Bana uygun film tavsiyeleriniz var mı???

En son 3 ü izlemişiz eşimin söylediğine göre ama ben pek hatırlamıyorum uyuyamı kaldım acaba :KK9::KK9::KK9:

1 ve 2 yi hatırlıyorum ve oldukça da beğenmiştim
Bu forumda benden başka beğenen birileriyle rastlaşmak güzel :KK34:

Aynen bu seri konusunu bir tutturamıyorlar.
Bi tek Yüzüklerin Efendisini ve Harry Potter serisini beğeniyorum. Onlarda olaylar giderek değişiyor.
Mesela Matrix filmini çok sevmeme rağmen serinin son filminden o kadar zevk almamıştım. En etkileyicisi daima Birinci filmdir benim için.

Evet daha önce görmedim bu filmin adını forumda şaşırdım bende :KK1:
3. film hakkında bir ben öyle düşünmüyorum demek ki :KK1: Gerçekten ip man le alakası bile yok gibi geldi çoğu sahnede.

Usha 3 numarayi begendin mi yani? Neyse ben izleyene kadar seriyi vakit alacak zaten. Siz o zamana kadar karar verin aranizda 3 numara izlemeye deger mi? Ben de 1 ve 2 yi izleyeyim. Hatta arka arkaya da izlerim vakit olursa.

Aynen Yüzüklerin Efendisi bambaska zaten. Harry Potter izlemedim.
Matrix de cok popüler olmustu izlemedim. Onun da ilkini izleyeyim en iyisi.
Genelde popüler olan seylerden hoslanmiyorum. Yüzüklerin Efendisi serisini daha bu sene izledim, cok komigim.:KK16:

dün "curse of golden flower" i izledik eşimle, fena değildi...bu arada golden flower deyince "tangled" i anımsıyorum izlemişsindir belki en sevdiğim animasyonlardan ...

son olarak da daha öce bahsettim mi bilmem ama birden "Salkım hanımın Taneleri" ve "Sonbahar" geldi aklıma ...Sonbahar çok yavaştır sinemada izlediğimizde 2. yarıda sinemanın yarısı boşalmıştı ama ben çok sevmiştim...doğu karadeniz aşkım yüzünden olabilir ama :))

aklıma geldikçe, izledikçe yazarım tekrar takibe aldım seni :p

dün "curse of golden flower" i izledik eşimle, fena değildi...bu arada golden flower deyince "tangled" i anımsıyorum izlemişsindir belki en sevdiğim animasyonlardan ...

son olarak da daha öce bahsettim mi bilmem ama birden "Salkım hanımın Taneleri" ve "Sonbahar" geldi aklıma ...Sonbahar çok yavaştır sinemada izlediğimizde 2. yarıda sinemanın yarısı boşalmıştı ama ben çok sevmiştim...doğu karadeniz aşkım yüzünden olabilir ama :))

aklıma geldikçe, izledikçe yazarım tekrar takibe aldım seni :p

Asya`ya uzandik bu aksam. :) Fena degildi derken, izlemeye deger diyor musun, demiyor musun jeanne? :) Tangled`e de baktim hemen kisaca, yok izlememistim, animeleri seviyorum, senin en sevdiginse hemen listeye ekliyoruz. :)

Sen benim izledigim animasyonlara baktin mi? Cesur, Ratatouille, How to Train Your Dragon? Mary and Max :)
Tavsiye ediyorum izlemediysen.
Mary and Max, cok asiri enteresan. Herkesin tarzi degil ama senin begenecegini düsünüyorum.

Sonbahar evet sinemada 3 kisi vardi. Ben de hic bunalmadan izlemistim, listeye ekleyeyim bak unutmusum demek ki!

