Bizim de anneler günümüz kutlu olsun . Anne olmaya çalışan biz kadınlar**

fundaslansu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
66
45
26
Bu sene anneler gününde bir anne olarak kutlanmasını çok isterdim . Biliyorum benim gibi olan kadınlar da aynı şekilde hissediyor . En çok da bence bizim gibi bu yolda çok acılar çekmiş , gerek psikolojik olarak gerek bedenen çok yıpranan biz kadınlar , en çokta bizim anneler günümüz kutlu olsun. Güçlü Kadınlar…
Bir gün bizde anne olacağız ( inşallah )

Bu sene anneler gününde bir anne olarak kutlanmasını çok isterdim . Biliyorum benim gibi olan kadınlar da aynı şekilde hissediyor . En çok da bence bizim gibi bu yolda çok acılar çekmiş , gerek psikolojik olarak gerek bedenen çok yıpranan biz kadınlar , en çokta bizim anneler günümüz kutlu olsun. Güçlü Kadınlar…
Ayyy çok duygulandım inşallah inşallah Allahım burda isteyen tüm anne adaylarına hayırlısı ile evlatlar nasip etsin dün regl günümdü olmadım bugünde olcak gibi değilim banada dua edin regl olmayayım güzel haberler alayım🤲🏻 hepinizin anneler günü kutlu olsun ❤️❤️✨

Sevgili anne ve anne adayları günümüz kutlu olsun inşallah elbet gerçek olarak kutlayacgimis günler de gelecek. Anneler gününe güzel monnoş sürpriz olsun diye test yaptım ama negatif galiba. Bugün çatlatma iğnesinin 12 ,aşilamamin 10.gunu bı bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20240512_064845.jpg
    IMG_20240512_064845.jpg
    232,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240512_064009.jpg
    IMG_20240512_064009.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20240512_063925.jpg
    IMG_20240512_063925.jpg
    194 KB · Görüntüleme: 19
Ayyy çok duygulandım inşallah inşallah Allahım burda isteyen tüm anne adaylarına hayırlısı ile evlatlar nasip etsin dün regl günümdü olmadım bugünde olcak gibi değilim banada dua edin regl olmayayım güzel haberler alayım🤲🏻 hepinizin anneler günü kutlu olsun ❤️❤️✨
Canım inşallah sonu sağlıklı gebelikle biter . Çok güzel bir anne olursun . Hayırlısıyla olur inşallah

10 sene sonra ilk defa hamile olarak anneler gününe girdim. Rabbim 10 sene sonra nasip etti bu duyguyu. Tabi her an endişe korku acaba kucağımada alabilecekmiyim diye.
Pes etmeyin lütfen. İnanmaktan, dua etmekten vazgeçmeyin.
İnşallah umutlarınız en kısa sürede en hayırlı güzel şekilde çiçek açar💜
Anne olan, anne olmayı bekleyen, yüreğinde anne şefkati taşıyan her kadının anneler günü kutlu olsun🌹

Sevgili anne ve anne adayları günümüz kutlu olsun inşallah elbet gerçek olarak kutlayacgimis günler de gelecek. Anneler gününe güzel monnoş sürpriz olsun diye test yaptım ama negatif galiba. Bugün çatlatma iğnesinin 12 ,aşilamamin 10.gunu bı bakar mısınız
2. Çizgi görünmüyor ama erkende olabilir .hakkımızda hayırlısı olsun inşallah olmuştur . O kadar çok istiyorum ki gebe kalmak isteyen her kadının anne olmasını .

