Bebeklerde inmemis testis ameliyati süreci

Rosemoony

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
3
1
27
Hanımlar oğlum için gün aldık 9 mayısta ameliyat olacak .11 aylık. Çift taraflı inmemis testis var çok korkuyorum 3 mayıs yatış dediler devlet hastanesi olduğu için günlerce napıcaz hastanede bilmiyorum doktor iyi midir onu da bilmiyorum. Ameliyat inşallah basarili olur diye dua ediyorum. Tecrübesi olan anneler yazabilir mı? Süreç nasıl ilerliyor nelere dikkat etmeliyim ?

Hanımlar oğlum için gün aldık 9 mayısta ameliyat olacak .11 aylık. Çift taraflı inmemis testis var çok korkuyorum 3 mayıs yatış dediler devlet hastanesi olduğu için günlerce napıcaz hastanede bilmiyorum doktor iyi midir onu da bilmiyorum. Ameliyat inşallah basarili olur diye dua ediyorum. Tecrübesi olan anneler yazabilir mı? Süreç nasıl ilerliyor nelere dikkat etmeliyim ?
Canım korkacak bir ameliyat değil basit bir işlem ama sizin bebeğinizin testisi nerde acaba karında mı kasıkta mı

Nasil gecti ameliyati acaba. Bizim ameliyattan sonra torba hala boş beklememizi söylediler
Geçmiş olsun. ameliyatımız iyi geçti ama bizimde torbalar boş gözüküyor banyo yaparken yada altini değiştirirken bacaklarını kaldırınca belli oluyor orda olduğu. Zamanla belli olur diye umut ediyorum. Eskiden torbalar gergindi düzdü şimdi biraz daha torba şeklini almaya başladı. Sizin nasıl geçti ameliyatınız tek taraflı mı çift taraflımiydi

Benimde oğlum ameliyat olacak sizin nasıl geçti ameliyatınız süreci bana anlatır mısınız rica etsem

X