Bebek Beslenmesi Balık yağının bağışıklık için çok faydalı olduğunu okudum. Hem kendim hem çocuğum için başlamak istiyorum easyfishoil markasını kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Benim balık yağları arasında form olarak en beğendiğim marka balık yağını tek tek paketledikleri için hava alıp tadı falan bozulmuyo o yüzden uzun süreli kullanımı rahat oluyo 5 yaşında kızım var ona veriyorum her gün tadıda güzel kızım da hiç yemem diye zorlamadı beni

Öneririm canım çok güzel benim oğlum çok seviyo easyfishoili jel şeklinde çiğneyip yutulduğu için genelde çocuklar çok rahat tüketiyo
balik yese bile pisirme hatalarindan dolayi faydasini tam olarak alamıyomusuz takviye almak gerekiyor o yüzden bende balik yese bile easyfish yediriyorum hergun kendimde kullanıyorum buyukler icin olanini

İyi marka ifos onayı var epa dha değerleride iyi ben balıktan tiksindiğim için bağışıklığımda zayıflamasın diye kullanmaya başladım balığın tadı kokusu asla gelmiyo araştırdım concordix diye bi teknolojiyle üretildiği için öyleymiş güvenilir bi marka tavsiye ederim gönül rahatlığıyla.

Benim kizimin doktoru onermedi. Zaten d vitamini ve balik yagi ayni anda kullanilmaz niye 2sini bir arada yapmislar bende anlamadim demisti
Haftada bir balik yiyin sadece dedi. D vitaminini de sadece kisin kullaniyoruz.
Ocean bir arada değil ayriyetten D vitamini de aldım. Haftanın belli günleri veriyorum. Haftada bir kez balık bünyeye yetmiyor maalesef!

Bu markayı önerir misiniz ya da memnun olduğunuz markalar varsa yazarsanız çok iyi olur :)
Reklami gorunce bu sene paraya kıyıp aldim kizima. Begendi her gün kendi eliyle alip yedi:) Merak ettim, ben de 1-2 tane yedim, bizim kiz anlamadi ama coook hafif de olsa agizda yiyip biterken bi koku oluyor, balik yağı oldugunu bilen anlar yani 😁

X