10 sene sonra ilk defa hamile olarak anneler gününe girdim. Rabbim 10 sene sonra nasip etti bu duyguyu. Tabi her an endişe korku acaba kucağımada alabilecekmiyim diye.
Pes etmeyin lütfen. İnanmaktan, dua etmekten vazgeçmeyin.
İnşallah umutlarınız en kısa sürede en hayırlı güzel şekilde çiçek açar💜
Anne olan, anne olmayı bekleyen, yüreğinde anne şefkati taşıyan her kadının anneler günü kutlu olsun🌹
10 sene sonraaa… ben de 2 buçuk yıldır bekliyorum . Seninkinin yanında az bir zaman gibi durabilir . Ama dün anneler günüydü diye çok içerledim anne olarak bu güne girebilirdim diye . Çok ağladım üzüldüm . 1 ay önce dış gebelik geçirdim . Sağlıklı olsaydı suan hala hamile olabilirdim diye . Eşim olmak üzere bizi kimse anlamıyor. Kafaya takma diyorlar ama olmuyor vallahi çok hassas oluyoruz . Ama bu mesajınız bile insana moral veriyor . Hele 10 yıldan sonra böyle güzel haber almanız sizin adınıza gerçekten çok sevindim . Bu duyguyu sonuna kadar hak ediyorsunuz . Rabbim sağlıkla kucağınıza versin .

ben böyle öğrenip ciddiye almamıştım . çizgiyi görüyorum . umarım vardır. adet günü tekrar yapın umarım vardır :)

Bir de şeyler var ya çiçek resimleri bu çiçek anne olmak isteyenlere, bu çiçek annelik yapan babalara car curt..Sanki ince düşünceliymiş gibi ama aslında değil..2 yıl önce o paylaşımlara bile o kadar sinir olmuştum ki..İnşallah siz de hayırlısıyla evlatlarınıza kavuşursunuz, anlayabiliyorum duygularınızı.

Dün ben de öyle hissettim. Anne adayları olarak bizlerin de kutlu olsun tabii ki 🌹ince düşünüp yazmanız çok tatlı olmuş, kendi adıma sevindirik oldum görünce. Ben de femara sürecinde bi pcosluyum, sağlıklı bir şekilde hamile kalmayı çok istiyorum, güzel haberler alırsak paylaşalım burdan da 🌼

10 sene sonraaa… ben de 2 buçuk yıldır bekliyorum . Seninkinin yanında az bir zaman gibi durabilir . Ama dün anneler günüydü diye çok içerledim anne olarak bu güne girebilirdim diye . Çok ağladım üzüldüm . 1 ay önce dış gebelik geçirdim . Sağlıklı olsaydı suan hala hamile olabilirdim diye . Eşim olmak üzere bizi kimse anlamıyor. Kafaya takma diyorlar ama olmuyor vallahi çok hassas oluyoruz . Ama bu mesajınız bile insana moral veriyor . Hele 10 yıldan sonra böyle güzel haber almanız sizin adınıza gerçekten çok sevindim . Bu duyguyu sonuna kadar hak ediyorsunuz . Rabbim sağlıkla kucağınıza versin .

Ay kıyamam sana kocaman sarılıyorum💜

Erkekler genelde her konuya kadınlardan daha mantıklı yaklaşıyor.
Biz duygularımızla hareket ediyoruz.

Benden naçizane tavsiye eşine herşeyi tane tane anlat. Hissetiklerini duygularını. Erkekler maalesef başka bir şekilde anlamıyor.

Ben başlarda içimde biriktir biriktirir birden patlardım eşime🤣

Bütün sağlık kontrollerini yaptırdınızmı?
Gerekli kan testleri, hsg, sperm testi?

Meleklerim yaşasaydı anneler gününü onlarla kutlayabilirdim. Bir yanımda kızım bir yanımda oğlum bir yaşlarını doldurmuş olurlardı.
Çok özledim…
Bebeğini cennete göndermiş annelerinde günü kutlu olsun…🥀

Bir de şeyler var ya çiçek resimleri bu çiçek anne olmak isteyenlere, bu çiçek annelik yapan babalara car curt..Sanki ince düşünceliymiş gibi ama aslında değil..2 yıl önce o paylaşımlara bile o kadar sinir olmuştum ki..İnşallah siz de hayırlısıyla evlatlarınıza kavuşursunuz, anlayabiliyorum duygularınızı.
Evet ya
davulun sesi uzaktan hoş tabi..
inşallahhh.

Bende anneler günü diye yaptım aslında testi. Test günüm yarın aslında.. anneler gününde sürpriz olsun diye ama.pisman oldum hayal kırıklığına uğradım 2 senedir bekliyorum..asilamam 2.mayis da oldu. Olsa cikardi şimdiye

X