burun estetiği 21. gün (özelden resim atarım)

bidebayilistersen

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2022
63
24
23
burun estetiği sonrası 21. günüm. çevremdeki insanlardan iyi yorum yapanlar var, yorum yapmayanlar var ve alışmamız lazım bize izin ver diyenler var. bana da başta çok garip gelmişti bu yüzden hak veriyorum ama ben çok hassasım her şeye üzülmeye başladım. burnumun aşırı değişmesini istemedim kapalı ameliyat oldum bu yüzden yüzün siman değişmedi diyolar herkes bunu diyor. bilmiyorum yan profilden ben sevdim o sevmediğim kısımlar gitmiş önden de seviyorum aslında ama bazen garip geliyo bazen bazı yerlere takılıyorum kalkık mı diyorum önden çok mu gözüküyo delikler diyorum, diyorum da diyorum işte sizlerden gerçekçi yorum bekliyorum

Burnunuz çok güzel olmuş şu an alışma aşamasında olduğunuz için size tuhaf geliyor bir de daha burnunuz yüze uyum sağlayacak ve oturacak biraz sabırli olmak gerekiyor.bu hali ile bile çok iyi kendinizi üzecek bir burun değil

Çok güzel olmuş, gözünüzün alışması ve yüzünüze oturması biraz zaman alacak. Kaldı ki burnunuz biraz daha deriye ve iskelete adapte olup oturacak. Erken dönem sonucu için gayet doğal ve beklentiyi karşılayan bir sonuç. Doktorunuz iyi iş çıkarmış, geçmiş olsun.

Çok güzel burnun çok güzel olmuş
Ödemde çok az gözüküyor
Eğer yüzün mimiklerin degışmedıyse şanslısın.keyifını çıkar çok yakışmış

X