Labioplasti ameliyatı

Bende de baslamadi daha, ama bu hafta cuma 21.gun olcak artık baslar heralde bilemedim umarim cok olmaz. Bana dr um kaşıntı oldugunda su tutablrsn dedi. Sıcak olmayan
Belki rahatlatır ama kuruyunca yine başlar bence. O kremleri hazırda tutmak lazım. 21 gün süper, çok büyük bi kısmını atlatmış oluyosun.
Cinsel hayata geri dönüş korkutuyor biraz çok kötü geçmiş herkesin hep ilk zamanları

Belki rahatlatır ama kuruyunca yine başlar bence. O kremleri hazırda tutmak lazım. 21 gün süper, çok büyük bi kısmını atlatmış oluyosun.
Cinsel hayata geri dönüş korkutuyor biraz çok kötü geçmiş herkesin hep ilk zamanları
Ben valla o işi 5 6 ay erteledim oyle söyleyeyim 🤣 1 ayda fln bnce olacak bi is değil

Merhaba, ben de operasyon yaptirali tam 21 gun oldu, ne zaman normal hissetmeye basladiniz? Bende halen asiri bir hassasiyet var asla dokunamiyorum, yanma gibi bir his var icerden, sizde de olmus muydu? Su an bir kasintim yok arada cok az oluyor. Bir de dikisler disardan gorunuyordu bastan beri ve simdiye kadar coktan erimesi ya da dusmesi lazimdi anladigim kadariyla, biraz erimisler gibi ama halen bariz sekilde gorunuyorlar, benzer bir durum olan var mi? Aldirmak mi gerekiyor bunlari?

Merhaba, ben de operasyon yaptirali tam 21 gun oldu, ne zaman normal hissetmeye basladiniz? Bende halen asiri bir hassasiyet var asla dokunamiyorum, yanma gibi bir his var icerden, sizde de olmus muydu? Su an bir kasintim yok arada cok az oluyor. Bir de dikisler disardan gorunuyordu bastan beri ve simdiye kadar coktan erimesi ya da dusmesi lazimdi anladigim kadariyla, biraz erimisler gibi ama halen bariz sekilde gorunuyorlar, benzer bir durum olan var mi? Aldirmak mi gerekiyor bunlari?
Ben 25.gunumdeyim 2 3 gun once aci ve batma basladi dikis yerlerinde rahatsz edici baya aciyor. Doktorum atilan düğümleri alalım rahatlarsin normal bi surec dedi cuma kontrole gideceğim bakalim. Oturup kalkiyorm vs ama hala bi normal düzene donemedim. Sislikler vs de dvm ediyor tabiki

valla okdugum kadariyla herkesin iyilesme hikayesi cok farkli bende 15.gunumdeyim rahatim ama hassasiyet devam ediyor camasirsiz daha rahatim ve penguen gibi yurumekten vazgecemedim sol ic dudak hala sis ve disarda dis dudaklar sol dudagin sertliginden ve odeminden dolayi kapanmiyor evet ilk gune nazaran sislik indi ama hala var oturuyorum kalkiyorum sıkintı yok ama bsy degmesin

Dikisleri aldirinca da gelismeleri yazabilir misiniz? Benim de aldirmam gerekecek sanirim, ozellikle en bas kisimda klitoris ustunde ve en sondaki perine bolgesine dogru dugum gibi dikisler goruntude sapasaglam duruyor hic bir erime belirtisi yok, onlari aldirmak belki rahatlatir ama su an yurtdisinda yasadigim icin doktoruma gosteremiyorum sonraki muaynemi de 6. haftaya verdi.

Ben 25.gunumdeyim 2 3 gun once aci ve batma basladi dikis yerlerinde rahatsz edici baya aciyor. Doktorum atilan düğümleri alalım rahatlarsin normal bi surec dedi cuma kontrole gideceğim bakalim. Oturup kalkiyorm vs ama hala bi normal düzene donemedim. Sislikler vs de dvm ediyor tabiki

Dikisleri aldirinca da gelismeleri yazabilir misiniz? Benim de aldirmam gerekecek sanirim, ozellikle en bas kisimda klitoris ustunde ve en sondaki perine bolgesine dogru dugum gibi dikisler goruntude sapasaglam duruyor hic bir erime belirtisi yok, onlari aldirmak belki rahatlatir ama su an yurtdisinda yasadigim icin doktoruma gosteremiyorum sonraki muaynemi de 6. haftaya verdi.

Haber ederim, bende dikişler hic görünmüyor içte yani nasil alınacak o kısmini düşünüyorm hala

Teşekkürler, 8. Günüm bugün şişlik baya gitti hafif kaşınma arada batma. Oturmaya çözüm bulamadım çok batıyor dikişler fakat baya okudum burada genellikle 10. Gün - 2. Haftadan sonra daha rahat oturabilmeye başlamışlar. Bir kişi de dikişleri aldırmayı önermişti burda çok rahatladığını söyledi. 2. Haftada kontrolüm var doktora teklif edeceğim bir zararı yoksa
Ben söyledim asla tavsiye etmiyorum sağlam kendi dusen dikiş kullanıyoruz alma taraftarı değilim dedi bna doktorum

Ben de bugün gittim kontrole sordum dikişi alma taraftarı olmadı 3. Haftada dökülcek zaten dedi de 17. Gün bugün hiç dökülcek gibi durmuyolar bakalım 😀
Bana fitil vermistiya afedersin fitiile birlikte bı ip düşmüş çamaşırına sabah gördüm biraz uzun gibi geldi bna acaba tek dikisimi bu birden fazla dikismi

Ayyy yaa su dikişin düştüğünü görenler varmı ya bı söyleseler nasıl bişey olduğunu????

X