burun estetiği sonrası şişlik..

profılımden bakabılırsın özellikle bir fotografta çok bariz belli çok teşekkür ederim desteğin için umarım güzel gelişmeler olur.

Bence super olmus ve yuzunede cok yakismis sanirim sende benim gibi takintilisin biraz cok belli bile degil insallah duzelecek cikintida benimkide cok gec iyilesiyor hem derim kalinmis hemde sigara kullaniyorum:KK43: (burunlarimiz cok benziyor bu arada)...:)))))

Bence super olmus ve yuzunede cok yakismis sanirim sende benim gibi takintilisin biraz cok belli bile degil insallah duzelecek cikintida benimkide cok gec iyilesiyor hem derim kalinmis hemde sigara kullaniyorum:KK43: (burunlarimiz cok benziyor bu arada)...:)))))

fotograflarda bellı olmuyor ama yakından sol profılım gırıntı cıkıntılı derım kalın ve bende sıgara kullanıyorum :KK43:umarım dedğınız gıbı olur şu bı geçsin dileğin benden ne dilerseniz o derce yani:)

Sabirla bekle ozaman canim seni iyi anliyorum gecer insallah bende cok panige kapilmistim druma surekli tlf edip soruyordum oda yetmiyodu cantami alip direk hastaneye gidiyordum oda surekli gececegini masajimi ihmal etmememi soylemisti bende aliskanlik oldu bos oturunca surekli masaj yapiyorum ve hic bise kalmadi sende asla umutsuzluga kapilma iyi düsünki iyi olsun...

Canım merhaba bende forumdan bir türlü çıkamıyorum benimde 40 gün oldu ve burnumda bariz yamukluk var pardon burun ucumda benim ameliyat olmadan önce sağ tarafımda kemik eğriliği vardı nefes alamıyordum küçükken burnumun üstüne düşünce burnum kırılmış doktorum burnunda yamukluk var onu da düzelteceğim demişti ve aynı zamanda estetik de oldum ameliyatımdan çıkınca doktor başarılı geçti ama burnunun içinde çok kırık vardı onları da topladım dedi fakat şimdi dediğim gibi burnumun ucu sola doğru eğik acaba düzelir mi bide sağ taraf burnumun deliği çok büyük sol tarafı küçük acaba sağ tarafım şiş ondan deliği de büyük ve sola doğru baskı mı yapıyo acaba bunları düşünmekten inanırmısınız kafayı yiyecem ne olur bana yardımcı olun

Canım merhaba bende forumdan bir türlü çıkamıyorum benimde 40 gün oldu ve burnumda bariz yamukluk var pardon burun ucumda benim ameliyat olmadan önce sağ tarafımda kemik eğriliği vardı nefes alamıyordum küçükken burnumun üstüne düşünce burnum kırılmış doktorum burnunda yamukluk var onu da düzelteceğim demişti ve aynı zamanda estetik de oldum ameliyatımdan çıkınca doktor başarılı geçti ama burnunun içinde çok kırık vardı onları da topladım dedi fakat şimdi dediğim gibi burnumun ucu sola doğru eğik acaba düzelir mi bide sağ taraf burnumun deliği çok büyük sol tarafı küçük acaba sağ tarafım şiş ondan deliği de büyük ve sola doğru baskı mı yapıyo acaba bunları düşünmekten inanırmısınız kafayı yiyecem ne olur bana yardımcı olun

Gecmis olsun canim benimde burnumda kiririk varmis ve haberim bile yoktu yani benimkiylede fazla ugrasilmisdi dr fazla ugrastigi icin sisliklerde gec iner demisti yamukluga gelince 3 ay boyunca benimkide birgun sağa dogru ertesi gun sola dogru yamuluyodu aslinda yamukluk degil sislikmis netaraf siserse otarafa yöneliyomus burunda bende kafayi yemistim elimde aynayla geziyordum ama geciyor hepsi hic uzulme tatlim seninkide duzelir suan 4 ay oldu hala bazen kuculuyo bazende kocaman oluyo ozellikle sabahlari hic kafana takma duzelir bu ameliyat dr dedigi gibi sabir isi sabret canim

fotograflarda bellı olmuyor ama yakından sol profılım gırıntı cıkıntılı derım kalın ve bende sıgara kullanıyorum :KK43:umarım dedğınız gıbı olur şu bı geçsin dileğin benden ne dilerseniz o derce yani:)

Gecer canim ya dr kafayi yememis ya sana girintili cikintili burun yapsin onlar kesin ödemdir cok sert oluyo seni anliyon kemik zannediyorsunda gercekten degildir gececektir ben ne burunlar gordum resmen çokmustu sag tarafi onlar bile duzeldiyse seninki hayli hayli duzelir kalbini ferah tut canim...

