Boşanma aşamasındayım doğru mu yaptım

Ne istediğini çok iyi biliyor aksine. Sizi tek bir konuda bile hayır kelimesini kullanamaz hale getirene kadar durmayacak. Sonra bol bol hayır diyen biriyle aldatılacaksınız. Bu adamın huzur verme ihtimali yok size.
Nokta atışı yapmışsınız aynısını yazacaktim arkadaşım hazır boşanma dilekçesini elinize vermiş ailenizde arkanızda iken bosanin böyle git gel yapa yapa ailenizide usandirmayin hala daha soruyorsunuz ayrılalım dedi neden pişmanım diyor diye sizi yola getirmek için bosanalim diyor zaten bosaninda görsün ebesinin nikahini

Ne istediğini çok iyi biliyor aksine. Sizi tek bir konuda bile hayır kelimesini kullanamaz hale getirene kadar durmayacak. Sonra bol bol hayır diyen biriyle aldatılacaksınız. Bu adamın huzur verme ihtimali yok size.
iyice konu sahibini manipüle edip tamamen zombi gibi bir insana dönüştürmeye çalışmış ama proje yarım kalmış.hâlâ 100 yıl önceki cahil kadınlara uyguladıkları ilkel taktikleri uygulamaya çalışıyorlar üniversite mezunu, modern kadınlara.eee böyle de rezil ediyorlar kendilerini işte.dağ ayıları.

Beni burda çoğu kişi biliyor benim de nerdeyse sizinle aynı problemleri yaşamıştım. Öfke nöbetleri, aşağılama ben işten gelip her şeyi yapıp o oyun oynayacak. İlgi, alaka asla yok. En ufak bir kavgada sen kadınlık mı yaptın Allah senin belanı versin hep böyle.En ufak şeye öfkelenirdi. Sadece iş değil konu merhametsiz ve beni köle gibi görmeseydi. Ailesinde de iş yapıyordum ama yaranamıyordum. Bana kendini feda et, fedekarlık yap diyordu. Çok uzun şeyler özelden konuşabiliriz. Ben boşandım, kurtuldum. Bu arada ikimizde öğretmeniz. Olay kesinlikle zihniyet ve bence bu kişiler değişmez.
allahallah tamam eski köylü tayfayı anlarım da şehrin göbeğinde yaşayan, işi gücü yerinde kadınlara nasıl cesaret edebiliyorlar bu şekilde davranmaya? Bunlar neyine güveniyor yani? All çatır çatır da boşanmış kadın seni ? Mantık da yok.

2 buçuk yıllık evliyim daha öncede bir defa boşanma davası açtım anlaşmalı olarak ama eşimin gelip özürler dilemesi sözler vermesi üzerine tekrar barıştık son kavgamızda anahtarımı aldı boşanma dilekçesini imzalayıp adliyeye verip köyüme dönmemi söyledi çooookkk uzun meselelerimiz var pişman olursun diyo bana gerçekten olur muyum ailem sonuna kadar arkamda yorumlarınız benim için çok önemli
Ailemin sadece lafta değil gerçekten arkamda olduğunu keşke bende bilsem yoksa 2 dk durmazdım

Değer veren adam sizi kaybetmeyi göze alamazdı. Demekki değer vermiyor. Vakit kaybetmeye gerek yok bu adamla.

Beni burda çoğu kişi biliyor benim de nerdeyse sizinle aynı problemleri yaşamıştım. Öfke nöbetleri, aşağılama ben işten gelip her şeyi yapıp o oyun oynayacak. İlgi, alaka asla yok. En ufak bir kavgada sen kadınlık mı yaptın Allah senin belanı versin hep böyle.En ufak şeye öfkelenirdi. Sadece iş değil konu merhametsiz ve beni köle gibi görmeseydi. Ailesinde de iş yapıyordum ama yaranamıyordum. Bana kendini feda et, fedekarlık yap diyordu. Çok uzun şeyler özelden konuşabiliriz. Ben boşandım, kurtuldum. Bu arada ikimizde öğretmeniz. Olay kesinlikle zihniyet ve bence bu kişiler değişmez.
Ben ailesine hicbir zaman kolelik yapmadim o benim aileme ne kadar iyi davrandiysa bende o kadar iyi davrandim tamda yazdiklariniz gibi ozelden nasil konusabiliyoruz

hikayedeki en güzel şey allahim beni affetsin ama karninizda kaybettiğiniz bebeğiniz olmuş. Rabbım dağına göre kar veriyor işte. bu manyak adama o çocuğu dogursaydiniz ömür boyu bağlı kalacaksınız mutlaka. şimdi ise o sağ siz selamet. boşanan ilk kadın siz olmayacaksınız. belki çok daha güzel günler yaşayacaksınız. ne guxel ailenizde arkanizdaymis. asla barismayin Allah muhafaza gider bir de çocuğunuz olur onla ayrılmak daha zor olur. boyle canı sıkıldıkça köyüne dön diyen adam (pardon adam dedim) size ve hayatınıza hayır getirmez. önünüze bakın

Düzelicez düzelticez laflarına basladi simdi de sevmiyosun sevgin yok yuva yikiyosun yuzun gulmesin falan filan hicbir zaman yanimda yoktu ben cocugumu dusurdum bir defa sarilip yanindayim demedi agacta beni seviyo belki ama soylemiyosa nerden bileyim degil mi sevgisiz birakti beni iyiyken herkes iyi kavga aninda agzina geleni sayan kufur hakaret eden manipulenin en babasini yapan bir insan simdide anlasmali mahkemeye gelmiycem adliyeye gel gel git diyor kendisi bilir uzasin en sonunda biticek baskalari eslerine nasil davraniyor diyorum basklarina ozenmekle gecti hayatin diyor ozendirtme o zaman sevgiye muhtac mi yasiycam ben bir omur

