Bhcg Yanlmas ve alama.

Canım Çok tebrık ederım allahım ınŞallah Çok gÜzel bır hamılelık geÇırmenı nasıp eder rabbım

arkadaşlar dün kanamam oldu doktorum iğne verdi. hemen en yakın yerde vuruldum. bu iğne bebeğin rahime tutunması içindi.biraz öncede bhcg yapırdım.değerim düşmüş. gecen hafta 167 olan değerim buugün 102 cıktı. doktorum.dış gebelikten korkuyoruz. dedi ama başka birseyde demedi. anlayamıyorum artık ben hamilemiyim değilmiyim. salı gnü bir daha bhcg yaptırıcam.sizce o zaman değer yeniden artış gösterirmi.yoksa biz bebeğimi kaybettik.?

Xhelyumm :KK43: Çok ÜzgÜnÜm canım ama malesefkı deĞerın dÜŞmeye baŞlamıŞsa tekrar yÜkselmez ve kanaman devam eder kımyasal gebelık yaŞıyosun sanırım.. Ama mutlaka dr.a gıtmen lazım 2gÜnde bır kan deĞerın sıfırlanana kadar test yapmaları lazım yada kanamadan 1hafta sonra muayeneye ÇaĞırırlar rahım temızmı deılmı parÇa kalmıŞsa kÜrtaja alırlar v.s. YaŞadıĞım ıÇın bılıyorum Çok ÜzÜldÜm arkadaŞım.. ınŞallah bı daha kı sefere saĞlıklı olur bebeklerımız amınn

xelyum cok gecmiş olsun.
bebeği kaybetmen cok üzücü ama umarım sağlam tüpünde bir sıkıntı olmadan atlatırsın bunu
bende 1 kere dış gebelik gecirdim
iki tübü de kaybetmektende cok korkuyorum
hem sen sağlıklı olda, yine olur bebiş.
bak 8ayına gelip te yitirenler de var, onların işi daha zor.
Allah sanada sabır versin canım.
bizi yine haberdar et olurmu?

xelyum naptın canım tekrar test yapıldımı inşallah düşmemiştir ya offfffffff düşük yaşayan arkadaşlar gibi bende seni çok iyi anlıyorum ama biliyomusun düşükten sonra hamilelik daha çabuk gerçekleşiyomuş buda iyi bişi dimi canım benim. bak bana 31 mayısta düşük yaptım hala adet olmadım.ki adetlerim hiç şaşmazdı benim ne kist bilirdim nede gecikme.. iki kez dr.a gittim ikisindede betahcg bakıldı negatif. ve kist var dediler ilkinde duphaston kullandım 10gün ama genede adet olmadım 1hafta sonra yine dr.a gittim başka ilaç kullandım şimdi 2gün sonra ilacım biticek ve adeti beklicem.
adetim gelsin diye dua ediyorum korkuyorum araştırdım çok ama hiç benim gibisine rastlamadım.
hiç üzülme canım bu sitede arkadaşlar neler yaşıyolar ya inanamazsın çok acı olaylar.. o yüzden beterin beteri var biz sadece beteri yaşadık canım.. allah bi dahaki bebeğini sana ve hepimize bağışlasın aminnnn

canım çok geçmiş olsun ama bak hamile kalabiliyosun inşallah bi daha ki sefere sonuna kadar meleğin seninle olur ve kucağına almak da nasip olur...

Bence bı sÜre beklemelısın hem psıkolojık olarak toparlanman ıÇınde ıyı olur.
AŞılama sonrası hamıle kalma ıhtımalı Çok yÜksek oluyo. ŞÖle bı 3-4ay bekle derım.. GeÇmıŞ olsun

X