canım benimde 1 ay oldu ve hala çok şiş, kemik eğriliği vardı, bi de kırık kemiş varmış haberim bile yoktu onuda düzeltmiş, burun kanatlarım ve burun ucumlada oynamış, anlıycağın çok fazla işlem yapıldı burnuma. şişlerinde geç iner demişti. ameliyattan hemen sonra çok başarılı geçti fındık gibi burun yaptık dedi ama son kontrolde senin burun yapın zordu çok büyüktü mükemmel ve küçük burun beklemek olmazdı demeye başladı, küçük bi operasyonla kıkırdak ekleyebiliriz ilerde dedi moralim bozuldu :KK43:((

canım benimde 1 ay oldu ve hala çok şiş, kemik eğriliği vardı, bi de kırık kemiş varmış haberim bile yoktu onuda düzeltmiş, burun kanatlarım ve burun ucumlada oynamış, anlıycağın çok fazla işlem yapıldı burnuma. şişlerinde geç iner demişti. ameliyattan hemen sonra çok başarılı geçti fındık gibi burun yaptık dedi ama son kontrolde senin burun yapın zordu çok büyüktü mükemmel ve küçük burun beklemek olmazdı demeye başladı, küçük bi operasyonla kıkırdak ekleyebiliriz ilerde dedi moralim bozuldu :KK43:((

Gecmis olsun canim insallah ikinciye gerek kalmadan duzelir hem maddi hemde manevi zarar ben suan cesaret edemem cok zor ameliyat ya valla sirf devlet karsiladigi icin ben yattim o masaya:) allah bidaha yasatmasin hem sana hemde bu sıkıntıyı yadayan herkese....

Allah allah bu doktorlar neden böyle anlamıyorum hem para veriyoruz hem de sıkıntısını biz çekiyoruz benim doktorda bana ben sana söylemiştim çok beklentin olmasın falan filan ameliyattan sonra ama aslında bana ameliyat öncesi burnun kırık zor bir ameliyat olacak dedi şekli ile ilgili bir şey demedin ki beceremiyorsan söyle ben bu burunu yapamam de arkadaşım bilmiyorum valla her halükarda 6 ay 1 sene bekleyeceğiz arkadaşım

Gecmis olsun canim benimde burnumda kiririk varmis ve haberim bile yoktu yani benimkiylede fazla ugrasilmisdi dr fazla ugrastigi icin sisliklerde gec iner demisti yamukluga gelince 3 ay boyunca benimkide birgun sağa dogru ertesi gun sola dogru yamuluyodu aslinda yamukluk degil sislikmis netaraf siserse otarafa yöneliyomus burunda bende kafayi yemistim elimde aynayla geziyordum ama geciyor hepsi hic uzulme tatlim seninkide duzelir suan 4 ay oldu hala bazen kuculuyo bazende kocaman oluyo ozellikle sabahlari hic kafana takma duzelir bu ameliyat dr dedigi gibi sabir isi sabret canim

Çok sağol bitanem inşallah dediğin gibi olur bu iki gündür daha fazla şişiyor burnum ucu özellikle top gibi benim şişin inmesi 6 ayı bulacak galiba artık sonu iyi olsun da şiş burunla gezmeye razıyım benimde yandan profilde zaten senin profildeki resme benziyor. Doktor hafif kavisli yaptım dedi ama kavisi pek belli değil

Allah allah bu doktorlar neden böyle anlamıyorum hem para veriyoruz hem de sıkıntısını biz çekiyoruz benim doktorda bana ben sana söylemiştim çok beklentin olmasın falan filan ameliyattan sonra ama aslında bana ameliyat öncesi burnun kırık zor bir ameliyat olacak dedi şekli ile ilgili bir şey demedin ki beceremiyorsan söyle ben bu burunu yapamam de arkadaşım bilmiyorum valla her halükarda 6 ay 1 sene bekleyeceğiz arkadaşım

İkincide daha cok para aliyorlarmis belkide ondan::KK66:) valla canim istersen dunyanin en iyi dr ameliyat ol bu birazda sans isi birde bazi dr adi cikmis iyi diye madem cok iyiler neden ikinci yada ucuncu ameliyata gerek duyuyorlar ben devlet hastanesinde plastik cerraha oldum ve 250 tl odedim sadece sonucdan cok memnunum ve gayet guzel sorularima cvp aliyorum insalla duzelirsin tatlim

