Doğuma Hazırlık bebek odası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim makinem 7 kiilo alıyo canım hiç tereddütsüz atıp yıkarım ben ne şartlarda hazırlanıyo sonuçta Allah korusun mikrop yani.

Eğer makinen büyük ve yıpratmadan yıkıyorsa at yıka nolcak.

bebek odasında büyüyen yatağımız olacak ama yanımızda yatması içinde Büyüyen beşikmi yoksa portbebelerdenmi alsam ona karar veremedim daha.

kızlar bebeğin içi bebek odası takımı aldık ancak karyola 60*130 içten ölçüydü 70*140 dıştan daha 5 aylık şimdiden dönemiyo içinde döndükçe kenarlara yapışıyor uyku seti koruyor biyerini vurmuyor ama yinede uyandırıyo kendisini bilgilerinize....

benim evim çok küçük nasıl bi karyola alacağıma bi türlü karar veremedim ölçülerini nasıl aldınız kızlar

bebek odası

arkadaşlar bebek odası olarak ne tavsiye ediyorsunuz? büyüyen beşiklerdenmi yoksa normal mobilya beşikmi yoksa şu hem oyunparkı hem normal beşik olan beşiklerdenmi?

ben kızıma büyüyen odalardan almıştım.tavsiye ederim canım çok rahat.neden dersen zaten 5 yaşına kadar zarar vermez çizmez hiç bir yeriini.ee almışken o kadar para veriyorken düzgün bişi al derim.uzun zaman kullanma avantajıda var.hem bebişe rahatlık hem kesene a.s.

Bizde taşınacağız gibi gözüküyor ama eşimle dayanamadık yinede yatağı büyüyebilen bir oda takımı aldık 80*180 yatak olabiliyor .Ben ayrıca odama koyabilmek için bir de park yatak alacağım

Bebek odamız çok küçük olduğu için oğluma bir büyüyen karyola bi de iki kapılı dolap aldık. İlk aylar yanımızda yatması için de kraft'ın portbebeli beşiğini aldık.

selam kızlari
biz de oğluşumun odasına büyüyen ve alt açma bölümü olan yatak ve 3 kapılı dolap aldık.ilk aylar yanımızda yatması için de kraftın beşiğini aldık:)

arkadaşlar büyüyebilen karyolalar pek kullanışlı olmuyor. Tecrübeyle sabittir.
1- Ölçülerine dikakt etmek lazım. Büyüdüğünde tek kişilk yatak girecek ölçülerde olamlı.
2- Çocuk büyüdüğünde bebekliğinden kalma karyolayı beğenmiyor. Yeni modellerden istiyor. Tecrübeyle sabittir:)

Yine de bu tarz alacaksanız hiç olmazsa çok süslü püslü olmasın. Özellikle erkek çocuk anneleri böyle yapsınalr. Erkek çocukalr daha 4-5 yaşında bile bebeklik şeylerini beğenmyiorlar. Bilginize...

bende ondan korktugum için büyüyen beşik almadım artık normal yatak alırım ilerde ogluma :)

arkadaşlar büyüyebilen karyolalar pek kullanışlı olmuyor. Tecrübeyle sabittir.
1- Ölçülerine dikakt etmek lazım. Büyüdüğünde tek kişilk yatak girecek ölçülerde olamlı.
2- Çocuk büyüdüğünde bebekliğinden kalma karyolayı beğenmiyor. Yeni modellerden istiyor. Tecrübeyle sabittir:)

Yine de bu tarz alacaksanız hiç olmazsa çok süslü püslü olmasın. Özellikle erkek çocuk anneleri böyle yapsınalr. Erkek çocukalr daha 4-5 yaşında bile bebeklik şeylerini beğenmyiorlar. Bilginize...

verdiğin fikir için teşekkürler benimde oğlum olcak ona göre bi karyola alalım bari a.s

Kızlar odalarımızın fotoğraflarını koysakya hem fikir olur birbirimize :KK66:

X