Kendime olan ozguvenimi bile yerle bir etti cirkinsin yanima yakismiyosun 50 yasinda kadin gibisin ki beni goren bi cok kisi bekar sanip gorucu olur evli oldugumu bilmeyenler yasima inanmazlar hem evde hem isimde becerikliyimdir o halde bana bunlari soyleyip manipule eder ben sonradan vardim bunlarin farkina hep duzelir diye cabaladim ama olmadi

Kendime olan ozguvenimi bile yerle bir etti cirkinsin yanima yakismiyosun 50 yasinda kadin gibisin ki beni goren bi cok kisi bekar sanip gorucu olur evli oldugumu bilmeyenler yasima inanmazlar hem evde hem isimde becerikliyimdir o halde bana bunlari soyleyip manipule eder ben sonradan vardim bunlarin farkina hep duzelir diye cabaladim ama olmadi
Sakin ol ve kafanda döndürüp durma artık. Git boşa şu ayıyı. O bi karı daha bulur ama sen bu gençliği milyon bağışlasan bulamazsın. Kimseye yedirme.

2 buçuk yıllık evliyim daha öncede bir defa boşanma davası açtım anlaşmalı olarak ama eşimin gelip özürler dilemesi sözler vermesi üzerine tekrar barıştık son kavgamızda anahtarımı aldı boşanma dilekçesini imzalayıp adliyeye verip köyüme dönmemi söyledi çooookkk uzun meselelerimiz var pişman olursun diyo bana gerçekten olur muyum ailem sonuna kadar arkamda yorumlarınız benim için çok önemli
Vallahi kusura bakma da kocam benim evimin anahtarı alacak hadi köyüne diyecek o adamın içinden geçerim. O kim ki ya O kim köpek???

Sakin ol ve kafanda döndürüp durma artık. Git boşa şu ayıyı. O bi karı daha bulur ama sen bu gençliği milyon bağışlasan bulamazsın. Kimseye yedirme.
Boşuycam zaten giden 3 seneme uzuluyorum emeklerime falanda degil bana elinde imkani varken bana yasatmadigi seylere uzuluyorum sadece
Vallahi kusura bakma da kocam benim evimin anahtarı alacak hadi köyüne diyecek o adamın içinden geçerim. O kim ki ya O kim köpek???
Canım benim bunlar öyle insanlar ki şeytandan el almışlar seni öyle bi manipüle ediyolar ki ben nasıl bi insandim ne oldum diyorum kimseye boyun eğmiycek bi insandım şimdiki halime inanamiyorum

Boşuycam zaten giden 3 seneme uzuluyorum emeklerime falanda degil bana elinde imkani varken bana yasatmadigi seylere uzuluyorum sadece

Canım benim bunlar öyle insanlar ki şeytandan el almışlar seni öyle bi manipüle ediyolar ki ben nasıl bi insandim ne oldum diyorum kimseye boyun eğmiycek bi insandım şimdiki halime inanamiyorum
Kesinlikle katılıyorum şuan aynı sorunları bende yaşıyorum hatta dün başka bir kadın Instagram üzerinden eşin bana yazıyor diye ekran görüntüsünü attı ben önceden tek başına geçinen tek başına ayakta kalan biriydim beni öyle bir hale getirmiş ki kendime zerre güvenim kalmamış sanki evliliğim bitse hayatim mahvolacak gibi hissediyorum cesur bir insandım şimdi korkak bir insan olmuşum bir de savunması sanki yatıp kalkmismiyim soruyorsun diyor normale indirgiyor olayı ama artık hiç bir şeye gücüm kalmamış

İlk evliliğinde sevgiyi bulamamış görmemiş köpek gibi ezilmiş ikinci evliliginde de sevildiğini zanneden ve bunun bir yalan olduğunu farkeden biri olarak eğer kendinizde o mücadele ruhunu kaybetmediyseniz asla sizi kandırmaya çalışan biriyle hayatınızı paylaşmayın imza iki taraflı atılıyor iyi günde kötü günde sizin ruh halınızı anlamayip da böyle davranan bir insan değişmez iki yıldır hiç bişey değişmedi ve kendimde biraz gücü bulsam bende bir dk surmam ama kendimde o gücü bulamıyorum

Kesinlikle katılıyorum şuan aynı sorunları bende yaşıyorum hatta dün başka bir kadın Instagram üzerinden eşin bana yazıyor diye ekran görüntüsünü attı ben önceden tek başına geçinen tek başına ayakta kalan biriydim beni öyle bir hale getirmiş ki kendime zerre güvenim kalmamış sanki evliliğim bitse hayatim mahvolacak gibi hissediyorum cesur bir insandım şimdi korkak bir insan olmuşum bir de savunması sanki yatıp kalkmismiyim soruyorsun diyor normale indirgiyor olayı ama artık hiç bir şeye gücüm kalmamış
Malesef ayni durumlar hepimizin basinda ben calisan bi bayanim yeni bi duzen kurucam kendime ev kurucam mahkemeye gelicegimi mi saniyosun diyo simdide cekismeliye donucek mahkeme diyo ben kimseye boyun egmeyen bi insandim ama beni bambaska bi insan yapti beni aldatmadi yada yakalamadim bilmiyorum ama anlardim aldatsa onume cikardi bana uzulmeyen merhamet etmeyen insan su anda neden boyle sevdigini soylemeyen insan su anda neden seviyorum diyo kotu bi cocukluk yasamis hepimizin sorunlari oldu mukemmel bi ailede buyumedim ama bunun diyetini kimseye odetemeyiz

X