Bir daha karşılaşmayalım 44 beden

Burdayim 😍
Maalesef birkac kilo daha aldım :KK43:( bir komşuyla birbirimize destek olarak vermeye cabaladim, 1 kilo inebildim.
Sonra tartilmayi biraktim, yemek saatine dikkat etmeyi biraktim.

Ama yine de kilo verme isteğim var, vericem

Ben de buradan sonra verdiğimi aldım 😅Bir süre ben böyleyim artık yapacak birsey yok diye dolandım 😁 Sonra baktım kilo almanın arkası kesilmeyecek gidiyorum Doktora hattım Oradan da diyetisyene 😺 bireylere bastım ve alıntı karıştı 😅

Burdayim 😍
Maalesef birkac kilo daha aldım :KK43:( bir komşuyla birbirimize destek olarak vermeye cabaladim, 1 kilo inebildim.
Sonra tartilmayi biraktim, yemek saatine dikkat etmeyi biraktim.

Ama yine de kilo verme isteğim var, vericem 👍🏻

Fazla kilo iyi değil, hele yaş büyüdükçe daha çok sıkıntı verecek bize, ben biraz da bunu göz önünde bulunduruyorum.
Ve yeniden başlamak istiyorum.

Aralıklı oruç denemiştim arkadasla beraber, yine öyle az yemeli, sağlıklı şeyler yemeli bi düzen gerekiyor bana.

Ben hic alinti yapmamışım 😄 neyse derdim anlaşılmıştır nasıl olsa 😁

Anlaşıldı anlaşıldı Benim ki de anlaşılmış çok şükür 😂 Ben aralıklı oruç yapıyorum Beraber takilabiliriz istersen paylaşım yaptığın birer var mı
Ben pek düzgün veya çeşitli şeyler yiyemedigim icin menü paylaşmayı istemiyorum, o yüzden yazdığım bi yer yok 🙂
Sadece sağlıklı, az yemiş miyim onun kontrolü var bende. Bi de basküle çıkıp takip yapmak 😁 benim sartlar böyle, menü istemezsen takılalım 😄

Ben pek düzgün veya çeşitli şeyler yiyemedigim icin menü paylaşmayı istemiyorum, o yüzden yazdığım bi yer yok 🙂
Sadece sağlıklı, az yemiş miyim onun kontrolü var bende. Bi de basküle çıkıp takip yapmak 😁 benim sartlar böyle, menü istemezsen takılalım 😄
Aslında senin ki de siyle güzel mevzu zaten az yemek 😁 evet sağlıklı tercihler çok önemli ama porsiyon kontrolü daha da önemli Spor da lazım tabi Nerede hareket orada bereket 🤭 tartilmak en önemli yüzleşme 😁

Niye olmasın okeyim ben şart değil ne dediğini yazman 😘

Gelelim bana bugün tek öğün yapmayı deneyeceğim insaallah daha birsey yemedim su kahve yesilcayla devam ettim
Akşam umre ziyareti yapalım diyor eşim 😅
Biz planlar yaparken hayat 😅
Neyse
Yürüyüş yaptim 🥰

Bugun tek öğün yaptım :cool: Aferin bana tabi muhtemelen hurma da yiyeceğim daha ama neyse
Saat 16.00 da bir bardak kefir
17.00 de 3 yumurta 3 kaşık yulaf ıspanak maydanozlu omlet
Turp roka domates
Peynir
1 kucuk muz

Bakıyorum hemen neler yapıyorsunuz 😘
Her gün menü paylaşımı. Pzt günü ve cuma günü tartı bildirimi yapıyoruz. İki takımdan oluşuyoruz, o hafta yuzdesel olarak en çok kilo veren kırmızı takım kaptanıoluyor, mavi takım kaptanını seçiyor ve takımlarını sırayla üye seçerek olusturuyorlar. Hem rekabet hem merhamet hem sohbet hem spor var

Her gün menü paylaşımı. Pzt günü ve cuma günü tartı bildirimi yapıyoruz. İki takımdan oluşuyoruz, o hafta yuzdesel olarak en çok kilo veren kırmızı takım kaptanıoluyor, mavi takım kaptanını seçiyor ve takımlarını sırayla üye seçerek olusturuyorlar. Hem rekabet hem merhamet hem sohbet hem spor va
Katilmak isterim Deneyelim :KK54:

Akşam hurmalari yedim biraz da kuruyemiş :oops:
Bugun yeni bir gün :KK49:
Sirkeli Suyumu içtim
Yesilcay limon ve sodali odem içeceği yaptim
Bir bardak içtim
Yuruyuse

Bugünün menüsü :kk77:
Sabah kalkınca sirkeli su
Kahvaltıya kadar su kahve yesilcay
Kahvaltı 13.00
İki yumurta ve 3 kaşık yulaf tost makinesinde pisirdim
Turp Yeşillik
Az peynir
7 zeytin
Ara
3 hurma
Akşam
Kıymalı menemen ekmeksiz
Dükkanı kapadık
Spor 1 saat yürüyüş kahvaltıdan önce :KK76::KK49:

Canım günlüğüm başka guruba gidik seni unutmadım :KK36: Orası çok güzel canli hareketli ama buraya da yazacağım neler yedim vs Seneler sonra yine gelip görebilmek çok güzel olur diye:cool:
Kahvaltıdan önce şu yesilcay
Kahvaltı
11.45
Ara
3hurma
Akşam
Bamya yemeği
Salata
3 kaşık bulgur pilavi
Dükkan kapandı

Eklentiler

• 20231224_114435.jpg
    20231224_114435.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 32
Gunlukcum merhaba
Günün menusu
Kahvaltıdan önce şu yesilcay kahve
Kahvaltı 13.00
Fotoğraf ekledim
Buna ek 2 incir
Akşam
Yoğurtlu kereviz salatası
Dünden az bamya
Dükkanı kapadık
Bugun tartildim hiç içim açılmadi ama neyse devam Iyi ki beni davet etmişler guruba elhan ile masterfit moralim duzeldib

Eklentiler

• 20231225_130111.jpg
    20231225_130111.jpg
    191,8 KB · Görüntüleme: 35
X