Bacak agrisi

Gizmogizmo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2022
129
53
48
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bacağımda agri var kalca kısmına dogru özellikle doktora gittim iltihap dedi. Krem ve hap verdi ama bu ağrı özellikle akşamları yattığımda daha da çoğalıyor gece uykudayken agri çekiyorum özellikle yan yattığımda. Siz de bu tür ağrılar varsa paylasirmisinjz

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bacağımda agri var kalca kısmına dogru özellikle doktora gittim iltihap dedi. Krem ve hap verdi ama bu ağrı özellikle akşamları yattığımda daha da çoğalıyor gece uykudayken agri çekiyorum özellikle yan yattığımda. Siz de bu tür ağrılar varsa paylasirmisinjz
huzursuz bacak sendromu gibi geçmiş olsun çok başka doktora gitseniz iltihap atmak için sarımsak falan yutsanız çiğ sarımsak attırıyor

huzursuz bacak sendromu gibi geçmiş olsun çok başka doktora gitseniz iltihap atmak için sarımsak falan yutsanız çiğ sarımsak attırıyor
geçmiş olsun. akşama kadar hareket halinde olunca yatarken artık yorgunluk olur ağrır. benim özellikle regl dönemlerinde oluyor sizinki gibi değil. belki biraz masaj yaptırırsanız iyi gelir. inşallah geçer şifalanırsınız

Bursit denen bisey çıktı 😒mr a girdim ağrı kesici kas gevşetici krem verdiler fizik tedavi önerdi doktor ama yumurtalikta kist olduğu için onu da yaptırmadım malesef😔

X