Bioenerji yaptıran yada yaptıran birini tanıyan var mı lütfen okuyun !!!

Çok geçmiş bu postun üstünden Kinokume'yi çok merak ediyorum..ben de doğumdan sonra gırtlak kasılması hastalığına yakalandım..gırtlağımı iki el sürekli sıkıyor...ne sosyal ne de çalışma hayatım kaldı...2 sene oldu..durmadan ağlıyorum..çok sefer intiharı tövbe ya Rabbim çok düşündüm..kinokume ne olur cevap ver..umarım hayattasın ve umut verirsin mesajınla...

Çok geçmiş bu postun üstünden Kinokume'yi çok merak ediyorum..ben de doğumdan sonra gırtlak kasılması hastalığına yakalandım..gırtlağımı iki el sürekli sıkıyor...ne sosyal ne de çalışma hayatım kaldı...2 sene oldu..durmadan ağlıyorum..çok sefer intiharı tövbe ya Rabbim çok düşündüm..kinokume ne olur cevap ver..umarım hayattasın ve umut verirsin mesajınla...

Arkadaşım konu sahibiyle iletişime geçebildin mi özelden falan. ilerleme var mı konuda bende çok merak ediyorum çok fazla ağrım var

Arkadaşım konu sahibiyle iletişime geçebildin mi özelden falan. ilerleme var mı konuda bende çok merak ediyorum çok fazla ağrım var
Maalesef arkadasim ya konuyu yazdığını unuttu ki cok zaman olmuş ya da mutlaka bir tedavisini buldu...inan ben de su an o haldeym belki durumumuz farkli ama uzuntu ve kahir mahvetti beni.2 sene oldu.ben simdi sadece biyoenerjiyi düşünüyorum ama iyi bir uzman olmali...gerekirse tum sifa yöntemlerini arastiracagim.Allah'tan umit asla kesilmez,müsterih ol.,.

Maalesef arkadasim ya konuyu yazdığını unuttu ki cok zaman olmuş ya da mutlaka bir tedavisini buldu...inan ben de su an o haldeym belki durumumuz farkli ama uzuntu ve kahir mahvetti beni.2 sene oldu.ben simdi sadece biyoenerjiyi düşünüyorum ama iyi bir uzman olmali...gerekirse tum sifa yöntemlerini arastiracagim.Allah'tan umit asla kesilmez,müsterih ol.,.

sizin tam olarak neyiniz var psikolojik mi fiziksel mi

sizin tam olarak neyiniz var psikolojik mi fiziksel mi

Aslinda gebelikte basladi. Gebeligim zor gecti.8.ayinda gebeligin yemek borum refluden gerilmeye basladi. Ben zaten yuruyemiyordum bebegimi asagida tasidigim icin.ama kisa bir sure sonra bogazimin sag tarafı tikanmaya yemek yiyemeye başladım. Zaten karnimda kadilmalar vardi bebegim erken dogdu. Arkasindan reflu yuzunden bu olay gececek derken bogaximda siddetli kasilmalar basladi. Ne o tikanma gecti ne de boazimdski el..ne gastro bir cozum buldu ne de psikiyatri. Bosuna bir suru ilac ictim. Cok uzuntu ve kahir yaratti bende bu durum . Surekli bogazimda iki el bogazimi sıkıyor. Ben de tibben her yontemi denedigim icin artik cozum bulamiyorum.o nedenle tek alternatifim kaldi. Biyoenerji uzmanlari beyindeki urlari bile kucultuyor...tanidigim birileti var baslamayi dusunuyorum.. Istersen seninle de paylasrim..Rabbim herkese once saglik versin. Yasama sevincini bile kaybediyor ve cocugunu bile gozun gormeyecek hale geliyorsun...simdi ne psi.ne norolojik ne de reflu ilaclari fayda sagliyor...sanki demir bir kazik var icimde onun acisiyla 2 senedir boyleyim...

