Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Is durumuna uzuldum canim. Herseyin hayirlisini dilerim senin icin. Barre ve pilates sana daha uygun. Bence fitness sadece kas olmasini istedigimiz gogus ve popoya uygun. Yuruyus ve esneme hareketleri ile de desteklersen super olur.
Sağol cnm işten ayrılmam en doğrusuydu bazı gelişen olaydan dolayı yoksa işim iyiydi hayırlısı olsun tabi.Kafam doldu iyice temizlenmek arınmak istiyorum.
Aynen cnm doğru artık vücudumu tanıdım ve neye ihtiyacı olduğunu öğrendim.

Selam kızlar ben jilian killer buns videoları bulamıyorum acil lazım yardım lütfen.

torrenttan indirdigim brazil butt lift dosyası sifre istiyor bunun hakkında bir sey bilen var mı kızlar o kadar indirdim acamadım bilen biri mesaj falan atsın lutfen :KK43:(((

torrenttan indirdigim brazil butt lift dosyası sifre istiyor bunun hakkında bir sey bilen var mı kızlar o kadar indirdim acamadım bilen biri mesaj falan atsın lutfen :KK43:(((
Sifre istememesi lazim normalde kolaylikla indirdim ben hep.Baska torrentlerle de indirebilirsin mesela lime torrent,torrenfunk var kicckas torrent var ordaki linklerden de indirebilirsin.

Sifre istememesi lazim normalde kolaylikla indirdim ben hep.Baska torrentlerle de indirebilirsin mesela lime torrent,torrenfunk var kicckas torrent var ordaki linklerden de indirebilirsin.

7 gb indirdikten sonra sifre istemesi gercekten uzdu maalesef baska indirdim bu acıldı cok sukur yinede sagol canım
bisi sorabilir miyim sen butt lift yaptıgında vucudun spora alısık mıydı cunku bir ay gibi bir surede etki ettigini soylemissin :KK37:

7 gb indirdikten sonra sifre istemesi gercekten uzdu maalesef baska indirdim bu acıldı cok sukur yinede sagol canım
bisi sorabilir miyim sen butt lift yaptıgında vucudun spora alısık mıydı cunku bir ay gibi bir surede etki ettigini soylemissin :KK37:
Sévindim indirdigine rica ederim cnm.Evet alisikti cnm baska videolar da yapiyodum ama brazil tam vucudu sekillendiriyo 4.haftadan itibaren gordum etkisini.Ve 12 hafta yaptim dusun dikkatler uzerimdeydi ama 57 kilo idim o zaman.

Sévindim indirdigine rica ederim cnm.Evet alisikti cnm baska videolar da yapiyodum ama brazil tam vucudu sekillendiriyo 4.haftadan itibaren gordum etkisini.Ve 12 hafta yaptim dusun dikkatler uzerimdeydi ama 57 kilo idim o zaman.

anladım hayatım bir de indirdigim dosyanın icinde takvimler var sırasıyla onları mı uyguladın 3 ay ?

Bende popomdan şikayetçiyim sık kilo alıp verdim ve sarktı biraz yapısında da var sanırım şu an bacaklarımla birleşti resmen aşağı doğru yığıldı ne yapacağımı bilemedim daha yaşımda küçük netten bu brazil butt life buldum biraz araştırdım iyi sonuç veriyor youtube da bir video var onu yapıyorum 4 gündür torrentten dediğiniz videoyu da indirdim 3 gün sürdü ama biraz sıkıntılı açılmıyor bana ne önerebilirsin canım gerçekten psikolojim bozuldu kesin istediğim sonucu alacağımı bilsem hiç yılmadan yaparım bana biraz bilgi versen deneyimli biri olarak. teşekkür ederim..

poine5 cnm o sikinti bende de vardi.Kalcam bacaklarimla birlesmisti kalca cizgim bile kaybolmustu.Brazil yaptigimda ilk etkisi kalca cizgimin cikmasi oldu kalca altindaki yaglar yok olmaya baslamisti sonra gittikce sekil aldi hatta bombesi bile cikti.Yani istedigim yuvarlak kalkik ve bombeli bi kalcaya sahip oldum.Cok seksi olmustu kiyafetlerde bile dikkat cekiyodu.Tanga bile cok guzel duruyodu inan bana.Bu videolarla brazilin videolari ile guzel sekillenebilirsin.Devam ve istikrar ile ama.

Arkadaslar merhaba, bahsettiginiz brazil butt lift videolari hangisi acaba? Youtubeda ilk cikan 11 dakikalik video mu? Bilgisayar kullanmıyorum torrent olarak verdiginiz linkleri indiremiyorum malesef. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

Ya ben bişeyi çok merak ediyorum. Şu an diyetteyim ama kalçam basenlerim bacaklarım ayrı bi dünya olmuş. İncelmiyorlar bi türlü :KK51: Squat yapıyordum incelme olmasa da toparlanmıştı ama 1 ay önce Ebru Şallı'nın bacak basen eritme videosunu yaptım 5 cm kalınlaştı bacaklarım basenlerim :KK43::KK43: Merak ettiğim şu; zayıflamadan egzersiz yapılırsa kalınlaşma mı olur yoksa diyetle beraber devam etmeliyi miyim? o_OBilgili olduğunuz için size sormak istedim teşekkür ederim şimdiden:)

X