Badem Göz Estetiği Olanlar

Bu saydığınız doktorlardan ikisiyle bire bir görüştüm .

Ufuk Askeroğlu ki muayenesi ücretli ve günlerce bekliyorsunuz , doğrudan size anlatacağına asistanına uygulama adlarını söylüyor şu olur bu olur o olur sonra geçiyor içeri asistan tek tek o uygulamaları karşısına fiyat yazıyor . Bu tavrı itici buldum . Bir süreç açıklama vs yok yani ... Basit bir işle bile olsa hasta doktor arasındaki güven ve ekibin sıcaklığı önemli .

Cem Payaslı en azından süreci anlatıyor " abisi abisi " diye konuşuyor o da bir garip , şu sana olur bu olmaz vs diyor hiç yoktan . ama onun da tarızından hoşlanmadım . İkisi de bence insatagram reklamlarıyla işi götürüyorlar . İnsatagram paylaşılarına çok da aldanmamak lazım . Oturup video izliyorum şu ara bol bol .

kesinlikle haklısınız, ben de böyle söylüyorum her zaman. instagram aldatıcı, yanıltıcı.
asla referans alınmamalı.
cem payaslı bir nebze daha sıcak geliyordu bana, bilmiyorum.
instagramda ünlendikçe fiyatları uçurmuşlar, ne koparırsam kar hesabına döndü bu sektör.

hiç duymadım benim duyduklarım ufuk askeroğlu var, doktor karaca başaran var, bir de cem payaslı ama bunlara da güvenemiyor insan, hep en iyileri koyuyorlar, olağanüstü sanki her şey :/
Bugün Alper Tuncel ile görüştüm . Onunla ilgili fikriniz var mı ?

Ya zaten ben görüşmeden çok memnun kalmamıştım, biraz nasıl desem ilgisiz gibi hissettim. Bir de bir hastasına ulaştım fotoğraf istedim ama sonuç bence iyi değildi.

Tuncay sezgini beğendim bursada, sanırım nisan ayında ona olacağım son kararım bu şekil
artık pek girmediğim için takip edemiyorum yeni gördüm yazdıklarınızı. inşallah sizin için en doğru tercih olur. naptınız şuan? bizzat yaptıran birinden fotoğraf istemeniz çok iyi olmuş. çoğu doktor sonradan düzeltilmiş fotoğrafları da sonrası gibi gösterebiliyor.

çoğu doktor öyle biliyor musunuz, sosyal medyadaki o tatlı sempatik ilgili sevgili hallerinden eser yok, hele bi de memnun kalmadıysanız yok oluyorlar ortalıktan, muhatap bulamıyorsunuz :KK43:
maalesef öyle kendi yapamamalarının suçlusu olarak hastayı görüyorlar. doktor değil ticarethane gibi. patayı aldıktan sonra memnuniyetin önemi yok. memnun kalmadığımı söyleyince botox önerisinde bulundu, sağ olsun(!) ben daha önce bilmiyordum sanki. insanı salak yerine koyuyorlar o küçük akıllarıyla resmen.

artık pek girmediğim için takip edemiyorum yeni gördüm yazdıklarınızı. inşallah sizin için en doğru tercih olur. naptınız şuan? bizzat yaptıran birinden fotoğraf istemeniz çok iyi olmuş. çoğu doktor sonradan düzeltilmiş fotoğrafları da sonrası gibi gösterebiliyor.
İnşallah teşekkür ederim. 7 nisanda tuncay beye ameliyat olacağım. Çok heycanlıyım🥰

Selam ben cerrahi değil ip askılama yaptırdım. Hakan Yavuzer'e ve çok memnunum. Kendisi ankarada ancak istanbula da geliyor. Çok da iyi bir insan :)

Tuncay sezgin işi
bursada anadolu hastanesinde yaptirdim.
Bu 2. Ameliyatim ona. Düzeltme isleminde daha beter bitirdi beni
20210511_043707.jpg

Ya zaten ben görüşmeden çok memnun kalmamıştım, biraz nasıl desem ilgisiz gibi hissettim. Bir de bir hastasına ulaştım fotoğraf istedim ama sonuç bence iyi değildi.

Tuncay sezgini beğendim bursada, sanırım nisan ayında ona olacağım son kararım bu şekilde.
Ve pisman oldunuz dimi
Bursa dr Tuncay sezgin işi böyle oldu
20210511_043619.jpg

X