Salkim Hanimin Taneleri de ne ünlüydü ben onu da kacirmisim. :)

Bu arada benim listemden görüp izlediklerine gelip yorum yap mutlaka. :) Sohbet alani da olsun burasi filmler üzerine :):)

Asya`ya uzandik bu aksam. :) Fena degildi derken, izlemeye deger diyor musun, demiyor musun jeanne? :) Tangled`e de baktim hemen kisaca, yok izlememistim, animeleri seviyorum, senin en sevdiginse hemen listeye ekliyoruz. :)

Sen benim izledigim animasyonlara baktin mi? Cesur, Ratatouille, How to Train Your Dragon? Mary and Max :)
Tavsiye ediyorum izlemediysen.
Mary and Max, cok asiri enteresan. Herkesin tarzi degil ama senin begenecegini düsünüyorum.

Sonbahar evet sinemada 3 kisi vardi. Ben de hic bunalmadan izlemistim, listeye ekleyeyim bak unutmusum demek ki!

Salkim Hanimin Taneleri de ne ünlüydü ben onu da kacirmisim. :)

Bu arada benim listemden görüp izlediklerine gelip yorum yap mutlaka. :) Sohbet alani da olsun burasi filmler üzerine :):)

izlemeye değer, içinde impratorluk, tarih geçen filmler ilgimi hep çekmiştir zaten bunun bir de kuvvetli görsel yanı var...

Mary and Max'a bakıyorum hemen merak ettim, diğerleri izlenmiş ama tekrar izlenebilirler listemde ...

izlemeye değer, içinde impratorluk, tarih geçen filmler ilgimi hep çekmiştir zaten bunun bir de kuvvetli görsel yanı var...

Mary and Max'a bakıyorum hemen merak ettim, diğerleri izlenmiş ama tekrar izlenebilirler listemde ...

O zaman güzel! :) Tamamdir onu da bulup Cuma aksamlari listeme ekliyorum. :)

Mary and Max cok enteresan bir film, psikolojik yönü cok kuvvetli. Bastan bu ne kadar ilginc diye basliyorsun ama giderek sariyor.

Ya bak aklıma düşündükçe filmler geliyor.
Cafe de Flore ve Pariste gece yarısı
Özellikle Pariste gece yarısı filmini çok seviyorum. Masalsı bir anlatımı var.

O zaman güzel! :) Tamamdir onu da bulup Cuma aksamlari listeme ekliyorum. :)

Mary and Max cok enteresan bir film, psikolojik yönü cok kuvvetli. Bastan bu ne kadar ilginc diye basliyorsun ama giderek sariyor.

trailer i izledim çoook sevimli başlıyor...şimdi izleyebilirim aslında...minik bebik de, koca bebik de uyudular uzuuundur kendi başıma, kendime vakit ayırmamıştım iyi gelecek, bi de kahve ...:KK16:

Evet daha önce görmedim bu filmin adını forumda şaşırdım bende :KK1:
3. film hakkında bir ben öyle düşünmüyorum demek ki :KK1: Gerçekten ip man le alakası bile yok gibi geldi çoğu sahnede.

Kung fu cu kadınlar kulübü kuralım :KK4:

Ben alakası var yada yok diyebilecek kadar bile hatırlamıyorum işin açığı :KK1:
Eşime tekrar sordum ben hatırlamıyorum dedim ''3 ü iyi değildi uyumuşsundur sen'' dedi :KK52::KK52:

Usha 3 numarayi begendin mi yani? Neyse ben izleyene kadar seriyi vakit alacak zaten. Siz o zamana kadar karar verin aranizda 3 numara izlemeye deger mi? Ben de 1 ve 2 yi izleyeyim. Hatta arka arkaya da izlerim vakit olursa.

