Bioenerji yaptıran yada yaptıran birini tanıyan var mı lütfen okuyun !!!

yıllarca desteğini esirgemeyen muazzez ablamı tavsiye ederim
tanışmamız bir mucizeydi ve çook faydasınıgördüm rahatsızlığımı görünce bana hemkalbini açtı hem de evini
hastalığım tedavi edilemiyor ama şidetli olan ağrılarımı alıyordu
acile gideceğim yerde gece vakti evine giderdim
şu anda izmirde ikamet ediyorum 9 eylül ünversite hastanesinde 2yıla yakın tedavi gördüm . sonuç uyuşturucu bağımlısı oldum " yapacağımız bişi kalmadaı ege üniv. hastanesine gidin dediler"
Bursa da iken bionerji ile tedavi bir arada yürüyordu ağrıkesiciler minimum seviyesine inmişti.

merhaba Antalya da Ankabioenerji yi tavsiye ederim. Bilal bey işin ehli. bilinçaltı terapi ile de çok faydası oluyor.

Ben çok faydasını görmüştüm bursadan muazzez hanımın tedavisinden
Saolsun cok candan ilgileniyor, hemde insancıl yaklaşımı içinizi ısıtıyor
Hakkını ödeyemem

Geçmiş olsun diyecem ama sanırım boş bir cümle olacak
Allah şifa versin,dayanma gücü versin zorr ağrı çekmek çok zor :KK43:
Allah razi olsun canim. Evet zor cok zoor hemde bende senelerce fibromiyalji vardı. Doktorlar öyle tanı koydu. Bence o yapti. Ya da iste elimizde ceptelefonlari düşmüyor..
Düzlesme de var boynumda. Ahh aaah Allah herkesin yardımcısı olsun herkese sifa versin

Bu konuyu canlandırmak gerek. Arada reklam isim veren hesapları pasifleşen okadar kişi olmuş ki. İnsanlar şifa için yardım diliyorlar reklam durumları ne kadar can sıkıcı. Buraya yazanlardan var mı iyi bir uzman bulan, şifa bulan, önerisi olan :KK200:

Bu konuyu canlandırmak gerek. Arada reklam isim veren hesapları pasifleşen okadar kişi olmuş ki. İnsanlar şifa için yardım diliyorlar reklam durumları ne kadar can sıkıcı. Buraya yazanlardan var mı iyi bir uzman bulan, şifa bulan, önerisi olan :KK200:
Ben bio-enerji yapabiliyorum. Bunu cevrenizde en yakınınız bile yapıyor olabilir kuzum. Kuzen,teyze,anne.
.
Aslında hepimiz yapabiliriz

Hepimiz o enerjimizin farkında değilizdir sanırım. Siz eğitim mi aldınız ?
Hayır. Hiç bir eğitim almadım
Ben bir rahatsızlık geçirdim. Alerji .. gözlerim falan şişti ve yüzüm tanınmaz bir hale geldi.
Dedim ki ALLAH ım gözlerim kör olacaksa kalp gözümü aç.
Boyle bir dua ettim.
Esasen bunun kalp gözü açıklığıyla da ilgisi yok, sonra yapmaya başladım
Daha dogrusu denedim. Sordum sonra gectimi bas ağrın?? Diye gecti biraz daha iyiyim dediler. Daha ne olsun. Yaparim yani hic korkmam. Elimizde doğuştan var bu enerji kullanabilmek önemli.

Hayır. Hiç bir eğitim almadım
Ben bir rahatsızlık geçirdim. Alerji .. gözlerim falan şişti ve yüzüm tanınmaz bir hale geldi.
Dedim ki ALLAH ım gözlerim kör olacaksa kalp gözümü aç.
Boyle bir dua ettim.
Esasen bunun kalp gözü açıklığıyla da ilgisi yok, sonra yapmaya başladım
Daha dogrusu denedim. Sordum sonra gectimi bas ağrın?? Diye gecti biraz daha iyiyim dediler. Daha ne olsun. Yaparim yani hic korkmam. Elimizde doğuştan var bu enerji kullanabilmek önemli.

Evet ve fark edebilmek de tabii..ne güzel dua etmissiniz. Sifa olmak da muthis bir sey 🌿

Bu arada cyber kinefe uygulandı, malesef 15 dkk sürer denilen seans, 50 dkk sürdü. Sonuç perişanım
Ağrılarım mutasyona uğradı şekil değiştirdi, çok çok daha kötü durumdayım. Şu günlerde eşim yanımda olmadan ağzıma bir lokma atamıyorum ,bir anda çenem kitleniyor lokma ağzımda kalıyo ( kaç kere boğulma tehlikesi atlattım) böyle bir sorunum yoktu (cyberknife uygulama sonucu oluştu)
Yani sıkıntılı günler geçiriyorum herzaman siteye girmiyorum.bioenerji uzmanı olarak verdiğim isim doğrudur. Kendisini yakinen tanırım ve asla reklam amaçlı yazmadım. Benim gibi çaresiz kalan insanlar için isim verdim .

Bionizyel akademiden bilinç altı çalışması aldım hiçbir işe yaramadı gitmek isteyen olursa iyice araştırsın.

X