Boşanma aşamasındayım doğru mu yaptım

İlk evliliğinde sevgiyi bulamamış görmemiş köpek gibi ezilmiş ikinci evliliginde de sevildiğini zanneden ve bunun bir yalan olduğunu farkeden biri olarak eğer kendinizde o mücadele ruhunu kaybetmediyseniz asla sizi kandırmaya çalışan biriyle hayatınızı paylaşmayın imza iki taraflı atılıyor iyi günde kötü günde sizin ruh halınızı anlamayip da böyle davranan bir insan değişmez iki yıldır hiç bişey değişmedi ve kendimde biraz gücü bulsam bende bir dk surmam ama kendimde o gücü bulamıyorum
İkinci evliliginiz mi bu adam cocugunuz var mi

Devamlı aşşaladı beni benim ilk evliliğim onun başından bir evlilik daha geçmiş babasının hiçbir huyunu sevmez fakat babasıyla aynı şeyleri yapıyo annesine hiç değer vermemiş babası oda bana aynılarını yapmak istiyor herşeyi yarı yarıya yaptım onunla evlenirken sırf sorun çıkarmasın boşansin diye nafaka falan istemiyorum anlaşmalı karşılıklı protokol imzaladık fazlasını istediğim zaman çirkinleşiyor paragöz oldugumu soyluyor ben calisirsam hersey olur ona gore calisirsam cocugumuz olur calisirsam istediklerimi alabilirim hersey benim calismama bagli

Ne igrenc bir adam yahu hala bosansam diye soruyor musun?

Düzelicez düzelticez laflarına basladi simdi de sevmiyosun sevgin yok yuva yikiyosun yuzun gulmesin falan filan hicbir zaman yanimda yoktu ben cocugumu dusurdum bir defa sarilip yanindayim demedi agacta beni seviyo belki ama soylemiyosa nerden bileyim degil mi sevgisiz birakti beni iyiyken herkes iyi kavga aninda agzina geleni sayan kufur hakaret eden manipulenin en babasini yapan bir insan simdide anlasmali mahkemeye gelmiycem adliyeye gel gel git diyor kendisi bilir uzasin en sonunda biticek baskalari eslerine nasil davraniyor diyorum basklarina ozenmekle gecti hayatin diyor ozendirtme o zaman sevgiye muhtac mi yasiycam ben bir omur
Tam da bundan bahsetmiştim engelleyin ulaşamasın size derken.
Size yazması rahatsız eder, engelleyebilirsiniz isterseniz. Sizi vazgeçirmek için sıralı taktikler uygulayacak çünkü. Duygu sömürüsü, hakaret ve küfür, tehdit, tekrar duygu sömürüsü, aşağılama, suçlama, duygu sömürüsü şeklinde devam eder. Ben olsam iletişimi keserdim sinirlerim bozulmasın diye.
Lütfen engelleyin her yerden. İsterse çekişmeli olsun, kaç yıl sürerse sürsün boşayın gitsin.

Haklisiniz son gün geldi evimi. Kapisinda yalvardi yeminler etti ben dunyanin en assalik insaniyim dedi annem bana gitme kizim bundan adam olmaz dedi ama ben dinlemedim emeklerime uzuldum o evde ondan cok emegim var ona hic uzulmedim
Sezer Ergör ün videolarını izler misiniz,şiddetle tavsiye ediyorum çünkü para konusunu okudukça acaba eşinizde benzer kişilik durumu var mı diye ,siz izledikçe daha iyi çözümlersiniz her yaşadığınız an videoları izledikçe aklınıza gelir ve eğer eşiniz bu kişilik durumuna yatkınsa videolar sayesinde verdiğiniz karardan dolayı hiç pişman olmazsınız

Sezer Ergör ün videolarını izler misiniz,şiddetle tavsiye ediyorum çünkü para konusunu okudukça acaba eşinizde benzer kişilik durumu var mı diye ,siz izledikçe daha iyi çözümlersiniz her yaşadığınız an videoları izledikçe aklınıza gelir ve eğer eşiniz bu kişilik durumuna yatkınsa videolar sayesinde verdiğiniz karardan dolayı hiç pişman olmazsınız
İzliycem tavsiyenizle videolari

İlk evliliğinde sevgiyi bulamamış görmemiş köpek gibi ezilmiş ikinci evliliginde de sevildiğini zanneden ve bunun bir yalan olduğunu farkeden biri olarak eğer kendinizde o mücadele ruhunu kaybetmediyseniz asla sizi kandırmaya çalışan biriyle hayatınızı paylaşmayın imza iki taraflı atılıyor iyi günde kötü günde sizin ruh halınızı anlamayip da böyle davranan bir insan değişmez iki yıldır hiç bişey değişmedi ve kendimde biraz gücü bulsam bende bir dk surmam ama kendimde o gücü bulamıyorum
İlk evliliğinden kaç sene sonra evlendiniz

Neden o gücü bulamıyorsunuz ? Ekonomik özgürlüğünüz mü yok
İnsan istediği zaman her türlü ayakta kalır ekonomik olarak öyle yada böyle benim kendimde güç bulamadığım taraf ruhen bunu kaldiramayacagimdan korkuyorum ve iki kızım var tekrar onları etkileyecek diye korkuyorum sonuçta benim ruh halimden onlar da etkileniyor ve ben onların bu kadar küçük yaslarinda ruhsal sorunlarla mücadele etmelerini istemiyorum artık şuan babalarından ayrılalı beş sene olacak ancak yeni yeni toparlamisken benim yüzümden tekrar sıkıntıya girmelerinden korkuyorum

