ailem ayrımcılık yapıyor

ben de sizin adınıza çok üzüldüm, şu an nasılsınız? gerçekten çifte standart berbat bir durum. halbuki sen de onların evladısın ben de. anlamak zor. umarım şu an daha iyisindir.
İyi olmaya çalışıyorum başıma kötü bir felaket geldi bebeğim erken doğdu yoğun bakımda şu an yaşam savaşı veriyor

İyi olmaya çalışıyorum başıma kötü bir felaket geldi bebeğim erken doğdu yoğun bakımda şu an yaşam savaşı veriyor
inşallah en kısa zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız❤️ Allah bebeğinizi ve sizi bağışlasın

Ben admin olan Mune ablayı etiketledim o da mantıklı görürse taşıyacaktır. İnanın çok üzüldüm ailenizin size yaptıklarına. Hele ki kardeşinize normal davranmaları daha da değişik, isteyince yapabiliyorlarmış. Bir kavga anında falan asla ağzınızdan kaçırmayın okul bitince planladıklarınızı. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek lazım maalesef. İnşallah sizin için her şey çok güzel ilerler mutlu olursunuz.
çok teşekkür ederim💗 siz de hep mutlu olun inşallah. sanırım annem kendi ablasıyla arasında yaşadıklarını bana yaşatıyor. onlarda da tam tersi olmuş, anneannem hep teyzeme ayrımcılık yapmış. hala bunu anlatır durur. sinirini benden çıkarıyor sanırım

Allah yardımcın olsun canım 🥹 kendini suçlu hissetme bunların senle hiçbir ilgisi yok,kötü ebeveynlere maruz kalıyorsun..Okuluna devam et kendini hep geliştir ,bu süreçte ailenle arana mesafe koy ,yazın çalışabilirsen çalış .Ama sakın bir işe girince ya da evlenince ailene bakma.Onlar evladına bu kadar duyarlı değilken sen neden onlara bakacakmışsın ? Onları da Allah a havale et,insan anne babasını secemiyor lütfen üzülmemeye çalış 🥹eğitimine 4 elle sarıl 🙏çıkış yolu çünkü..Sen harikasın 🙏🌺
çok teşekkür ederim mesajınız için. yıllardır kendimi suçluyorum ben ne yaptım da bana böyle davranıyorlar diye ama bi suçum olmadığını bebekken bile bana kötü davrandıklarını öğrendiğimde anladım. beni o kadar sevmiyormuş ki babam kucağına bile almamış. hatta bunların ilgisizliği yüzünden bi keresinde sobada elim yanmış falan. maalesef kötü ailede doğmak berbat bi durum. umarım okulumu sağlıkla bitiririm de bir meslek sahibi olurum🙏

maalesef ikisi de biraz yüzsüz üzgünüm bunu söylediğim için ama öyleler. bana yıllarca psikolojik fiziksel şiddet uygularken kardeşimin rahat bi hayatı olması zoruma gidiyor. terapiye gitmek sanırım şu sıralar en çok istediğim şey. yazın çalışıp para biriktirmeyi düşünüyorum. bir de çalışınca zorla para isterler gelir beni tehdit falan ederler telefonda hatta döverler ama nasıl bir çözüm bulacağım bilmiyorum umarım bi terapiste gidersem beraber çözüm yolları buluruz
Bir terapiste başlayıp çalışıp ilişkinizi kesmek başka bir ile ya da uzak bi yere taşınmak dışında sizi rahatlatıcak bi çözüm göremiyorum ne yazıkki. O evde onlarla olduğunuz sürece bu eziyet aynı böyle devam eder.

X