Aynen Yüzüklerin Efendisi bambaska zaten. Harry Potter izlemedim.
Matrix de cok popüler olmustu izlemedim. Onun da ilkini izleyeyim en iyisi.
Genelde popüler olan seylerden hoslanmiyorum. Yüzüklerin Efendisi serisini daha bu sene izledim, cok komigim.:KK16:

Üstte açıkladım canım
Sen 1-2 yi izle 3 ü boşver en iyisi

Birde birkaç gün önce Cloud Atlas'ı izledim...
Sırf oyuncular için izlemek istediğim bir filmdi ama epeydir erteliyordum...
Ben beğendim dolayısıyla tavsiye ederim:KK34:

Kung fu cu kadınlar kulübü kuralım :KK4:

Ben alakası var yada yok diyebilecek kadar bile hatırlamıyorum işin açığı :KK1:
Eşime tekrar sordum ben hatırlamıyorum dedim ''3 ü iyi değildi uyumuşsundur sen'' dedi :KK52::KK52:

Üstte açıkladım canım
Sen 1-2 yi izle 3 ü boşver en iyisi

Birde birkaç gün önce Cloud Atlas'ı izledim...
Sırf oyuncular için izlemek istediğim bir filmdi ama epeydir erteliyordum...
Ben beğendim dolayısıyla tavsiye ederim:KK34:

Kuralım tabi :KK1:
Ay bir de bak Cloud Atlas demişken neredeyse bir sene olacak izleyeli süper bir film.
Oyuncu kadrosuna laf yok zaten ama nette olumsuz yorum okumuştum hep izlemeden önce filme bir önyargılı yaklaşmıştım.
En son izlemeye karar verdim ve sonunda " neden bu kadar erteledim bu filmi" dedim.
O günden beri nette yorum okumadan izlemeye başladım filmleri :KK1:

Kuralım tabi :KK1:
Ay bir de bak Cloud Atlas demişken neredeyse bir sene olacak izleyeli süper bir film.
Oyuncu kadrosuna laf yok zaten ama nette olumsuz yorum okumuştum hep izlemeden önce filme bir önyargılı yaklaşmıştım.
En son izlemeye karar verdim ve sonunda " neden bu kadar erteledim bu filmi" dedim.
O günden beri nette yorum okumadan izlemeye başladım filmleri :KK1:

Çok alakasız bir platformda orada geçen konu ile alakalı, birinin başka birine tavsiye ettiğini görmüştüm bu filmi 1 yıl kadar önceydi sanırım....
Ha bugün ha yarın derken ancak geçen perşembe izleyebildim ve bende aynı şeyi düşündüm:KK1:

Senin beğendiğin filmleri de takip etmeye başlasam iyi olacak sanırım :KK34:

Birde evet kesinlikle yorum okumamak lazım
Ben bazen diziler için okuyorum başlamadan önce, sonra bir bakıyorum ergen dizisi çıkıyor :))

Son düzenleme:
Çok alakasız bir platformda orada geçen konu ile alakalı, birinin başka birine tavsiye ettiğini görmüştüm bu filmi 1 yıl kadar önceydi sanırım....
Ha bugün ha yarın derken ancak geçen perşembe izleyebildim ve bende aynı şeyi düşündüm:KK1:

Senin beğendiğin filmleri de takip etmeye başlasam iyi olacak sanırım :KK34:

Film zevklerimiz uyuşuyor desene :KK1:
Ben hemen hemen her gün film izlerim eskiyi de yeniyi de takip etmeye çalışırım.
Film arşivi var bende 2tblık harici disk var neredeyse dolu ki daha önceden bi çok film izleyip izleyip silmiştim.
Bazen çoğu filmin adını unutur hale geldim yazılınca ya da konusu geçince izlediğimi hatırlıyorum falan :KK1:
Sinema gündemini takip etmek hastalık gibi oldu bende ama tabi her film ilgimi çekmiyor.

Film zevklerimiz uyuşuyor desene :KK1:
Ben hemen hemen her gün film izlerim eskiyi de yeniyi de takip etmeye çalışırım.
Film arşivi var bende 2tblık harici disk var neredeyse dolu ki daha önceden bi çok film izleyip izleyip silmiştim.
Bazen çoğu filmin adını unutur hale geldim yazılınca ya da konusu geçince izlediğimi hatırlıyorum falan :KK1:
Sinema gündemini takip etmek hastalık gibi oldu bende ama tabi her film ilgimi çekmiyor.

