Bu sefer olacak 💃🏻💃🏻

Nayro

☕️
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Temmuz 2012
1.402
948
Herkese merhaba öncelikle kendimden bahsedeyim 29 yaşında 2 çocuk annesiyim 5 ay önce doğum yaptım
Kendim bildim bileli kiloluyum
Çok kez sayfa açtım ama olmadı
Bu sefer kesin kararlıyım Allah’ın izniyle pazartesiyi beklemeden pazar günü start veriyorum
Niyetim aralıklı oruç tarzı yapmak
Sabah tartı fotosuyla başlayacağım
Obez sayılırım 160 boya 78-79 kilo civarı
Katılmak isteyen olursa beraber ilerleriz
Ben günlük paylaşımlar yapacağım

Herkese merhaba öncelikle kendimden bahsedeyim 29 yaşında 2 çocuk annesiyim 5 ay önce doğum yaptım
Bu sefer kesin kararlıyım Allah’ın izniyle pazartesiyi beklemeden pazar günü start veriyorum
Siz deneyin bende kilo vermek istiyorum.Ama bende azim yok.

Yaşın daha genç bol su ve emzirme ile çok kolay verirsin. Ben emzirirken ne kadar yesemde hep aynı kilodaydım 😁

IMG_2991.jpeg
IMG_2992.jpeg

Bu şekilde bir başlangıç yapıyorum
Güne ılık limonlu su ile başlıyorum
Kahvaltıyı 12 gibi yapmayı düşünüyorum
Akşam yemeği de en geç 18-18-30 civarı yiyip gün kapatmayı düşünüyorum

Evde egzersiz yapabilme şansınız varsa haftada 4 gün 15-20 dk ayırıp yaparsanız daha hızlı kilo verip yağlardan da kurtulursunuz 😊 ben de spora başladım evde, bol su tüketimi ve protein & merhaba sebze ağırlıklı beslenme de yapıyorum. Umarım ideal kilolara ulaşırız 🎉

Evde egzersiz yapabilme şansınız varsa haftada 4 gün 15-20 dk ayırıp yaparsanız daha hızlı kilo verip yağlardan da kurtulursunuz 😊 ben de spora başladım evde, bol su tüketimi ve protein & merhaba sebze ağırlıklı beslenme de yapıyorum. Umarım ideal kilolara ulaşırız 🎉
Evde Leslie denemek istiyorum 30 dk olan videolarla başliycam bugün
Çok teşekkürler
Siz kilo verdiniz mi neler yapıyorsunuz

Evde Leslie denemek istiyorum 30 dk olan videolarla başliycam bugün
Çok teşekkürler
Siz kilo verdiniz mi neler yapıyorsunuz
Haftanın 3 günü evde hareket yapıyorum Instagram'da @/gsmzeylefitim hesabında hareketler var onları yapıyorum. Bol bol su içiyorum gerçekten çok önemli azımsanmayacak kadar önemli su içmek. Kahvaltımı güzelce yapıyorum beyaz ekmek yerine tam buğday ya da kepekli ekmek yiyorum. Ara öğünlerde kahve, meyve vs. Akşam yemeği de proteinli besleniyorum. Canım abur cubur çekerse de yiyorum kısıtlamıyorum pek. Ramazandan önce bunu yapmıştım 8 kilo vermiştim ramazanda tekrar aldım özellikle göbek ve bacak çok kötü bende. Tekrar başladım buna

Haftanın 3 günü evde hareket yapıyorum Instagram'da @/gsmzeylefitim hesabında hareketler var onları yapıyorum. Bol bol su içiyorum gerçekten çok önemli azımsanmayacak kadar önemli su içmek. Kahvaltımı güzelce yapıyorum beyaz ekmek yerine tam buğday ya da kepekli ekmek yiyorum. Ara öğünlerde kahve, meyve vs. Akşam yemeği de proteinli besleniyorum. Canım abur cubur çekerse de yiyorum kısıtlamıyorum pek. Ramazandan önce bunu yapmıştım 8 kilo vermiştim ramazanda tekrar aldım özellikle göbek ve bacak çok kötü bende. Tekrar başladım buna
Çok iyi vermişsiniz
İnşallah bend everirim

Sabah kahvaltısı
Yoğurt içine muz chia tohumu kuru meyve az bişey ve yulafla yaptım
Akşam yemeği bi kaşık yağda fırınlanmış patates ve soğan sarımsaklı yoğurtla yedim
Ara öğünde kırmızı biber yedim kavanozdaki olandan
Şuana kadar 1 litre su içildi
Kaldı 1 litre daha

İnstagrmda zullallemutlugünler bunu mutlaka takip et bana dua edeceksin 🫶🏻😂 evet leslie yapma fikrine bende katılıyorum çok etkili hele o 30 dakikalık MAVİ video
Zülali takip ediyorum ama bir türlü tariflerini yapmaya başlamadım en etkili olan hangisi ondan başlayayayım

Zülali takip ediyorum ama bir türlü tariflerini yapmaya başlamadım en etkili olan hangisi ondan başlayayayım
Ya işte asıl püf nokta AZ YEMEK AZ YEMEK AKŞAM YEMEĞİNİ 5-6 gibi sonlandırıp ertesi gün kahvaltıya (saat 11:00 - 12:00 )a kadar SU, ŞEKERSİZ SÜTSÜZ KAHVE, YEŞİLÇAYDAN BAŞKA BİŞEY AĞZINA SÜRME BAK NASIL GİDİYO KİLOLAR✅

Ya işte asıl püf nokta AZ YEMEK AZ YEMEK AKŞAM YEMEĞİNİ 5-6 gibi sonlandırıp ertesi gün kahvaltıya (saat 11:00 - 12:00 )a kadar SU, ŞEKERSİZ SÜTSÜZ KAHVE, YEŞİLÇAYDAN BAŞKA BİŞEY AĞZINA SÜRME BAK NASIL GİDİYO KİLOLAR✅
Evet akşam işi biraz zorluyor geç yattığım için aç olmasam bile atıştırma isteği geliyor

X