Balıkesir bandırma!!

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.941
2.104
Arkadaşlar merhaba! Daha önce de konu açtım fakat kimse yoktu.İzmirliyiz eşimin işi gereği bandırma ya yerleştik.Burada oturan kk liler var mıııı???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba! Daha önce de konu açtım fakat kimse yoktu.İzmirliyiz eşimin işi gereği bandırma ya yerleştik.Burada oturan kk liler var mıııı???

ben balkesteyim canım ama merkez:KK1:

Suan degil ama oturmuslugum varr bandirma guzel yer :) gerci izmirden sonra nasil gelir bilmemm :) umarim vardir ordan kklilerr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Suan degil ama oturmuslugum varr bandirma guzel yer :) gerci izmirden sonra nasil gelir bilmemm :) umarim vardir ordan kklilerr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güzel yer ama çok küçük.Kız kimse yok cevap bile gelmiyor.Yalnız kalmayayım sohbet ederiz dışarıda buluşuruz diye düşündüm tık yok.

Güzel yer ama çok küçük.Kız kimse yok cevap bile gelmiyor.Yalnız kalmayayım sohbet ederiz dışarıda buluşuruz diye düşündüm tık yok.

valla nm ben bandırmaya gittimde çok köhne buldum :KK31:

valla nm ben bandırmaya gittimde çok köhne buldum :KK31:

Kışın evet ama yazın hareketli sokaklar dolu insanlar cıvıl cıvıl ben kıştı taşındığımda çok soğuk ve renksizdi.yaz gelsin diye bekledim

Daha dun bandirmadaydim.Cok guzel yer bence.Erdekte cok yakin hemen gidip gelebilirsiniz

Yok şimdi burası hareketlendi konserler mesire yerleri standlar falan kuruldu evim de meydana çok yakın yürüyerek 5-6 dk o yüzden şimdi rahatım.Erdek plajları 20-30 dk o yüzden memnunum aslında ama işte izmirden sonra özellikle de kışın çok zorlandım.Kimseyi de tanımıyorum apartman site halinde daire çok komşuluk yok.Spora yazılacaktım ama kaburgalarım çatladı Dr 6 ay spor yok dedi kalakaldım öyle...

Yok şimdi burası hareketlendi konserler mesire yerleri standlar falan kuruldu evim de meydana çok yakın yürüyerek 5-6 dk o yüzden şimdi rahatım.Erdek plajları 20-30 dk o yüzden memnunum aslında ama işte izmirden sonra özellikle de kışın çok zorlandım.Kimseyi de tanımıyorum apartman site halinde daire çok komşuluk yok.Spora yazılacaktım ama kaburgalarım çatladı Dr 6 ay spor yok dedi kalakaldım öyle...

Zaman gectikte cok seveceksiniz.Size bi tavsiye vereyim o halde.Bayramda kaya the rocka gidin.bar disko filan seviyorsaniz harikadir... yada daha sakin cok guzel bir ortam isterseniz saklibahce...kohne degildir kalabalik dahada guzel olur o yuzden cumartesi veya pazar oneririm.Bayilacaksiniz ikisinede.Kaya da program var her bayram gunu bilet alip gidilir

Son düzenleme:
Bayramda tatil programımız var bayram sonrası gideriz inşallah.Bu meydandaki sahil tarafında bir cafe mi dediğiniz? Denize sıfır bi cafe köprü var karşısında.Biz genelde kiraz steak hous a gidiyoruz bir de benim evimin yakınında tepe kahve var nostaljik bi yer orada oturuyorum ailemden biri geldiğinde.Diyorum ya bir arkadaşım olsa bütün sıkıntım bitecek aslında.

Valla bandırmalı olup su an Bursada yasayan bırı olarak sunu soyleyebılırım bulup bulabılecegınız en gelısmıs ve modern ılçe bu cevrede Bandırmadır. Sosyal bır sehırdır tabıkı bırkaç arkadasınız olması sart. Yazın Tatlısu,Erdek,gunubırlık İstanbul,Bursa ve cevresıne rahatlıkla gıdebılırsınız.