Son 2 yıldır daha az film daha çok dizi izliyorum ama önceki arşivim fena sayılmaz benimde :KK34:
Evet isimleri zamanla unutuyor insan... Bazen adı geçince bile hatırlamıyorum yada emin olamıyorum izleyip izlemediğimden... Ama başlangıçtan birkaç kare yetiyor hatırlamaya...

Hımm hayatımın en iyi komedilerinden biri geldi aklıma

Monty Python And Holy Grail

Mutlaka ama mutlaka izlenmeli....

Son 2 yıldır daha az film daha çok dizi izliyorum ama önceki arşivim fena sayılmaz benimde :KK34:
Evet isimleri zamanla unutuyor insan... Bazen adı geçince bile hatırlamıyorum yada emin olamıyorum izleyip izlemediğimden... Ama başlangıçtan birkaç kare yetiyor hatırlamaya...

Hımm hayatımın en iyi komedilerinden biri geldi aklıma

Monty Python And Holy Grail

Mutlaka ama mutlaka izlenmeli....

Film eskiymiş baya :KK1:
Hd olarak bulursam en kısa sürede izlerim. Tavsiye için teşekkürler. :KK34:
Ben şimdi yeniden izlemeye başladığım Prison Break dizisine döneyim :KK1:

Warm Bodies

Az önce izledim:KK76::KK76:
Şimdiye kadar izlediğim en keyifli zombi filmi :nazar:

Hımmm birde duygusal:KK43::KK43:

IP Man bulamadim yaa... :KK43: 1 ve 2 si yok sadece 3 var!!!!!!!!! Arastirmalarima devam ediyorum.

Bu arada Lorenzo`nun Yagi ve Cinema Paradiso`yu izledim. :) Ikisi de cok güzeldi. Alisildik filmlerden farkliydi, uzundu ikisi de. Esim birazcik sabirsizlasti sonlara dogru uykusu geldiginden ama ben pür dikkat izlemeye devam ettim.

Cinema Paradiso`da Alfredo`nun Toto`ya iyi mi kötü mü ettigine bir türlü karar veremedim.

Lorenzo`nun ailesi de beni cok etkiledi. Bir de yasanmis bir öyküymüs iyice sarsildim.

IP Man bulamadim yaa... :KK43: 1 ve 2 si yok sadece 3 var!!!!!!!!! Arastirmalarima devam ediyorum.

Bu arada Lorenzo`nun Yagi ve Cinema Paradiso`yu izledim. :) Ikisi de cok güzeldi. Alisildik filmlerden farkliydi, uzundu ikisi de. Esim birazcik sabirsizlasti sonlara dogru uykusu geldiginden ama ben pür dikkat izlemeye devam ettim.

Cinema Paradiso`da Alfredo`nun Toto`ya iyi mi kötü mü ettigine bir türlü karar veremedim.

Lorenzo`nun ailesi de beni cok etkiledi. Bir de yasanmis bir öyküymüs iyice sarsildim.

Bakayım bende ingilizce altyazı lazım dimi sana:26:

Bende şuan bi taraftan 4 ü çıkmış onu izliyorum:KK14:

bu arada sen hem ödev diyorsun hem hala film arıyorsun :44:

Bakayım bende ingilizce altyazı lazım dimi sana:26:

Bende şuan bi taraftan 4 ü çıkmış onu izliyorum:KK14:

bu arada sen hem ödev diyorsun hem hala film arıyorsun :44:

Yok filmi esim ariyor aslinda. :) Ki zaten önümüzdeki haftaya kadar izleyemem bulsa da. :)

Ikimizin de anlamasi icin ingilizce altyazi lazim evet. Altyazi bulmada problem olmaz da filmi bulamadim.

Ama belki esim bulur. :)

2 makale bitirdim bak bir yandan ödevime odakliyim yani :KK8::KK8::KK8:

4 nasil begenip begenmedigini yaz öyleyse :)

X