Başarısız aksi bir kocaya nasıl davranmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu bı bahane değil bebeğiyle birlikte bakıcılık temizlik işine gidenler var herkes kolaya kaçıp kahır çekip ah vah etme derdinde.... İlginç
Hayat öyle dediniz gibi basit deil malesef ev yok meslek yok arkanda durcak aile yok hayat şartları bu derece pahalıyken kirada felan iki çocukla öyle rahat yaşanmıyor polayanacılık oyandınıza göre hayal gücünüz baya geniş

Maşallah adamdan hiç memnun değilsin ama hemende çocuk yapmışsın🤦🏻‍♀️
Evlenip nikah kıydıkdan sonra yatagıma gelmemi diycektim ayrıca hiç kimse dört duvar arasına girmeden doğru düzgün ögrenemiyor kimsenin huyunu heleki yasadın çevrede boşanmak bir tercih bile olamıyorsa malesef ki cocukda oluyor tabi yasadıgı çevre hayatı rahat olanlar anlamaz O yüzden siz yorum yapmayın

Birileri olmadan olmuyor mu. Millet el kadar bebeğine rağmen çalışıyor. Çalışmak yerine neden çocuğunuzla beraber başka birine yük olmak istiyorsunuz?
Muhteşem bir hayal dünyanız var ama bu devirde öyle iki çocukla kirada yaşamak kolay deil malesef O yüzden gerkesiz yorumunuzu kendinize saklayın

Görücü sistemini bilmiyorum ben böyle insanları kim bulup kefil oluyor ki?
Bence boşanabilirsiniz direk yani sürekli evlilik halinde olmanıza gerek yok.
O halde bilmediginiz konulara yorumda yapmayın benim yasadıklarımı ancak benim çevremde yaşananlar anlar rahat hayat stnadrtları olanlar deil O yğzden gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın

Çok şaşıracaksınız ama dünyada ufak bebeği olup çalışan milyonlarca kadın var. Hem kızın var hem başka birini bulup kocayı boşama planın var Allah akıl fikir versin. Kızın var ya hani “kız çocuğun” elin adamları son seçenek olmalı tabi akıl ve vicdan sahibiyseniz
Sizde çok şaşırcaksınız ama Malesef dünyadaki herkes prenses olarak doğmuyor bu devirde öyle hayat şartlarıda çok kolay deil prenses Bella hanım ev kiralık meslek yok arkada duracak kimse yok sizce bu şartlar zorlamasa kimse aksi calışmayan bir kocaya katlanmak istermi prenses hanım ayrıca yazılanlarıda düzgünce okumayı deneyin bence bazen cözüm bulamadıgım için bu düsünceler aklıma gelsede yapmıyorum yazdım hayata O kadar toz pembe bakıyorsunuzki yazılanı bile anlayamıyorsunuz O yüzden size tavsiyem hayatınızda anlamadıgınız hiçbir konuya yorum yapmayın

Kocanızın düzelmesi için mi tavsiye istiyorsunuz? Düzelmeyecek. Ömür boyu bunu çekeceksiniz. Yaşlandıkça hiç işe giremeyecek sizi işe almayacaklar.

Önce uslübünüze bir dikkat edin kıskancsın alaycı yorum yapan bir beyniniz olduguna göre emapati yapcak bir beyninizde yok sanırım çok hoşunuza gidip kıskandıysanız aynı benzer durumları sizinde yaşamanız dileğiyle ben barlarda pavyonlarda Gezi'pde iki ayrı adamdan iki ayrı çocuk yapmadım nikah altında oldu benim çocuklarım ücüncü koca arayşındada deilim bazen yaşadıklarım yüzünden düsünsemde yapmıyorum dedim ama siz hayata toz pembe bakan pencerenizi aralayıb daha ne yazdımı bile anlayacak seviyede deilsinniz O yüzden gerksiz yorumlarınızıda alıp konumdan ayrlırsanız iyi olur

Cok özendiyseniz Allah benim presnselimi sizede yaşatsın ne güzel eline takılan yokki calısıyorsun malesef herkes O calışma imaknını sahip olamıyor calışmak insan büyük bir nimet ha merak ediyorsanız söyliyim imkanım olsa 24 saat bile calısırım gocunmam çocuklarımın basından ayrılamadım halde bile bile ufak tefek calışma imkanları buluyorum yeni koca modunda selim ama anlaşışan siz koca araysındasınız ki böyle cümleler kurmussunuz