Sizin sorununuz nedir. Bel fitigi mi..insallah en kisa zamanda cozum bulabilirsiniz...iyilik dileklerimle. ...

yok canım belki o da vardır ama dr gitmiyorum artık çok zor durumda kalmadıkça.
bende kas kemik eklem romatizması bağ doku romatizması anlamına geliyor fimromiyalji var. yaz kış ağrı çekiyorum Rabbim beterinden korusun. onun dışında midede reflü gastrit göğsümde kitle böbreğimde taş beyin mr ında zararı olmayan kist. bacaklarımda iç varis. çikolata kisti yumurtalıklarda. için daralmıştır eminim. bu kadar şeyin içinde ailevi ve iş sıkıntıları. belki bu sıkıntılar bu kadar hasta yaptı zaten beni. arkasından psikolojik rahatsızlıklarım çıktı. her bir hastalık için ilaç kullandım ama nafile 2 senedir ağrı kesiciden başka bir şey içmiyorum.tıbba inanıyorum ama yetersiz kalıyor bazı durumlarda. ben derdime derman arıyorum her şey Allahtan.
o yüzden başka altarnetifler araştırıyorum. ama bazıları da para için insanların umutlarını yıkıyorlar çok denk geldim nette. o yüzden tam anlamıyla güvenmek istiyorum birine.

Benim de hastaligima en son beyinde çekilen mrda glosofaringeal nevralji hastaligi teshisi konuldu. Cok nadir gorulen bir hastalikmis.Bu da bogazda nevralji ve kasilma yapar dediler. Beynimin sag kokunde damar dolaşmış sinirle. Ya normal dogumdaki eziyette ortaya cikti dediler. Ya da cikacagi varmis gizlimis dediler.Bunun icin bana hem pregabalin gunde 2 x 150 mg ve klazonepam 2mg verdiler ...2 senedir bunlari aliyorum...yani 2 epilepsi ilaci..uzuldugum tek sey cok agir ve karaciger çökerten ilaclar olmasina ragmen etkileri azaliyor...hastalik direnc kazanıyor. Ote yandan cok unlu bir gastroentrologa gittim.dunyanin parasini cektim kredi olarak...umudum tek bu bogazimdaki iki elden kurtulmakti...Doktor miden asiri sarkmis hic ogutmuyor asit uretme yetenegini de yitirmis toparlanamiyor,yemek borunda kasilma var dedi o da benzer kasilma giderici ilaclar verdi...gecmedi...gecmiyor...her sey dogumdan sonra basladi. Etrafimda ne arkadas ne aile kaldı. ..oyle dusenin dostu olmaz diye bosuna demiyorlar...esim bile bana iki senedir seni cekiyorum diyor...tukendim ben de bildigin...ayni dertler...ne duzgun calisabiliyorum ne yasama katilabiliyorum..tek umidim Rabbim..eger inancim olmasa idi zaten coktan oldururdum kendimi...ama elimden geleni yapiyorum kurtulmak adına. ..

Arkadaşlar merhaba,

bu konu açılalı bayağı olmuş. uzun süre bende bu konuda araştırma yaptım en sonunda kendimi gözüm kapalı teslim edebileceğim Defne Hanımı buldum. tam ismi Defne y. Yıldız uzun süredir bu işi yapıyor. dileyene telefon bilgilerinide paylaşabilirim. Kendisiyle daha ilk çalışmanızda farkı anlıyorsunuz. hem bana hemde çevremdekilere şifa oldu. bazen tam hastalığınızı bulamıyorsunuz bazende sıkıntılar manevi oluyor. işte burada bence bioenerji devreye giriyor. ben bunu uygulamalardan sonra anladım. ihtiyacınız olması durumunda hem size hem de başkalarına şifa olabilir diye paylaşmak istedim. daha detayalı bilgi isterseniz kendisi eminim yardımcı olacaktır. çünkü herkesin sıkıntısı ve talepleri farklı. umarım sizin içinde şifa olur.