Teşekkür ederim çok sağolun Allah hayatında zorluk yaşayan herkese selamet versin
Amin amin böyle dışardan yorum yapmak kolaydır onu yaşayan bilir bu yüzden Allah yardımcınız olsun ,herkesin yaşadığı sorunlar farklı kimi eşinden sınanıyor kimi annesinden kimi kardeşinden kimisi çocuğundan,Şuan eşinle evde huzuru yakalayabiliyor musun peki ? Yani çocukların etkilendiği şuanki durumda her şeu yolunda mı,sen alttan alıp ortamı hep ılımlı mı yapmaya çalışıyorsun 🥹

Amin amin böyle dışardan yorum yapmak kolaydır onu yaşayan bilir bu yüzden Allah yardımcınız olsun ,herkesin yaşadığı sorunlar farklı kimi eşinden sınanıyor kimi annesinden kimi kardeşinden kimisi çocuğundan,Şuan eşinle evde huzuru yakalayabiliyor musun peki ? Yani çocukların etkilendiği şuanki durumda her şeu yolunda mı,sen alttan alıp ortamı hep ılımlı mı yapmaya çalışıyorsun 🥹
Şöyle söyleyeyim sevildigimi hissetmedigim bildiğim bir evde durmak çok zor oluyor başka kadınlarla mesajların bana iletildiği ve kendini sanki kadınla yattım mi diye avutan bir insan var karşımda bir çok şey çok zoruma gidiyor mesela ben tek başıma otururken o şuan maç izliyor telefondan oyun oynuyor yokmuş gibiyim yani maç olmasa bile ya telefon ya televizyon tek iletişim açım biseyler hazırla çay yap kahve yap meyve getir azıcık bir yer dikkatimi cekmemisse şurayı bir süpür ve karı koca munasebeti isteği geldiğinde bunun dışında herhangi bir sohbetimiz dahi yok çocuklara karşı bazen iyi bazen dengesizce bağırdığı oluyor doğal olarak bundan dolayı kavgalar çıkıyor çünkü dengesiz davranıyor yani daha sayıp sayamayacagim bir sürü şey var kafa olarak kadın iş yapar yemek yapar susar çok konuşmaz hakkını savunamaz kafasında en ufak bişey de küfürler hakaretler asalamalar bana kendimi hiç bişey gibiymisim hissettirecek tavırlar ne kadar iyi olunabilirse olmaya çalışıyorum ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok böyle mi daha iyi yoksa olmasa daha mı iyi bilemiyorum

Şöyle söyleyeyim sevildigimi hissetmedigim bildiğim bir evde durmak çok zor oluyor başka kadınlarla mesajların bana iletildiği ve kendini sanki kadınla yattım mi diye avutan bir insan var karşımda bir çok şey çok zoruma gidiyor mesela ben tek başıma otururken o şuan maç izliyor telefondan oyun oynuyor yokmuş gibiyim yani maç olmasa bile ya telefon ya televizyon tek iletişim açım biseyler hazırla çay yap kahve yap meyve getir azıcık bir yer dikkatimi cekmemisse şurayı bir süpür ve karı koca munasebeti isteği geldiğinde bunun dışında herhangi bir sohbetimiz dahi yok çocuklara karşı bazen iyi bazen dengesizce bağırdığı oluyor doğal olarak bundan dolayı kavgalar çıkıyor çünkü dengesiz davranıyor yani daha sayıp sayamayacagim bir sürü şey var kafa olarak kadın iş yapar yemek yapar susar çok konuşmaz hakkını savunamaz kafasında en ufak bişey de küfürler hakaretler asalamalar bana kendimi hiç bişey gibiymisim hissettirecek tavırlar ne kadar iyi olunabilirse olmaya çalışıyorum ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok böyle mi daha iyi yoksa olmasa daha mı iyi bilemiyorum
Çocukların dengesizce bağırıyor yazmışsın canım burası da önemli olan şeylerden ,Allah yardımcın olsun inşallah hakkında güzel şeyler olur ben öyle keskin yorumlar yapmayı sevmiyorum ama sorunlar var evliliğin devam etmemesi için 🥹boşanmak istedin diyelim ki sana destek olacak bir ailen var mı ?Boşan demiyorum yanlış anlama

Çocukların dengesizce bağırıyor yazmışsın canım burası da önemli olan şeylerden ,Allah yardımcın olsun inşallah hakkında güzel şeyler olur ben öyle keskin yorumlar yapmayı sevmiyorum ama sorunlar var evliliğin devam etmemesi için 🥹boşanmak istedin diyelim ki sana destek olacak bir ailen var mı ?Boşan demiyorum yanlış anlama
Ailem var ama ben yapı olarak aileyle yasayabilecek biri değilim sükuneti sevdiğim için ve kimseye yük olmamak için çünkü annem 52 yaşında çalışıyor kirada evi 1+1 erkek kardeşimle yaşıyor abim evli iki çocuğu var biri de yolda onlarin da yanına sigamam erkek kardeşimin bir diğeri de evli onun da eşiyle sorunları var babam memlekette yaşıyor yani kısacası kimsenin yanına sigamiyorum he yanımda olurlar ama iki çocukla çok zor suanlik biraz bekleyeceğim ruhsal olarak bu sürece kendimi hazırlamam gerekiyor ben kendimi hazirlayana kadar kızlarım da biraz daha olgunlaşmış olurlar belki anlatması konuşması daha kolay olur diye düşünüyorum bakalım olanda bir olmayanda bin hayır arayın demiş Mevlana hazretleri bir şey olmuyorsa muhakkak ki mevlanin yazdığı daha güzel şeyler vardır imtihan her insan için

X