Sizde çok şaşırcaksınız ama Malesef dünyadaki herkes prenses olarak doğmuyor bu devirde öyle hayat şartlarıda çok kolay deil prenses Bella hanım ev kiralık meslek yok arkada duracak kimse yok sizce bu şartlar zorlamasa kimse aksi calışmayan bir kocaya katlanmak istermi prenses hanım ayrıca yazılanlarıda düzgünce okumayı deneyin bence bazen cözüm bulamadıgım için bu düsünceler aklıma gelsede yapmıyorum yazdım hayata O kadar toz pembe bakıyorsunuzki yazılanı bile anlayamıyorsunuz O yüzden size tavsiyem hayatınızda anlamadıgınız hiçbir konuya yorum yapmayın
Ne diye hemen beddualar yağdırıyorsunuz? Allah size de versin allah size de yaşatsın... Noluyoruz? Biz mi dedik mesleğiniz yok, geliriniz yok, aileniz yeterince destek değil ama yapın 2 çocuk diye? Mesela bu adamdan çocuk yapmasaydınız şimdi bir yerde çalışıyor olurdunuz. Diploma gerektirmeyen işler de var ve günümüz şartlarında diploması olanlar bile maalesef bu işleri yapıyor. Ne yaşadığımı ne biliyorsunuz artık klasik olmuş burada. Ayakları üstünde durabilecek kadar kendini geliştirmemiş biri olduğunuzu biliyorum mesela. Herkesin anne olmaya hakkı var, birinci çocuğu yaptınız ve madem şartlar kötü ikinciyi yapmayabilirdiniz. Evleneyim doğurayım çocuğa bakayım, tekrar evleneyim doğurayım ona da bakayım ve şimdi 3. kez evlenip tekrar doğurayım. Millet kendi çocuğuna bakamıyor sizin 2 çocuğunuza niye baksın? Üstelik babaları değil, döver mi söver mi istismar eder mi... hiç bunları dert etmeyin. Bu adamı atayım yenisini alayım o da gelsin 2 çocuğuma ve bana baksın. Asıl siz hayal aleminde prenses sendromunda yaşıyorsunuz. Annem bakamaz kreşe veremem bakıcı tutamam. Kocanız vefat etmiş olsa ne yapacaktınız, ev yok meslek yok gelir yok? Mecbur kalacaktınız değil mi bir ucundan tutmaya, para kazanmaya.

Nikah altında nikah altında yazıp duruyorsunuz. Sonu var mı bunun, her sene başka adamla nikah yapılıp çocuk doğurulmasının önünde engel yok. O çocuklara soruluyor mu sefalet içine doğmak ister misin diye?

Valla bu gece nobetteyim sabaha kadar. Evde prenses prenses yhaaa bn calisamamm bana kim bakcakkkk yeni kocaaa litfennnn moduna hayran kaldim.
Analaşılan nöbette olmak çok zorunuza gitmişki bu yorumu yapmıssınız oysaki calısmanın nasıl bir nimet olduğunun farkında bile değilsiniz calışmak zoruna gittiği için etrafa sataşanlardansınız sanırım bana hayran oldunuz herşeyi yaşmanız dilegiyle

Ne diye hemen beddualar yağdırıyorsunuz? Allah size de versin allah size de yaşatsın... Noluyoruz? Biz mi dedik mesleğiniz yok, geliriniz yok, aileniz yeterince destek değil ama yapın 2 çocuk diye? Mesela bu adamdan çocuk yapmasaydınız şimdi bir yerde çalışıyor olurdunuz. Diploma gerektirmeyen işler de var ve günümüz şartlarında diploması olanlar bile maalesef bu işleri yapıyor. Ne yaşadığımı ne biliyorsunuz artık klasik olmuş burada. Ayakları üstünde durabilecek kadar kendini geliştirmemiş biri olduğunuzu biliyorum mesela. Herkesin anne olmaya hakkı var, birinci çocuğu yaptınız ve madem şartlar kötü ikinciyi yapmayabilirdiniz. Evleneyim doğurayım çocuğa bakayım, tekrar evleneyim doğurayım ona da bakayım ve şimdi 3. kez evlenip tekrar doğurayım. Millet kendi çocuğuna bakamıyor sizin 2 çocuğunuza niye baksın? Üstelik babaları değil, döver mi söver mi istismar eder mi... hiç bunları dert etmeyin. Bu adamı atayım yenisini alayım o da gelsin 2 çocuğuma ve bana baksın. Asıl siz hayal aleminde prenses sendromunda yaşıyorsunuz. Annem bakamaz kreşe veremem bakıcı tutamam. Kocanız vefat etmiş olsa ne yapacaktınız, ev yok meslek yok gelir yok? Mecbur kalacaktınız değil mi bir ucundan tutmaya, para kazanmaya.
Ben ücüncü kez evlenecem demedim şartlar düsündürsede yapmadım dedim ayrıca kimse anlamdıgı hayat hakkında yargı dagtıcı yorum yapamaz ben rencide ediciı yorumlar yapılsın diye yazmadım birbirini tanımadan herkes yazıyor herkes dertleşiyor uslübünüze dikkat etmeyen şahıslar için dedim benzer durumlar yaşasın diye beddua olarak algılıyorsanız bu sizin sorununuz bu sitede ama hoşlanmadıgı bir yazı gördü diye herkes kafsına göre yazamaz ben ancak anlayan kişiler yorum yapsın diye yazdım anlamayan kişilerin yorumunada sözünede ihtiyacım yok

