetik de oldum ameliyatımdan çıkınca doktor başarılı geçti ama burnunun içinde çok kırık vardı onları da topladım dedi fakat şimdi dediğim gibi burnumun ucu sola doğru eğik acaba düzelir mi bide sağ taraf burnumun deliği çok büyük sol tarafı küçük acaba sağ tarafım şiş ondan deliği de büyük ve sola doğru baskı mı yapıyo acaba bunları düşünmekten inanırmısınız kafayı yiyecem ne olur bana yardımcı olun
Merhaba canım benimde bugün 40 gün oldu burun ucum yamuk üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum senin burnun düzeldimi acaba cevap verirsen çok sevinirim teşekkür ederim

merhaba 3 hafta oldu benimde ameliyat olalı bugün bantlar çıktı berbat bir burun şiş kocaman ameliyat olanlar lütfen yazarmısınız dev bir burun şekli belirsiz doktor uzun sürecek oturması dedi ama ben çok korkuyorum
Bugün çıktı benimde bantlarım ve aynı durumdayım. Yassı şekilsiz saçma sapan bi Burnum var peki senin burnunda ki kavis belli oluyomu benim oda belli değil tamamen dümdüz

Bugün çıktı benimde bantlarım ve aynı durumdayım. Yassı şekilsiz saçma sapan bi Burnum var peki senin burnunda ki kavis belli oluyomu benim oda belli değil tamamen dümdüz
Ayyy bana benzeyen biridaha nihayet canım burnum görüntü olarak çok kötü eski hali daha iyiydi kocaman şekli belirsiz ve yamuk her gören bunamı bu kadar çile çektin diyor senin durumun nasıl anlatırmısın

Kizlar ilk zamanlarda kavis falan beklemeyin. Burnunuz eskisinin 2 kati kadar sisebilir. Kimi daha fazla kimi daha az siser.. odemler burunda egrilikler yapar ama gecicidir.. kikirdaktan kaynakli egrilik oldugunu dusunuyorsaniz doktorunuza danisin.belki ona ozel masaj verir.. ama lutfen baskalarina kulak asmayin.ozellikle ilk 4 ay gecmeden burnunuzun buyuklugune bakmayin.. ne kadar islem yapildiysa o kadar siser ya da morarir.. ayni sekilde bazi deri tiplerine gore de farkeder bu iyilesme sureci.. kafaniza takmayin. Bu foto paylasirsaniz yorum yapabiliriz sisligi hakkinda.. bi de kac haftaliksiniz ?

Kizlar ilk zamanlarda kavis falan beklemeyin. Burnunuz eskisinin 2 kati kadar sisebilir. Kimi daha fazla kimi daha az siser.. odemler burunda egrilikler yapar ama gecicidir.. kikirdaktan kaynakli egrilik oldugunu dusunuyorsaniz doktorunuza danisin.belki ona ozel masaj verir.. ama lutfen baskalarina kulak asmayin.ozellikle ilk 4 ay gecmeden burnunuzun buyuklugune bakmayin.. ne kadar islem yapildiysa o kadar siser ya da morarir.. ayni sekilde bazi deri tiplerine gore de farkeder bu iyilesme sureci.. kafaniza takmayin. Bu foto paylasirsaniz yorum yapabiliriz sisligi hakkinda.. bi de kac haftaliksiniz ?
Merhaba canım bugün 42 gün oldu burnum bu halde çıkıntı olan yerde kıkırdak gibi bir sertlik var diğer tarafta yok. Artık düzeleceğine umudum kalmadı çok üzülüyorum IMG_0661.JPG

Merhaba canım bugün 42 gün oldu burnum bu halde çıkıntı olan yerde kıkırdak gibi bir sertlik var diğer tarafta yok. Artık düzeleceğine umudum kalmadı çok üzülüyorumEki Görüntüle 1950349
Fark ettiysen göz altımdaki karartıda henüz geçmedi. Burun deliklerimde orantısız sizce düzelir mi. Ayın 20sinde tekrar dr gidecem bakalım ne diyecek.

Arkadaşlar ameliyat olalı 4 ay oldu burun deliklerimde yamuk burnumda yamuk eğer burnunuz kırılarak düzeltilmediyse yani törpülendiyse eğer ve yamuksa o burun düzelmiyor doktor sabret düzelir eşitlenicek dedi hiçbirşey değişmedi gözünüz alışır unutursunuz diye düşünüyorlar heralde ben 6. Ayın sonunda düzelttiricem doktor bile geçen hafta kontrole gittiğimde kendi yaptığı işi beğenmedi düzelme yaparız dedi

Arkadaşlar ameliyat olalı 4 ay oldu burun deliklerimde yamuk burnumda yamuk eğer burnunuz kırılarak düzeltilmediyse yani törpülendiyse eğer ve yamuksa o burun düzelmiyor doktor sabret düzelir eşitlenicek dedi hiçbirşey değişmedi gözünüz alışır unutursunuz diye düşünüyorlar heralde ben 6. Ayın sonunda düzelttiricem doktor bile geçen hafta kontrole gittiğimde kendi yaptığı işi beğenmedi düzelme yaparız dedi
Off ne kötü benimde yamuk ve şiş yamukluğu bi taraf şiş ondan delikler orantısız

Merhaba Kızlar benımde 2 ay oldu burun ucum hafıfte olsa odem azaldı ama benım sorunum daha farklı sağ profılım cok güzel ama sol profılımde küçükte olsa kemer var dokunduğumda kemık gıbı sert bu durum çok canımı sıkıyo umarım geçer pek sanmıyorum ama:KK43:
Merhaba acaba probleminiz geçti mi yanıtlarsanız çok memnun olurum ben yeni ameliyat oldum bendede aynı problem var geçti mi sizinki merak ediyorum

Fark ettiysen göz altımdaki karartıda henüz geçmedi. Burun deliklerimde orantısız sizce düzelir mi. Ayın 20sinde tekrar dr gidecem bakalım ne diyecek.
Goz alti morluklari bazi kisilerde 3 ay falan kalabiliyor.o biraz sizin cilt tipinizle alakali.onun gececegini dusunuyorum.
Size gore sag tarafinizda odemden kaynakli bi sislik duruyor. Ve odem burun deliginizin esit durmamasina neden oluyor. 42 gun cok erken odemler icin. Burnunuzda egrilik var mi.? Ben fotoda farkedemedim ama bu sis duran kisim burnunuzun kikirdagini ya da oraya konulan dokuyu disa dogru iteklemis olabilir.. bu yuzden burun bi tarafa dogru egilebilir. Eger boyle bir durum oldugunu soylerse doktor masaj cok cok etkili olur canim. Seni panikletmek icin egrilikten bahsetmedim. Bana gore burnun cok odemli oldugundan esitsizlikler mevcut. Ama soyledigim gibi bi durum da olabilir diye aklinda bulunsun istedim..

X