Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinde tedavi gören var mı?

kızlar bu ay transferim olacak benm çok yaklaştı.. beni bir heycan aldı allahım nolur dua edin bana bende biran önce olumlu bir sonuç alayım.. çok heycanlıyım yaa

Tsk ederim cnm benim hic umudum yok arastiriyorum ocakta. Sonra yaptirmayi dusunuyorum medipol hastanesine gidip gitmeme konusunda karrsizim
Canım umudumu hiç kaybetme morilini ne kadar yüksek tutarsan o kadar iyi aslında bnde senin gibi çökmüş bi haldeydim sonra toparladım kendimi ve sonuç pozitif:KK66:

kızlar bu ay transferim olacak benm çok yaklaştı.. beni bir heycan aldı allahım nolur dua edin bana bende biran önce olumlu bir sonuç alayım.. çok heycanlıyım yaa
canım cok sevimdim senin adına senin sperm donasyonuydu demi kaç yumurtan toplandı peki yolculuk ne zaman inşallah güzel olur senin için hersey

Kibrista mi yaptircan cnm ben bugun yetkili biriyle gorustum kibristami merkezin basari orani cok yuksekmis pozitif sonuc alirsin ins cnmm

canım bu ayın 27 transferim olacak. çok heycanlı hersey evet benim sperm donasyonu 10 yumurtam toplandı 5 döllendi işte 2 embriyo transfer edecekler bana bakalım kısmet dualarınıza ihtiyacaım var ama dua edin bana bol bol

2 emriyo koyuyorlar mi ben turkiyede iki tane koyuldugunu bilmiyordum .tatlim sgk gecerli mi birde ilaclarla ne akdr tuttu bgi verebilir misin

canım bu merkez kıbrısta türkiyede değil ilaçlar 2 bin tl tuttu ssk falan çıkartmadık biz o yüzden bilmiyorum

Z
Nasil topladin kendini sanki hic olmayacak gibime geliyor ve bu duyguyla bas etmek cok ama cok zor
Zor oldu canım ama toparladım bir kac defa psikolokla görüştüm eşim çok destek oldu insanların hikayeleri motive etti bni sende hamile kalacagına inan hep onu dusün ve mutlu sona ulaşırsın

Merhaba arkadaşlar Bende bu ay başlamak istiyorum Bahçeci Kıbrıs ta sıkıntı yaşayan oldu mu bu kurumu öneriyor musunuz rica etsem yazar mısınız.

canım bu merkez kıbrısta türkiyede değil ilaçlar 2 bin tl tuttu ssk falan çıkartmadık biz o yüzden bilmiyorum

Merhaba. İnşallah hayırlısıyla, sağlıklı bebişinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Rabbim maddi ve manevi güç versin.
Ben 3 kez tedavisiz gebe kaldım ama 3'ü de düşükle sonuçlandı. Bütün genetik tahlillerim ve pıhtılaşma bakıldı hiçbir sorun yok. Bazen böyle tekrarlayan düşükler oluyormuş. Tüp bebek yaptırmak istiyorum. Kaliteli sperm ve yumurta seçimleri yapıldığı ve açıkçası cinsiyet tayini, çift embriyo yerleştirdikleri için Kıbrıs'ta yaptırmak istiyorum. Eğer tüp bebek yöntemiyle gebe kalacaksam ikiz çocuğum olsun ve bir kız bir erkek olsun istiyorum.
İlaçlar, ulaşım, hastane, kalacak yer masrafları tahmini olarak toplam kaç bin tl oluyor ve kaç kez Kıbrıs'a gidip gelmem gerekiyor bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

