Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Böbrek yetmezligi olmak istemiyorum acil yardım

Tabiki her halimize sukur. Hastaligini yeni ogrenenlere biraz daha yumusak yazma taraftariyim. Ilk basta hep zor gelir, destege ihtiyaci vardir. Sanada cok gecmis olsun bu arada
Teşekkür ederim canım ilerlemesi tehlikeli olabiliyor bu sebepten dolayı korkuyorum ister istemez insanlık halı henüz 3. Evrede zaten 5 evre yarılamış inşallah ilerlemez

2 buçuk ay sonra Adana başkent hastanesine gidecegim işlem sırasında çok acı çektim özele gitmek istiyorum ayrıca doktorlar ihmal etmiyor ve devlete göre daha teçhizatlılar eşimle öyle karar aldık hayırlısı fakat yapabilecegim dogal şeyler yada bir öneri yokmu bilmiyorum
Kayseri’de üroloji uzmanı var Acıbadem hastanesinde profesör Mustafa Sofikerim Harika bir doktor gelme imkanınız varsa görüşmenizi tavsiye ederim

Öncelikle merhaba 7 aydır idrar yolu enfeksiyonuyla ugraştım yazın 5 gün hastanedeyattım ( mersinde ) ayrıca 1 buçuk ay önce enfeksiyon tedavisi gördüm ( izmirde ) sürekli devam eden idrar yolu yanmam var 4 aylık evliyim bekarken hastanede yatınca geçti evlendikten sonra tekrarladı igne kullanınca geçti başka bir doktor mesaneme bakılıp bakılmadıgını sorunca bakılmadıgını söyledim. Alttan mesaneme bakıldı ne idrar yolunda nede mesanemde enfeksiyon yok fakat yanmam var. Mesaneden böbrege idrar kaçışı var mesanede idrar süzen delik büyük bu sebeple 1 hafta önce işlem sırasında böbrege su kaçtı işlemden sonra 4 gün çektim böbrek agrısı kaçak var bu işlemde ( samsunda oldu ) 3 ay sonra tekrar gel dedi böbrege dikkat et idrar kaçarsa böbrek şişmesi olur dedi yazdan bu yana 4 kez böbrekten rahatsızlandım her seferindede sağ böbrekti işlem sırasındada sağ böbrek rahatsızlandıklarımda sag tarafım komple tutmuyor acillik oluyorum kıpırdayamıyorum tek başıma böyle devam ederse ilerlersede böbrek şişmesi olursada böbrek yetmezligi olur bu nedenle üroloji ve nefrolojiyi uzmanı yokmu Böbrek yetmezligi olmak istemiyorum ...
Bobrek reflusu ameliyatla onlenebiliyor.nefrologa gozukmedinizmi.

Ayrica doktor tavsiye edebilirim balikesir univ de muhtesem bi dr var.onu tercih edebilirsin.turkiyenin her yerinden hastasi var.tv lerede cok cikti.

Ayrica doktor tavsiye edebilirim balikesir univ de muhtesem bi dr var.onu tercih edebilirsin.turkiyenin her yerinden hastasi var.tv lerede cok cikti.
Önceligim Adana başkent hastanesi dir. Daha sonrada balcalıdır. Tv lere çıkan insanlarla muhatap olamma reklam yapmayın lütfen

2 buçuk ay sonra Adana başkent hastanesine gidecegim işlem sırasında çok acı çektim özele gitmek istiyorum ayrıca doktorlar ihmal etmiyor ve devlete göre daha teçhizatlılar eşimle öyle karar aldık hayırlısı fakat yapabilecegim dogal şeyler yada bir öneri yokmu bilmiyorum

İşlem dediğin ne işlemi

Önceligim Adana başkent hastanesi dir. Daha sonrada balcalıdır. Tv lere çıkan insanlarla muhatap olamma reklam yapmayın lütfen
Amacim reklam yapmak degil.benim ne cikarim olabilirki.sadece size yardimci olabilmek amacim.
Soyle anlatayim benim kiz kardesim bobrek reflusunden oturu olumden dondu.annemde de ayni sekilde bobrek reflusu vardi ikiside ameliyat oldular.inlar izmirde univde ameliyat oldu.
Babam diyaliz hastasi.size iyi bir dr tavsiye ettim.basinda olmayan bu hastaliklari bilmez.diyaliz hastasi olmak hic de kolay degil.bugun daha babam baska hastaneye gitti katater yerinden cikmis diye.onun tedavisini gordu.
Gecmis olsun size.baskada sozum yok.

Amacim reklam yapmak degil.benim ne cikarim olabilirki.sadece size yardimci olabilmek amacim.
Soyle anlatayim benim kiz kardesim bobrek reflusunden oturu olumden dondu.annemde de ayni sekilde bobrek reflusu vardi ikiside ameliyat oldular.inlar izmirde univde ameliyat oldu.
Babam diyaliz hastasi.size iyi bir dr tavsiye ettim.basinda olmayan bu hastaliklari bilmez.diyaliz hastasi olmak hic de kolay degil.bugun daha babam baska hastaneye gitti katater yerinden cikmis diye.onun tedavisini gordu.
Gecmis olsun size.baskada sozum yok.
Hım anladım tşkr ederim yinede geçmiş olsun

X