Badem Göz Estetiği Olanlar

Öncelikle merhaba ben Estetica ataşehir de dr Fırat Özer e ameliyat oldum.asla tavsiye etmem.gözümde fark olmadığı gibi çok saygısız bir üsluba sahip.amelyat öncesi %99 dediği herşeyi red etti.amelyat sonrası gözümde komplikasyon oluştu kanama ve göz içi kan oturması kendisini aradım diye kontrolde tepki gösterdi . Şikayet ettim yaklaşık 1 ay oldu tam anlamı ile şişim indiğinde profesyonel bir şikayet planlıyorum
umarim durumunuz düzelmistir :KK43:

merhaba arkadaşlar ben 15 gün önce badem göz şakak germe ve göz kapağı estetiği oldum Doktor Ömer SAGIR’a güvendiğim bir doktorum oldu hiç araştırmadan birşeyi kendimi emanet ettim evet sonuç tamda istediğim gibi oldu 15. Günümde bile herseyim iyi gidiyor nerdeyse izim hiç birşey kalmadı olduğundanda güzel oldu aynadan kendime bakınca iyiki yaptırdım diyorum içim rahat bir şekilde şuan yazılanları okuyorumda herkes maalesef yapamıyor sadece para kazanmak için iyi araştırın derim kızlar Ömer hocama burdan da tekrardan teşekkür etmek istiyorum 🥰🥰🥰
bu biraz reklammi ? katilim 9 Haziran 2020 Son görülme 9 Haziran 2020 saka gibi..

bu doktora ameliyat olan var mi?

Merhaba. Yeni üyesiniz. Sadece 3 mesajınız var. Hepside sadece adı geçen doktoru reklam için yazılmış. Burada ben dahil hiç kimse bu operasyondan memnun değilken sizin bu kadar memnun olmanız ne güzel :) umarım reklam amaçlı değildir. Vicdanınıza bırakıyorum.
Merhaba gecmis olsun siz kime ameliyat oldunuz ögrenebilirmiyim?

sizin yaşadığınız durumun aynısını ablam yaşadı psikolojisi bozuk korkuyoruz durumu düzelttiniz mi başka bir dokyot da görüştüğü doktorlar düzeleceğini garanti etmiyor lütfen yardımcı olur musunuz deryaenguldemirbag instagram kullanıcı adım oradan ulaşıp da cevap yazar mısımız çok sevaba girersiniz buradan da sütekli cebap yazıp yazmadığınıza bakacağım

aynı durumu yaşıyoruz ablamın psikolojisi bozulfu lütfen sorunu çözen bir doktot bulduysanız yardımcı olur musunuz

aynı durumu yaşıyoruz ablamın psikolojisi bozulfu lütfen sorunu çözen bir doktot bulduysanız yardımcı olur musunuz

Benim 4 ay oldu .arkadaşım da görüp karar vermiştim sonunda.çok memnunum cook niye bekledim diyorum hep kararsızım cunku
Biri 3 ayda çıkıyor dedi o da benim yaptırdığım dr a yaptırmış.nasıl ve neden çıkmaz anlamadım😔
Benim saçlı derim mis gibi zaten en büyük korkum olduO yuzden çok araştırdım.arkadaşım in yaptırmıştı resmen sac yok orada.Ama bende şükür temiz dr önemli ya bu olayda bence

Ve çok memnunum.uzun yıllardır araştırıyorum.4.ayimdayim ve iyiki olmuşum diyorum acikcasi

Merhaba,1 sene oldu herkes başka birsey söylüyor.kendi dr um tekrar dikeyim en azından biraz daha daralır dedi.ama ben güvenmedim.saç ektirmeye düşündüm ama onda da kararsız kaldım.su an böyleyim boyuyorum orayı.siz bi çare bulursanız lütfen bana da söyleyin bende size söylerim.ama dr ların tek dediği saç ekimi

Bende hiç öyle sorun yok.topuz bile yapıyorum.atkuyrugu.ama başka dr a olan arkadaşım feci.o diktirecek tekrar

Merhaba rendevum var diye yazmıştım size daha önce doktorum dan çok memnun kaldım harika bir kadın dr bilgen katipoğlu 12 nisanda ameliyat oluyorum haber veriyim dedim ameliyattan sonra tekrar yazarım siz naptınız bu arada Nisan ayı gibi ameliyat düşünüyordunuz buldunuzmu doktor?
merhaba ameliyat oldunuz mu süreciniz nasıl geçti umarım iyi ve mutlusunuzdur:)

sizin yaşadığınız durumun aynısını ablam yaşadı psikolojisi bozuk korkuyoruz durumu düzelttiniz mi başka bir dokyot da görüştüğü doktorlar düzeleceğini garanti etmiyor lütfen yardımcı olur musunuz deryaenguldemirbag instagram kullanıcı adım oradan ulaşıp da cevap yazar mısımız çok sevaba girersiniz buradan da sütekli cebap yazıp yazmadığınıza bakacağım
doktoru kimdi anlatabilirmisiniz lutfen

Evet birçok hasta durumunu görünce ben de vazgeçtim. Ferruh Bingül’den randevu alıp ameliyat için görüşme esnasından gösterebilir sonuçları. Ayrıca Kubilay Özdil ile de görüşmek istiyorum. Yine burdan bir arkadaş baya tavsiye etmişti. Şu aralar işlerimin yoğunluğundan doktorlarla görüşme fırsatı bulamadım en kısa zamanda bir randevu ayarlayıp karar vermek istiyorum.
merhaba ameliyat oldunuz mu ?

Kessinlikle tavsiye etmiyorum! Çünkü bundan 4 ay önce ben oldum antalyada ve sonuç felaket adam işi bilmiyor yorgan diker gibi yüz vs göz dikiyor badem göz yaptı geri düştü tekrar gittim telafi etmesi için bu kezde gözüm kapanmıyor göz kapağının birini az birini çok keSmis onun sıkıntısıni cekiyorum idiyiüşünun adam bildiğin vasat bilgisiz
nerde ameliyat oldunuz

Ben geçen hafta ameliyat oldum.Badem göz estetiği için gittim fakat doktorum göz kapağı ameliyatı ile birleştirdi.Benim gibi kırk yaş üstü için , her ikisi birleşince sonuçta güzel ve genç bir görünüm ortaya çıktı.
ilk üç gün gözüm ve göz altlarım çok şişti.Dün dikiş alımında da iç dikiş acıdı tabi ama değdi mi derseniz?Değdi evet.

X