Çocuk Hastalıkları Bebeği epilepsi olan anneler

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Merhaba dört sene olmuş yazali ama ben yinede yazmak istedim bebeğiniz nasıl benim kızımda şu an 10 aylık üç ay once kasılma nöbetleri başladı şuan norojik olarakta geri oturamiyor bile giz temasi yok sizde durum nasıl bir anne olarak çok tedirginim

Merhaba benimde kızım 7 aylıkken basladi kasilma tarzı nöbetleri nörolojik olarak gelişim geriliği de var goz teması kuramiyoruz mesela 3,5 aydır tanı kondu firicium hap kullaniyoruz sizin durumunuz nasıl şu an birbirimize destek olalım bizi neler bekliyor kızım iyi olacakmi bu düşünceler mahvediyor

Merhaba benim kızımda da kasılma tarzı nöbetleri vardı epilepsi tanısı kondu 7 aylıkken basladi şua an 10,5 aylık bir aydır nöbetleri durdu gelişim geriliği de var sizin kİziniz 9 yaşında sanırım bebeklik döneminde sizinde nörolojik gelişim geriliği varmiydi

Bebeğiniz şu an nasıl benimde kızım yedi aylıkken basladi kasılma nöbeti şu an 10 aylık sizin dört yıl olmuş çocuğunuzun son durumu nasıl acaba

Bebeğiniz şu an nasıl benimde kızım yedi aylıkken basladi kasılma nöbeti şu an 10 aylık sizin dört yıl olmuş çocuğunuzun son durumu nasıl acaba

Merhaba benim kızım iki aylık ani başını hızlıca sağa sola yapıyor hafif kasılma gibi acaba sizin bebekleriniz nasıl oldu nörolojiden randevu aldık inşallah bişey çıkmaz🥺

Merhaba forumda yazınızı gördüm nasıl oldu çocuğunuz merak ettim nöbetleri durdurabildiler mi benim oglumdada kasılma nöbetleri oluyor

Merhabalar benim kızım 8 yaş olacak ben epilepsi şüphesi içindeyim. Bir aydır gözlerini irilestiriyir bazen kaydiriyor ,bilerek yapmıyor biliyorum. Gelecek hafta doktora götüreceğim psikatriye idrar tahlil felan verilecek .çok korkuyorum . İstemsiz göz hareketleri oluyor özellikle TV ye bakarken daha fazla yapiyor

İlaçlarla geçebilecek mi faydası oluyor mu çok kaygılıyım günlerdir kafamda sürekli kimseylede paslasamiyirum herkes bir şey diyor. Tabiki nöroloji ye kesinlikle goturecegiz

İlaçlarla geçebilecek mi faydası oluyor mu çok kaygılıyım günlerdir kafamda sürekli kimseylede paslasamiyirum herkes bir şey diyor. Tabiki nöroloji ye kesinlikle goturecegiz
Merhabalar bakin her dalma epilepsi degildir ama olmiycak anlaminada gelmez bence psikiyatri yerine norolojiye goturun olanlari anlatin o size eeg vericek onUn sonucuna gore teshis koyar gecmis olsun

Bu arada ilaclar ise yariyor 15 senelik epilepsi hastasiyim kac kere ilacim degisti pek ise yaramadi son ilacim cok sukur ise yaradi 1 senedir nöbetim yok

Merhabalar bakin her dalma epilepsi degildir ama olmiycak anlaminada gelmez bence psikiyatri yerine norolojiye goturun olanlari anlatin o size eeg vericek onUn sonucuna gore teshis koyar gecmis olsun
Çok da bilmiyorum aslında ne olabilir le çıktım. Normal değil ama gözlerini irice açıyor artık hem gözünü hem kafasını çeviriyor. Her ikisine götürelim dedik .çok teşekkür ederim.

Bizde 5 aylıkken basladı.. İnanın cok zor bir durum ama anneler guclu olmak zorunda ki cocuklarımızın buna cok ihtiyacı var.. Öncelikle sunu belirteyim ! Hastalık evet cok onemli ama asıl dogru doktoru bulmak cok daha onemli.. Ben cok gezdim dr hakkındada acı tecrubelerim oldu. Sormak istediginiz ne varsa buyrun elimden geldigince size yardım ederim. Ümitsiz olmayın dr karsı teslimiyetci olmayın sorun inceleyin takip edin tedaviyi ilacları arastırın. . Yan etkilerini gozlemleyin. Dr ne derse desin siz asla umidinizi kesmeyin pes etmeyin. Gayret,sabır,mucadele bizden taktir allahtan.....
Nasıl farkettiniz 5 aylikken

Sizede çok geçmiş rabbim şifa versin kızım da iyi olur inşallah.
Amin inşallah 1 senedir nobetim yok cok sukur ama 15 yildir var bende ne ilac kullandiysam olmadi son ilacimla nobetler bitti benimde olduhum yerde dalip gitmeyle bilinc kaybi ve donuyodum hic bisey hatirlamiyordum nobetten sonra basimin agrimasindan anliyodum Rabbim herkeze sifa versin

Amin inşallah 1 senedir nobetim yok cok sukur ama 15 yildir var bende ne ilac kullandiysam olmadi son ilacimla nobetler bitti benimde olduhum yerde dalip gitmeyle bilinc kaybi ve donuyodum hic bisey hatirlamiyordum nobetten sonra basimin agrimasindan anliyodum Rabbim herkeze sifa versin
Amin canm.senin ne zaman çıktı çocukken mi. Okuduğumda göre 7 , 8 yaşlarda çıkıyormuş. Birde benim kızda sürekli bir başağrısı var bağlantı li olabilir mi bilmiyorum

Amin canm.senin ne zaman çıktı çocukken mi. Okuduğumda göre 7 , 8 yaşlarda çıkıyormuş. Birde benim kızda sürekli bir başağrısı var bağlantı li olabilir mi bilmiyorum
21 yasindayken kafama aldigim darbeden ve tranva sonrasi cikti 😔

X