Bilim Sanat Merkezinde çocuğu eğitim alan anneler hadi toplaşalım!!

enteldantell

Aktif Üye
Pro Üye
30 Haziran 2022
2.592
4.122
Bilim Sanat Merkezinde çocuğu eğitim alan anneler hadi toplaşalım!!

Çocukları Bilim ve Sanat Merkezlerinde eğitim gören annelerle bir araya gelip hem sıkıntılarımızı konuşmak ,hem paylaşmak,hem tanışmak ,hem de tecrübelerimizi birbirimize aktarmak istiyorum..

Ben de arattım, biraz daha bilgi alabilmek adına ancak ya görmediler başlığı ya da bu bilgiyi kendilerine saklamak istiyorlar. Olabilir yani, bir biz değilizdir koca sitede herhalde. :)

Tebrik ederim bu arada yavrunuzu. Maşallah :nazar:
teşekkür ederim.
benim yeni bir durum değil.
2 yıldır gidiyorlar,3.yılları bu yıl,sadece bu velilerle toplaşmak istedim, tecrübeliler,tecrüebsizler vs bir sinerji iyi olurdu.
sizin yeni mi ,asıl ben tebrik ederim:))

teşekkür ederim.
benim yeni bir durum değil.
2 yıldır gidiyorlar,3.yılları bu yıl,sadece bu velilerle toplaşmak istedim, tecrübeliler,tecrüebsizler vs bir sinerji iyi olurdu.
sizin yeni mi ,asıl ben tebrik ederim:))

Teşekkürler. Evet, geçen sene ilkokul 1. sınıf öğrencisi olarak girdi ve bu sene bizim için yeni bir macera başlamış oldu. Okul yönetimi oldukça ilgili ve mevcut da az olduğu için iletişimde bir sıkıntı yaşamıyoruz soracağımız bir şeyler olunca ancak burada daha tecrübeli annelerden bilgi almayı elbette isterim. Bir fikir, bir bakış daha kazanmış olurum. Bizim için bilinmez bir suya girmek gibi şu an. :)

Teşekkürler. Evet, geçen sene ilkokul 1. sınıf öğrencisi olarak girdi ve bu sene bizim için yeni bir macera başlamış oldu. Okul yönetimi oldukça ilgili ve mevcut da az olduğu için iletişimde bir sıkıntı yaşamıyoruz soracağımız bir şeyler olunca ancak burada daha tecrübeli annelerden bilgi almayı elbette isterim. Bir fikir, bir bakış daha kazanmış olurum. Bizim için bilinmez bir suya girmek gibi şu an. :)
kesinlikle benim amacım da bu.
maşallah.
merak etmeyin,ufaklığa çok şey katacak,eğelenerek gidiyorsa hele hep gitmek isteyecek.

kesinlikle benim amacım da bu.
maşallah.
merak etmeyin,ufaklığa çok şey katacak,eğelenerek gidiyorsa hele hep gitmek isteyecek.

Umarım öyle olur. Uyum sürecinde ikinci haftayı atlatmak üzereyiz (Her gün katılım isteniyor) ve yüzü gülerek çıkıyor okuldan. Sonrasında İngilizce ve bir destek ders alacaklar, haftada iki günlük bir ritme girecek. Açıkçası biraz ürkmüştüm "Okul sonrası yine mi okul?!" diye isyan eder mi acaba diye ama korktuğum gibi olmadı.

Umarım öyle olur. Uyum sürecinde ikinci haftayı atlatmak üzereyiz (Her gün katılım isteniyor) ve yüzü gülerek çıkıyor okuldan. Sonrasında İngilizce ve bir destek ders alacaklar, haftada iki günlük bir ritme girecek. Açıkçası biraz ürkmüştüm "Okul sonrası yine mi okul?!" diye isyan eder mi acaba diye ama korktuğum gibi olmadı.
orası bir okul ya da kurs değil bunu bilin .
onların derslerde gördükleri şeyleri eğlnceli şekilde öğrenebildikleri keyifli bir yer
o endişeleri ben de yaşadım geçiyor geçecek merak etmeyin:)
bizimkiler spora da gdiyor,o tempoda bilsemi de asla atlamazlar.
her gün öğrendikleri yeni şeyleri anlatıp geliyorlar eve .
2 yıl olmuş hala aynı hyecan.

Ben de varım, oğlum 5. Sınıf 3 yıldır bilseme gidiyor, pandemide sınav ertelendi ertelendi 2. Sınıfta kazandı. Keşke imkanları daha iyi olsa ama gitgide gelişiyor.

Ben de varım, oğlum 5. Sınıf 3 yıldır bilseme gidiyor, pandemide sınav ertelendi ertelendi 2. Sınıfta kazandı. Keşke imkanları daha iyi olsa ama gitgide gelişiyor.
hoşgeldiniz
aynen öyle ,çok daha iyileştirilmeli ,bazı bilsemler hala daha çok vasat,bu çocuklara yazık oluyor

X