ayse kulin nefes nefese okuyan var mi ?

cok severek okudugum kıtaplardan b ırıydı.. gercekten nefes nefese okumustum... sıkılmayacagın,dili sade ve akıcı bır roman...

çok severek okudum çok akıcı sürükleyici...
özellikle tarih romanlarını seviyorsan zevkle okursun...
ayrıca ayşe kulın ın füreya yı tavsiye ederim..

Çok güzel bir kitaptı. Yazar bu kitabı yazarken bir çok diplomatla görüşmüş. Biraz tarihi bir roman sayılabilir ama hiç sıkmıyor. Beğeneceğinden eminim.

en sevdiğim yazarlardan biridir anlatımı yalın sürükleyici duygulara dokunuyor............. nefes nefese severek okuduğum bir kitaptı tavsiye ederim a.s

daha önce de bir yerlere yazmıştım sanırım: adı gibi nefes nefese okuduğum bir kitaptı delikafadulden. 2003 yada 2004'te yaz tatilinde okumuştum :kahve:. 2 günde bitirmiştim, çok iyi hatırlıyorum, kitabı bırakıp denize zor girmiştim çünkü:)))

"Nefes nefese" filminin çekilmesi gerek aslına uyarak. çok güzel bir dille anlatmı ilk çıktığında okudum çok çok beğendim.

Ayşe kulinin "Veda" okumuştum. şimdi "Umut" okuyorum Vedanın devamı
Tavsiye ederim

süper bir kitap nefes nefese ..insanı yormuyor adı gibi nefes nefese okuyorsun heyecanla ve severek ..

Ayşe Kulin'in her zamanki uslübuyla yazdığı gerçekten adı gibi nefes nefese ve soluksuz okuduğum bir roman..

"Nefes nefese" filminin çekilmesi gerek aslına uyarak. çok güzel bir dille anlatmı ilk çıktığında okudum çok çok beğendim.

Ayşe kulinin "Veda" okumuştum. şimdi "Umut" okuyorum Vedanın devamı
Tavsiye ederim

umut veda nın devamıymış ben vedayı çok beğenmiştim umut da güzeldir mutlaka
sürgünden sonra neler oldu ki hemen öğrenmeli : ))

evet okudum ve güzeldi yani öle çok çok şahaneydi nefes nefese okudum diemicem ikinci dünya savaşına değişik bir pencereden bakmış ama sonunda sabihanın durumuna bi açıklık getirebilirdi.bilmiyorum bi sonuç bekledim o muallakta kalmış

gece sesleri umut ve nefes nefese peş peşe bitirdim bi yürlü okumaya fırsat bulamamıstım
cok güzel bi kitap gercektedn
veda yı okuyamadım bi türlü
onu da en kısa sürede okuyacam ınsallah süprizzzzz

X