Baylar ve bayanlar sizce bana en çok hangi renk gidiyor sarı mı bakır mı acil cevap pleasee

Yalnız şöyle bir sorunum var çoğunluk bakır demiş ilk gösterdiğim sarı halinde saçım. Diplerden farkedilirse iki parmak koyu sarı alt daha açık sarı 7.77 palette bakır yapılırsa üst ve altlar çok göze batıp kusar mı zamanla çünkü üst kızıl kalıp alt kısım soluyor insanları gözlemlediğim kadarıyla nasıl bir çözüm önerirsiniz ?

Kahve tonlari daha iyi olurmuş.
Ama saridan uzak durmalisiniz zaten olgun gostermiş ve sarinin tonu da oldukca kotu turunculasmiş bi sari, iyi bi yerde yapilmamiş oldugu belli oluyor. Sackar yanmiş kopmuş bi de ustune o makyaj ve kürklü kiyafet, icindeki taşlı askı o kadar kotu ki...

Ya yanlış anlamazsanız sarı hiç iyi durmamış, kumral, açık kahve tonları denediniz mi?

Kahve tonlari daha iyi olurmuş.
Ama saridan uzak durmalisiniz zaten olgun gostermiş ve sarinin tonu da oldukca kotu turunculasmiş bi sari, iyi bi yerde yapilmamiş oldugu belli oluyor. Sackar yanmiş kopmuş bi de ustune o makyaj ve kürklü kiyafet, icindeki taşlı askı o kadar kotu ki...
Çünkü kendi kendime yapmıştım 😀 eski Yeşilçam filimleri altın kızları havası katasım gelmiş yoksa çok da böyle takılmam doğrusu spor geziyorum genellikle :)

Arkadaşlara katılıyorum size kahve tonları çok güzel gider ve fresh durur. Sarı hiç olmamış, çok olgun göstermiş. Eğer profilinizdeki yaşınız doğruysa genç bir kadınsınız, o saç rengi ve modeli yalan dünya gülistan gibi aynı.

IMG_4707.jpeg

Evet zamanında denedim ama renksiz hayatıma renk katmak için dikkat çekici görünmek istiyorum kumrallar kahveler çok pasif hissettiriyor etkiliyor beni...
Sariyi genelde dikkat cekme amacli kullaniyor bir cok kadin ama bu şekilde kullanilan sari, turuncu kaliteli erkeklerin dikkatini cekmez ciddiyim.

Çünkü kendi kendime yapmıştım 😀 eski Yeşilçam filimleri altın kızları havası katasım gelmiş yoksa çok da böyle takılmam doğrusu spor geziyorum genellikle :)

Yesilcam benim de aklima gelmisti cidden vermiş i havayi. 😄

Pekiii tarçın bakır? Veyahut kahve fresh gösterirse tam olarak nasıl bir kahve soğuk kahve ya da çikolata kahvesi açıkçası çok kötü renkler bunaltıyor beni

Sıcak tonlar size daha yakışır diğer türlü yaşınız aşırı büyük duruyor , Kahve tonları tercih ederdim kızıl tonla da başacıkılmıyo gerçekten akıp duruyor

X