Piknik falan seversenız ve doğal alanları Kapıdagı aracınızla gezın, tam bır doğa harıkası ufak balıkçı koylerı,el degmemıs kumsallar ve bol yesıllık goreceksınız. Düzler köyünden Kirazlı Manastırına gıdın ormanın ıcınde sessız ve sakın huzur bulacagınız bır yer.

Bandırma'da Tepe bır efsanedır, sahıldekı cay bahcelerı, meydandakı ufak pub tarzı barlar, eglenmeyı sevıyorsanız disko olarak Bandırma'da black&white,yazları Erdekteki Kaya The Rock tavsiye edebileceğim mekanlardır. Ya da free takılmayı sevıyorsanız Livatyada denıze karşı bır kaç yudum bira fıstık yada kornıson tursu eslıgınde harıka gıder.. Gerisini siz keşfedersiniz artık :KK66:

Valla bandırmalı olup su an Bursada yasayan bırı olarak sunu soyleyebılırım bulup bulabılecegınız en gelısmıs ve modern ılçe bu cevrede Bandırmadır. Sosyal bır sehırdır tabıkı bırkaç arkadasınız olması sart. Yazın Tatlısu,Erdek,gunubırlık İstanbul,Bursa ve cevresıne rahatlıkla gıdebılırsınız.

Piknik falan seversenız ve doğal alanları Kapıdagı aracınızla gezın, tam bır doğa harıkası ufak balıkçı koylerı,el degmemıs kumsallar ve bol yesıllık goreceksınız. Düzler köyünden Kirazlı Manastırına gıdın ormanın ıcınde sessız ve sakın huzur bulacagınız bır yer.

Bandırma'da Tepe bır efsanedır, sahıldekı cay bahcelerı, meydandakı ufak pub tarzı barlar, eglenmeyı sevıyorsanız disko olarak Bandırma'da black&white,yazları Erdekteki Kaya The Rock tavsiye edebileceğim mekanlardır. Ya da free takılmayı sevıyorsanız Livatyada denıze karşı bır kaç yudum bira fıstık yada kornıson tursu eslıgınde harıka gıder.. Gerisini siz keşfedersiniz artık :KK66:
Canım evim Livatya yeni yat limanının tam karşısında:)bütün odalarım denize bakıyor o bakımdn gerçekten çok memnunum.Hatta yunus sürülerini görüyorum arada.İzmirde pek mümkün değil bunları görebilmek.Ama diyorum ya genelde yalnız kaldığım için sıkılıyorum işte.Tek problemim bu.Yoksa gerçekten Bandırma gelişmiş bir ilçe insanlar çok modern.

ev hanımı ısenız halk egıtımın kurslarına falan yazılın bence sosyal ortam olmuş olur :KK66:

ev hanımı ısenız halk egıtımın kurslarına falan yazılın bence sosyal ortam olmuş olur :KK66:
Canım kent konseyinde gönüllü pilates dersleri verdim hamileliğimden dolayı bıraktım.yardım severler derneğindeyim bir yandan hamilelik okulu ve özel bir dil kursuna gidiyorum.Kendime çok uğraş edindim bu aralar.Ama tabi ki insan bir dost arıyor.

Merhaba canım bende istanbulluyum eşimin işi sebebiyle Erdekte oturuyorum görüşüp tanışabiliirİz

Hayatimin en kötü günlerini bandirma da yasadim. 1 sene olmadan ayrildim sevdigim adamdan ayrilarak. Cok ruzgar vardi kulaklarimin agrisindan duramazdim. Eti madenin arka tarafinda 600 evlerde birbr sure oturduk bunalima girdim. In cin top oynuyordu hepsi yasliydi adeta issiz teksas kasabasi misali. Sonra bandirma da cok farkli insanlar var ki sabaha kadar dans ederler ezanin sesi duyulmaz. Iste o mahalle asil kabustu. Bandirma gelismemis minicik bir yer. Tavuk fabrikalari disinda fabrika da yok zaten. Bandirma nin nufusu zaten memur. Bandirma nin yerlileri bile iş icin istanbul a veya bursa ya gidiyor. Alisveris icin bile toplanip bursa ya gidenler var. Is yok kesinlikle. Daima ucak gurultuleri var. Evler hep rutubet. Her sokak dik bayir. Belediye hicbir seyle ilgilenmiyor sokak kopekleri insanlara saldiriyordu defalarca gordum.

X