Doğuma Hazırlık bebek kiyafetleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
makineye atmalımı yoksa eldemi yıkamalı kızlar?kafam karıştı..o güzelim kıyafetler makineden nası çıkar bide kimbilir...siz neyapıcaksınız

ben bir kismini makinada yikadim ve ütüledim canim merak etme bir sey olmuyor tabii giysinin kalitesinede bagli

makina da narin yıkama yapabilirsin böylece kıyafete zararda gelmemiş olur
sakın yıkamadan giydirme hatta ütülemeden...
bebekler için özel deterjanlar var onları kullanırsın

Bende oğlumun bütün kıyafetlerini makinada narin programda yıkadım ütüledim ve yerlerine yerleştirdim çok şükür.

bende yarıyıl tatili gelsin o zaman yapiym..şu dalinide bulurum inşallah

kayınvalıdem bana mini çamaşır makinası aldı bebişimin kıyafetlerini sömestrde onda yıkayacağım hacı şakirin deterjanını aldım

bende hacişakirin sabun tozunu aldım yıkadım ütüledim ve astım kızımın cicilerini doktorumda en iyisinin o oldunu söyledi

Hacı şakiri benim annemde önerdi canım ama makinede sabun nasıl olur bilmiyorum ben o yüzden dalin alıcam hem sıvı olduğundan kolayca durulanır kalıntı bırakmaz.

bende kızıma aldığım kıyafetleri yıkamaya başladım. HACIŞAKİR GRANÜL MATİK aldım onu kullanıyorum. çok köpürmüyor hemde mis gibi temizliyor. tavsiye ederim. hemde daline göre daha ekonomik. omo baby renkleri solduruyormuş diye duydum.

ütülemekte gerekiyor mikropalrın ölmesi için

etiketlerinide kesmeyi yada sökmeyi unutmayın tenlerini rahatsız eder onların

sonunda bütün kıyafetlerimizi yıkadım ve 3 saat ütüm sürdü canım çıktı:) ama yinede keyifliydi ufacık şeyler alim hic alışık degilki :) dolabınada yerleştirdim hazırız artık bekliyoruz oglumuzu.Birde 3 saat odasını süsledik beyfendinin babasıyla şimdiden çok masraflı ve yorucu ya

bizde alışverişe çıktık oğluma herşeyler aldım ama yıkayıp ütülemedim onu yapıcam bekliyoruz artık hayırlısıyla mgel bebeğim..........

X