C
Merhaba. İnşallah hayırlısıyla, sağlıklı bebişinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Rabbim maddi ve manevi güç versin.
Ben 3 kez tedavisiz gebe kaldım ama 3'ü de düşükle sonuçlandı. Bütün genetik tahlillerim ve pıhtılaşma bakıldı hiçbir sorun yok. Bazen böyle tekrarlayan düşükler oluyormuş. Tüp bebek yaptırmak istiyorum. Kaliteli sperm ve yumurta seçimleri yapıldığı ve açıkçası cinsiyet tayini, çift embriyo yerleştirdikleri için Kıbrıs'ta yaptırmak istiyorum. Eğer tüp bebek yöntemiyle gebe kalacaksam ikiz çocuğum olsun ve bir kız bir erkek olsun istiyorum.
İlaçlar, ulaşım, hastane, kalacak yer masrafları tahmini olarak toplam kaç bin tl oluyor ve kaç kez Kıbrıs'a gidip gelmem gerekiyor bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
canım takibini türkiyede yapıp sadece yumurta toplama ve opuda kıbrısta olman yeterli olacaktır iki embriyo transferi ve cinsiyet seçimi yapabilirsin bnmki donasyon oldugu için fiyat bilgim yok açıkçası onların anlaşmalı çalıştığı oteller var uygun fiyata yer ayarlıyorlar onları hiç düşünme sn

C

canım takibini türkiyede yapıp sadece yumurta toplama ve opuda kıbrısta olman yeterli olacaktır iki embriyo transferi ve cinsiyet seçimi yapabilirsin bnmki donasyon oldugu için fiyat bilgim yok açıkçası onların anlaşmalı çalıştığı oteller var uygun fiyata yer ayarlıyorlar onları hiç düşünme sn

Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Aradım konuştum ancak tahmin ettiğimden çok daha pahalı olduğunu öğrendim. Şuan o kadar parayı verebilecek durumda değilim ve üstelik eğer tutmazsa maddi olarak çok zor duruma düşmüş olurum :KK43:

Ca
Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Aradım konuştum ancak tahmin ettiğimden çok daha pahalı olduğunu öğrendim. Şuan o kadar parayı verebilecek durumda değilim ve üstelik eğer tutmazsa maddi olarak çok zor duruma düşmüş olurum :KK43:[/QUOTE canım kredi falan cekebilirsin iki taksitte ödeme varmı onu sorabilirsin donosyon işlemi pahalı malesef donörede para ödeniyor çünkü

Merhaba kızlar
Tüm konu başlığını okudum bahceci gruptan genel olarak herkes memnun sanırım. Bende bu hafta tedaviye başlıyorum bahceci umut tüp bebek altunizade de . Burada da tedavi yaptıran arkadaşlar varsa yorumlarını öğrenebilir miyim? Selen hanm doktorum açıkçası onun güler yüzü burda başlamama neden oldu ☺ inşallah güzel. Sonuçlar alırız. Bu ara da altunizade şubesinde rapor geçerli bilginiz olsun.

Evet altunizade şubesinde geçerli. Sole ki rapor çıkartıyorsun 5.800 ye yapılan tüp raporun ile beraber 3.080 düşüyor. 300 lira muane parası alıyorlar. Birde ilaçlar 800-1000 arası. Şuan durum bu benim ☺

Merhaba kızlar
Tüm konu başlığını okudum bahceci gruptan genel olarak herkes memnun sanırım. Bende bu hafta tedaviye başlıyorum bahceci umut tüp bebek altunizade de . Burada da tedavi yaptıran arkadaşlar varsa yorumlarını öğrenebilir miyim? Selen hanm doktorum açıkçası onun güler yüzü burda başlamama neden oldu ☺ inşallah güzel. Sonuçlar alırız. Bu ara da altunizade şubesinde rapor geçerli bilginiz olsun.
Ben fulya bahceci hastasiyim. ne kadar umitlerle gitmistim ama maalesef negatifle karsilastim. memnun degilim.

Canım bende kıbrıstaki merkeze gittim ve sonuç şuan hamileyimmmmm çok mutluyum ve kesinlikle çok memnunum herkese tavsiye ederim

aynen sukrana katılıyorum çok çok çok iyi bir merkez. ben olumsuz sonuç alsaydım da bu merkezin iyi olduğunu savunmaya devam ederdim. tedavim boyunca kendimi bu kadar özel hissetiğim başka bir yer hatırlamıyorum. allah onlardan razı olsun.

X