Çok sağol bitanem inşallah dediğin gibi olur bu iki gündür daha fazla şişiyor burnum ucu özellikle top gibi benim şişin inmesi 6 ayı bulacak galiba artık sonu iyi olsun da şiş burunla gezmeye razıyım benimde yandan profilde zaten senin profildeki resme benziyor. Doktor hafif kavisli yaptım dedi ama kavisi pek belli değil

Tatlim kavisi sisler indikce ortaya cikiyor ucuda normal sis olmasi benimki hala sis birgun iyi oluyor birgun top gibi ve ucunu hala hissetmiyorum dr hem derin kalin hemde ucuyla cok oynadim falan dedi 6 aya duzelir dedi birde ben kapali ameliyat oldum iyilesme suresi yzun oluyormus acik ameliyat daha cabuk iyilesiyormus benim 1aylik haliyle simdika arasinda daglar kadar fark var seninkide duzelecektir tatlim...

benim de sağ burun deliğim daha büyük ve yuvarlakken sol burun deliğim daha küçük ve oval.ancak burnumun sağ tarafı da bariz daha şiş,burnumu ilk haftadan sonra bir de şimdi görenler şişliklerin baya gitmiş ama sağ taraf daha şiş diyorlar ilk görüşte.yani merak etmeyin burun deliklerinin asimetrisi şişkinliklerle ilgilidir,bende de aynen öyle.

tam tersi burun ucumun şişliği ve hissisliği yok denecek kadar azaldı ama kıkırdak eklenen burun sırtı hıssız ama daha kabarık kemer alınan bölge ama elime ödem gibi değil kemik gibi sert bişey geliyo doktorumla görüştüm gülüyo ama hepsının geçeceğini söylüyo ama her geçen gün umutsuzluğum artıyo :KK43:[/QU

canım takip ettiğim kadarıyla sende hakan soygüre amelyat olmusttun , bende 3 hafta önce oldum önden burun deliklerimde bir orantısızlık söz konusu ve aynı zamanda burun kemerimdede şişlik ve hafif koyu bir çizgi var anlayamadım :/ ..sendede böyle bir sorun olmus muydu?? gercekten moralim çok bozuk..aynaya bakmamaya calışıyorum :KK43: ...

Mrb acil yorumlarinizi bekliyorum...
Ameliyat olalı 2 ay oldu ve dün ev temizliğinde kendimi biraz zorlandım hatta dolabı silerken yan düştüm kalça ve dizim morardi. Burnumu bi yere carpmadim ama dün akşama dogru burnumun sol tarafında kemik gibi ufak bişey elime geliyordu. Sabahat kalktım burnum öyle şişmiş ki burnum kalın derili olduğu için bayağı etliydi şimdi bir gerilmiş anlatamam ya niye şişti ki acaba kocaman olmuş :KK51:

Acaba burnunuz duzeldimi cok merak ediyorum benim sorunuma çok benziyor yarın 2 hafta olacak ameliyat olalı salı t dikişler alinacak hastaneyi dagitmayi düşünüyordum bende yapamadilar diye sonra bu sayfayi ve yazilari gördüm biraz sakinlestim güzel ve cirkindeki hayvan adama benziyorum sokağa çıkamıyorum aynaya bakmak istemiyorum derim inceymis sigarada içiyorum ağlamak istiyorum sanırım aylarca böyle gezicem sonunda geçer inşallah

Acaba burnunuz duzeldimi cok merak ediyorum benim sorunuma çok benziyor yarın 2 hafta olacak ameliyat olalı salı t dikişler alinacak hastaneyi dagitmayi düşünüyordum bende yapamadilar diye sonra bu sayfayi ve yazilari gördüm biraz sakinlestim güzel ve cirkindeki hayvan adama benziyorum sokağa çıkamıyorum aynaya bakmak istemiyorum derim inceymis sigarada içiyorum ağlamak istiyorum sanırım aylarca böyle gezicem sonunda geçer inşallah
Ben de iki haftalikken kendimi kostebege benzetmistim arkadasim merak etme gecicek . Hos benim sisliklerim tam inmedi yeni burnum pekde guzel sayilmaz ama alisiysun zamanla :)

Üçüncü haftama girdim hala burnum şiş maalesef iyileşmem uzun sürecek televizyonda falan gösterilenler hep yalanmis sanirim ameliyat olup oyle hemen iyilesemiyormussun sanki hiç acı çekmiyormussun gibiydi reklamlarda falan ölüyordum acıdan okadar acı çektim ama deymedi sanırım :KK43: pek bir şeye benzemedi ucu hala yamuk

Eklentiler

• IMG-20151020-WA0014.jpg
    IMG-20151020-WA0014.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 1.135
X