Teyzem uzun yıllardır bio enerjiyle uğraşıyor, ailemizde ve yakın çevremizde tedavi ettiği çok fazla kişi oldu ve sonunda başkalarını da tedavi etmeye başladı fakat gelenlerin hastalıkları onu da etkiledi ve gelenler iyileşirken teyzem hastalanmaya başladı. Bu süreç sonrasında da yıprandığı için olsa gerek enerjisi etkisini yitirdi. Tedavi ettiği siğil tekrarladı vs.

Ben de fibromiyalji icin bioenerjiyi arastiriyorum. Güvenilir olmali. Sirt agrima care bulamadim. Yaptirip sonuc alanlar tavsiye ederse sevinirim. Ist.da Beşiktaş da oturuyorum.

Acaba bu değerli uzmanların bilgilerini bana özel mesajla ulaştırabilir misiniz. Çok müteşekkir kalırım.. Biyoenerji ile iyileşen çok kişi tanıyorum aslında..Tıbbın cevap bulamadığı pekçok seye cevap bulan uzmanlar ve hastalar tanıdım bu sayede..Tanıdığım bir arkadaşım da bu dertten muzdarip onun için düşünüyorum..Teşekkür ediyorum şimdiden. ..

Acaba bu değerli uzmanların bilgilerini bana özel mesajla ulaştırabilir misiniz. Çok müteşekkir kalırım.. Biyoenerji ile iyileşen çok kişi tanıyorum aslında..Tıbbın cevap bulamadığı pekçok seye cevap bulan uzmanlar ve hastalar tanıdım bu sayede..Tanıdığım bir arkadaşım da bu dertten muzdarip onun için düşünüyorum..Teşekkür ediyorum şimdiden. ..
ben yaptırmak istiyorum ama pahalı mı ki bilmiyorum en az 3 seans bitiyormuş

Ben birkaç kez şahit oldum çok baş ağrım vardı ve elleri şifalı bir ablam geldi güzelce ağrılarımı aldı bu dünya üzerindeki nadir özelliklerden bence Ankara da var tanıdıklarım ama İstanbul da hiç bilmiyorum

Benim de hastaligima en son beyinde çekilen mrda glosofaringeal nevralji hastaligi teshisi konuldu. Cok nadir gorulen bir hastalikmis.Bu da bogazda nevralji ve kasilma yapar dediler. Beynimin sag kokunde damar dolaşmış sinirle. Ya normal dogumdaki eziyette ortaya cikti dediler. Ya da cikacagi varmis gizlimis dediler.Bunun icin bana hem pregabalin gunde 2 x 150 mg ve klazonepam 2mg verdiler ...2 senedir bunlari aliyorum...yani 2 epilepsi ilaci..uzuldugum tek sey cok agir ve karaciger çökerten ilaclar olmasina ragmen etkileri azaliyor...hastalik direnc kazanıyor. Ote yandan cok unlu bir gastroentrologa gittim.dunyanin parasini cektim kredi olarak...umudum tek bu bogazimdaki iki elden kurtulmakti...Doktor miden asiri sarkmis hic ogutmuyor asit uretme yetenegini de yitirmis toparlanamiyor,yemek borunda kasilma var dedi o da benzer kasilma giderici ilaclar verdi...gecmedi...gecmiyor...her sey dogumdan sonra basladi. Etrafimda ne arkadas ne aile kaldı. ..oyle dusenin dostu olmaz diye bosuna demiyorlar...esim bile bana iki senedir seni cekiyorum diyor...tukendim ben de bildigin...ayni dertler...ne duzgun calisabiliyorum ne yasama katilabiliyorum..tek umidim Rabbim..eger inancim olmasa idi zaten coktan oldururdum kendimi...ama elimden geleni yapiyorum kurtulmak adına. ..
Sizinle neredeyse ayni seyi yasiyorum

X