Doğuma Hazırlık bebek odası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
6
43
bebek odası

arkadaşlar bebek odası olarak ne tavsiye ediyorsunuz? büyüyen beşiklerdenmi yoksa normal mobilya beşikmi yoksa şu hem oyunparkı hem normal beşik olan beşiklerdenmi?

Biz tavsiyeler üzerine parkyatak alacağız beşik çok az kullanılıyor gerek yok diyorlar..

Ben park yataklara pek güvenmiyorum nedense.

Büyüyen karyolalardan alıcam ben 12-13 yaşına kadar kullanıyormuş sonrasındada kendi zevkine göre bişi seçer zaten.

biz bakirköy carousel den mothercareden aldim hem besik hem yatak dolap simdiden cok güzel seyler var tavsiye ederim! yanliz cibinlik bulamadim ya diktircem artik!

büyüyende cok dar oluyormuş sonradan diye duydum arkadaslar devam tavsiyelerinizi bekliyorum

ben büyüyen beşiklerden aldım komidini kendinden olanlardan ilerde farklı şekillerde de kullanılıyor

SİTEDE DAHA ÖNCE BENZER KONULAR AÇILMIŞTI, PARK YATAK TAVSİYE EDEN ÇOK FAZLAYDI.
EVİ MÜSAİT OLANLARDA BEŞİK ve ODA DÜŞÜNDÜLER...
HEM EVİNİZİN DURUMU, HEMDE SİZİN BÜTÇENİZ ÖNEMLİ SANIRIM, BU KONUDA KARAR VERiRKEN...

Canım benim alacağım büyüyen karyola dıştan 100*200 içindeki yatak ise 90*190 yani tek kişilik yatak boyutunda ama büyüyenlerin hepsi bu ölçülere sahip değil iyi araştırmak lazım.

Ben oğlumun odasına büyüyen karyola alıyorum yanında komidini var ve yatağının altında da çekmeceleri var.Babaanneside sepet yaptırıyor benim odamda da sepette yatırıcam.Ben park yataklara çok baktımda hiç hoş görünmedi gözüme benim o yüzden tercih etmedim park yatağı.
Hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin rabbim inşallah.

bende buyuyen mdf karyola alıcam ilerde yatak oluyo yanındada şifonyer alıcam kyafetlerını koymak ıcın komidinleride kendınde var zaten gayette guzel ve cici boyutlarıda dar degıl ona gore yatak bulabılıyorsun 180ne80 ebatında normal yataklarda 190na 90 arada 10 cm var ama olsun karyolanın boyutuna gore yatak var 13,14 yasına kadar yatabılıyormus sanırsam park yataga gelınce hıc beyenmıyorum o yatakları hadı oyun ıcın normalde cocugu yatırmak ıcın pek hos degıl

canım biz hemen park yatak aldık hemde büyüyen karyolalı komple bi oda takımı yaptırıyoruz onuda büyünce kullansın diye.park yataklar ideal gibi görünüyor.ama tabiki bütçeniz hangisine uygunsa ondan düşün.eğer tek bitane beşik olcaksan büyüyen karyola alın.

bebek odası

arkadaşlar bebek odası olarak ne tavsiye ediyorsunuz? büyüyen beşiklerdenmi yoksa normal mobilya beşikmi yoksa şu hem oyunparkı hem normal beşik olan beşiklerdenmi?

canım biz hemen park yatak aldık hemde büyüyen karyolalı komple bi oda takımı yaptırıyoruz onuda büyünce kullansın diye.park yataklar ideal gibi görünüyor.ama tabiki bütçeniz hangisine uygunsa ondan düşün.eğer tek bitane beşik olcaksan büyüyen karyola alın.

dün aldık sonunda normal büyümeyen beşik ve dolap aldım bebek 4 yaşına kadar falan yatabilirmiş sonrada normal yatak alırım belki kardeş gelir ogluma :)beşigide kardes kullanır

saolasın bakalım ilk deneyim pişman olcakmıyım

PİŞMAN OLACAKMIYIM DİYE DÜŞÜNME ARTIK.
ZATEN ALMIŞSIN, EN GÜZEL NASIL SÜSLERİM, İÇİNE NASIL TEKSTİL ÜRÜNÜ ALMALIYIM DİYE DÜŞÜN.
BEBEĞİNİ HUZURLA, SAĞLIKLA BÜYÜT iNŞALLAH...

X