Nikah altında nikah altında yazıp duruyorsunuz. Sonu var mı bunun, her sene başka adamla nikah yapılıp çocuk doğurulmasının önünde engel yok. O çocuklara soruluyor mu sefalet içine doğmak ister misin diye?
Ayrıca aldıgınız cevaplar çok zorunuza gittiyse farklı hesaplardan tekrar tekrar yorum yapmayı kesin bence çok belli ediyorsunuz aynı kişi oldugunuzu

Dogurduklarına sahip çık , ha bire evlenip doğurma...
Sizin yorumlarınıza ihtiyacım olmadıgını söylemiştim herkes sultan olarak dogmadıgı için zorluklarla mücadele eden bi karakter oldum için dogrulurıma sahip çıkıyorum evet evlenip evlnmemekde benim sorunum sizi ilgilendirmez

Ben her sene bir nikah kıymıyorum ilk evliliğimi 23 yaşında yaptım ikinciyi de 29 yasında yaptım koca meraklısı olsaydım 16 sında bulurdum birini ayrıca ilk evlilmden ayrılmayıda ben istemedim ikincide ayrılmak istesemde ayrılamıyorum kimse istemez bu şartlara gelmeyi Rabbimin nerden nasıl imtihan edeceğini kimse bilmez o yüzden büyük lokma yiyin büyük kosumayın barlarda pavyonlarda gezibde ondan bundan çocuk dogurmadım herkesin hayatını çevrerisini nasıl bir ortama dogdunu anlayamzzsınız anlayamıyorsanızda yorumda yapmayın kimse size kimseyi rencide edecek hakkı vermez o yüzden hicbir yerde hayatnı anlaymaycagınız insanlara yorum yapmayın yaşınız kaç bilmiyorum ama akıl yaşına göre söylüyorum benden size abla tavsiyesi

Herkese bilmiş bilmiş cevaplar yazacağınıza olan aklınızı biraz kullanıp ikinci kocaya gitmeden bir iş meslek sahibi olsaydınız o zaman. Herkes prenses değilmiş de bilmemne.. Bir evlilik yapıp boşanma gibi bir durum olabildiğini görmüşsünüz. O zaman ikinci evliliği üstüne çocuğu yapmadan ya boşanırsam ne yaparım diye durumu düzeltip öyle evlenecektiniz.

Kocalar ölebiliyor. Yarın kocasız kalabilirsiniz. O zaman ne halt yiyeceksiniz?

Cevaplar bırbırbır icraat sıfır maaşallah.

Herkese bilmiş bilmiş cevaplar yazacağınıza olan aklınızı biraz kullanıp ikinci kocaya gitmeden bir iş meslek sahibi olsaydınız o zaman. Herkes prenses değilmiş de bilmemne.. Bir evlilik yapıp boşanma gibi bir durum olabildiğini görmüşsünüz. O zaman ikinci evliliği üstüne çocuğu yapmadan ya boşanırsam ne yaparım diye durumu düzeltip öyle evlenecektiniz.

Kocalar ölebiliyor. Yarın kocasız kalabilirsiniz. O zaman ne halt yiyeceksiniz?

Cevaplar bırbırbır icraat sıfır maaşallah.
Sanane kardeşim düzgün yorum yapacaksan yaz kimsenin rencide edici yorumuna ihityacım yok beğenmedi ya en yazma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X