Babam

Annenize çok üzüldüm bence bir psikiyatri gidip yol yordam sorun babanızın durumu iyi değil.
Evet iyi değil çok üzülüyorum çok korkuyorum.Bisey yapmam diyor ama hastalık Bu ne kadar güvenebilirim. Yıllarca çekti annem hala da çekiyor.Gitgide daha kötüye gidiyor.Karsi apartmanlara yakın otellere gidip sormuş o adam ordami diye.Plakalara bakıyormuş basharfleri yazılı mı içinde o adam mı var diye.Resimlerine bakıp bakıp yan yana hayal ediyormuş annemle adamı.

Adliyeye gidin. Durumunu anlatın zorunlu tedavi kararı çıkarabilirsiniz. Kaymakamlıktan da böyle karar alınabiliyor. İkisinde de şansınızı deneyin.

Allah korusun annenizi öldürmeye kadar gider bu iş. Annenizi çok çabuk yanınıza almanızı ve doktora gidene kadar yanına göndermeyeceğinizi söylemenizi tavsiye ederim. Bu iki kişiyi yalnız bırakmak bence çok yanlış karar

Babam hep sinirli bir adamdı küçükken ben de şiddet gördüm ondan.Onunla çok derdim vardı ama terapiye başlayınca rahatladım anladım onu yani.Iyi iken cokiyi ama kötüyken de depresif cok konuşur eleştirir bağırır çağırır.Sinirlenince evi dagitirdi
Herkesin böyle travmalarini olması çok kötü evlendim mesela esımde küfür etme. Bağırma sinirli haller olunca kendimi ufak bir kız çocuğu gibi hissediyorum babamı gormus gibi oluyorum soğuyorum o davranışını goruncr

Çok geçmiş olsun, savcılığa zorunlu tedavi kararı için başvurabilirsiniz. İhmal etmeyin lütfen

X