Boşanma aşamasındaki evlilik kurtarılabilir mi?

Can çıkar da huy çıkmaz. Barışsan bile her tartışmada evden gitmek boşanmaya çalışmak protokol yollamak falan zor iş. Bir de maalesef kaybetme duygusu yok hemen gözden çıkarıyor. Böyle bir evliliği sürdürmektense vazgeçmek daha mantıklı

Ben sadece çok iyi oyuncu bir adam görüyorum. Bana hiç de seviyormuş gibi gelmedi, tek amacı anlaşmalı boşanmaya ikna etmek için tatlı tatlı ikna çabası bence. Aralarda niye geri dönüş olmuş olabilir? Bir dalı tutmadan diğerini bırakmak istemiyordur. Yani eve gelip 6 saat konuşup yakınlaşıp çıkarken de boşanma protokolü mü tutuşturur seven insan? Belli ki bir şey talep etme diye , belki sonra yine evleniriz lafları da o yüzden. Bak çirkinleşme geri dönüş olabilir demek istiyor. Yaa bir de adamlar bazen aşk şarkıları dinliyor da o şarkılar bize olmayabiliyor. Nerden biliyorum acaba 😁

Aldatıyor mu bilemem ama aklında başkası olduğuna emin oldum diyebilirim nerdeyse. Hiç normal değil tavırları. Aklındaki kişi pozitif dönüş yaparsa, bu anlayışlı vazgeçirme hallerini mumla ararsınız kalbiniz daha beter kırılır. Bi an önce aklınızdan ve hayatınızdan çıkarmaya bakın.

herkese merhaba ben 29 yaşında 3 yıllık evli bir kadınım. eşimi çok severek evlendim o da deli gibi aşıktı evlendiğimizde. ben biraz fevri bir yapıya sahibim ve bu yaşıma kadar hep kendi ayakları üstünde durdum hep bi güçlü kadın imajım vardı. eşim tartışmaya kavgaya hiç gelemeyen birisi asla huzursuzluk çıksın istemez evliliğimizin ilk yılında bir tartışma yaşadık saçma bir sebepten ve evi terketti ailesinin yanına gitti 10 gün kadar gelmedi aramadı sormadı boşanmak istediğini söyledi ve sonrasında benim ailem araya girdi ve bizi barıştırdı. brıştıktan sonra eşim çok iyiydi zaten çok sevdiğini sürekli dile getirirdi. bundan 6 ay kadar öncede yine bir tartışma yaşadık ve ve yine boşanmak istediğini söyledi avukata gitti anlaşmalı protokol hazırlattı ve biraz uzak kalmak için iş nedeniyle 10 gün kadar şehrdışına gitti o süreçte benden de imzalamamı ve bu işin artık bitmesini istediğini söyledi ama sürekli de beni aradı merak etti konuştu. döneceği gün eve gelmeyeceğini söyledi bende dayanamadım ailesinin evine gittim boşanmak istemediğimi düzeltmek istediğimi söyledim ve çok istekli olmasalar da bizi barıştırıp eve yolladılar. sonrasında eşimle aramız yine iyiydi sarılır öper asla bensiz uyuyamaz falan düzelmişti aramız. bundan 1 ay önce yine çok saçma bir sebeple bir tartışma yaşadık ve yine evi terketti 1,5 aydır hiç görüşmedik üstüne düşmedim ailesi de hiç aramadı zaten arada arkadaşlarımla tatile gittim onların storylerini falan izlemiş merak etmiş beni. 2 gün önce yine anlaşmalı boşanma protokolü gönderdi bana ve imzalamamı istedi. yüzyüze konuşmak istedim olur tamam dedi geldi 6 saat boyunca vakit geçirdik ikimizde birbirimizi çok özlemişiz hatta yakınlaştık biraz bana beni çok sevdiğini çok güzel olduğumu ama çok yıprandığını tükettiğimizi vs söyledi. çıkarken yine kağıdı uzattı imzala bitsin artık zorlaştırma falan dedi bende kendime yeni bir düzen kurana kadar zaman vermesini istedim peki dedi gitti. o günden beri sürekli imalı üzgün şarkılar paylaşıp duruyor sosyal medyada geceye kadar aşk şarkıları dinliyor müzik programımız ortak olduğu için görebiliyorum ben ama hiç yazmıyor bu yoldan dönmücem artık diyor. nasip kısmet eğer yaşayacağımız varsa yollarımız yeniden kesişir tekrar evleniriz belki de diyor. maddi açıdan sıkıntım yok kendi mesleğim var para kazanıyorum. şimdi ev tutup gitmeye biraz uzaklaşmaya karar verdim biraz yok olmak biraz vazgeçmiş görünmek işe yarar mı bilmiyorum. birbirimizi çok seviyoruz ondan hiç ayrılmak istemiyorum çok pişman olurmuşum gibi hissediyorum ama nasıl davranmam gerekiyor, bu maç burdan dönebilir mi hiç bilmiyorum düşünmekten heder ettim kendimi
Ergen çocuklar gibisiniz. Ayrılmasınız merak etme. Böyle gider bu iş.

Tekrar barışsanız ne olacak. Yine ilk kavgada evi terk edip elinize boşanma protokolü tutuşturacak.

Kocanız kendisini prenses peri sanıyor :) evlerden uzak aman aman ikide bir evi terk edip anasına giden erkek iticiliği🤢 kocam tartışmada evi terk edip anasına gitse kocam artık dünya ahiret bacımdır asla barışmam ben boşarım

X