Bhcg Yanlmas ve alama.

xelyum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
96
0
42
]arkadaşlar
ben 17 temmuz 2009 itibariyle aşılama yaptırdım. yani bün aşılamamın 17.ci günü.doktorumun isteği üzerine bhcg yaptırdım ve sonuç 15.6 çıktı.labaratuvar görevlisi ne evet ne hayır diyebiliriz diyince hemen doktoruma aradım ama kendisine ulaşamadım..
bundan önce bir düşük yapmış ve sol tüpümü kaybetmiştim.bu yüzden adet kanamlarım cok düzensiz ve geriye kalan tek tüpümde cekilen rahim flimiyle boğumlu olduğu ortaya cıkmıştı..
şuan ne olduğu konusunda bir fikrim yok ümitlenmek istemiyorum.ama ümitsizde değilim..yani 17.ci gün içn 15.6 değeri hamilelik yok anlamınamı gelmektedir..
birde hala regl olmamamda bir ümit içimde.. tüplerin boğumlu olması ve hamileliğin yavaş ilerlemesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi daha önce böyle birsey yaşayan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana acil cevap yazarlarsa çok memnun olurum...
MERAK İÇİNDEYİM ACİL CEVAP

Son düzenleme:
gec döllenme diye bişey var hemen transfer yapıldıgün şıp diye girmiyoya kusum maşşalla valla cok sevindim bosa sitrese girme tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ARKADAŞLAR LÜTFEN YAA .SABAHTAN BERİ AĞLAMAKTAN GÖZLERİM ŞİŞTİ...ÇOK UĞRAŞTIK. VE ARTIK SABRIMIZIN SONUNA GELDİK. SİZCE HAMİLEMİYİM ARKADAŞLAR?SONRA 1 HAFTA SONRA DÜŞMESİNDEN VE 1 HAFTA SONRA BU DEĞERİN SIFIRA DÜŞMESİ SÖZ KONUSUMU ACİL CEVAP...ŞUAN AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTUYORUM.:1no2:

yani eğer yarın artış varsa hamilelik yenimi başlamış oluyor arkadaşlar..
çünkü ben şuan aşılamamın 17.ci günümdeyim. aşılama yapıldıktan sonraki (transfer) günlerde mesela aşılam işlemi bittikten sonra 8-10 gün gibi bir süre sonrada hamile kalma durumu söz konusu olabilirmi?cünkü ben aşılama yapıldıktan 7 gün sonra karnımdan çatlatma iğnesi vuruldum..(doktorun recetesi üzerine)

canım mesejımı aldınmı lütfen üzülme allahın izniyle hamilesin canım degerlerin yükselecektir aşılama transferinde tutsa bile bu sonuc olabilir gec döllenmiş olamazmı canım balgibide olur hadi maşşallah anne adayımızıa

sen kendini yorma dinlen sitrese girme yarın veya diğergün tekrar değerlerini ölctür canım gün gectikce yükseldiğini göreceksin allahın izniyle

tamam canım kendine dikkat et tekrar tebrikler topiği kaybetme durumlardan haberdar eta.s.

2 damla kahverengi leke gelmiş demişsin tatlım korkma hemen yerleşme kanaması olabilir

çünkü ben şuan aşılamamın 17.ci günümdeyim. aşılama yapıldıktan sonraki (transfer) günlerde mesela aşılam işlemi bittikten sonra 8-10 gün gibi bir süre sonrada hamile kalma durumu söz konusu olabilirmi?cünkü ben aşılama yapıldıktan 7 gün sonra karnımdan çatlatma iğnesi vuruldum..(doktorun recetesi üzerine)

canım sana bir sorum olacak anlamadığım aşılamadan 7 gün sonramı çatlatma iğnesi oldun... yani 10 gün önce...CADIARZU

ınşallah hamilesindir arkadaşım.Çarşamba akşamı beraat kandili.Hepimiz birbirimize dua edelim.

evet 17 temmuzda aşılama oldum..24temmuzda . ise doktor karından çatlatma iğnesi vurdurdu.1 tane..ve 3ağustos bugün...
tahlil yaptırdım bhcg 15.6 çıktı

X