Aydin///09

bende Aydın- nazillidenim.

meraba canim bende aydin nazillidenim fakat yurt disinda yani hollandada oturuyorum.ama benim dogdugum buyudugum yer orasi,zamanla alisirsin sende.arada yazabilirsin banada bir nazillili arkadasin olarak.selamlar:sm_cool:

süper ya bende nazilliyim.

selam nazilide olan yokmu ben manisalıyım ama nazilliye evlendim burda çok zorluk çektim hiç çevre olmadı uzun bi zaman artık biraz var ama insanın memleketi gibi olmuyo işte...aydına gezmeye çok gideriz burda gezilcek biyer olmayınca....ama aydın daha güzel daha cıvcıv orası hoşuma gidiyo dogrusu.....evet arkadaşlar nazillide olan yokmu bana cevap yazsın lütfennn.

bende nazilliliyim canım meğer hemşerilerim varmış ya ne kadar güzel.

aydınlılar merhaba ben 6 sene cennetten gizli bir köşe gibi saklanan didimde 6 sene yaşadım şimdi istanbuldayım. didimi çok özledik eşimle. burnumuzda tütüyor. çok arkadaşlarımız var orda. deniz ve hava harika çok şanslısınız.

aydınlılar merhaba ben 6 sene cennetten gizli bir köşe gibi saklanan didimde 6 sene yaşadım şimdi istanbuldayım. didimi çok özledik eşimle. burnumuzda tütüyor. çok arkadaşlarımız var orda. deniz ve hava harika çok şanslısınız.

....................................

merhaba ben xxxxxxxxxxxxoturuyordum orda evimiz vardı.ama şimdi bizim değil artık. o güzelim parka bakıp balkonda çay kahve sefası yapardık...

ben de geldim bende geldim :dance:

kızlar iyi güzel hoş da lütfen bu kadar açık yazmayın adreslerinizi
burasi üye olsun olmasın herkese açık bi alan
lütfen dikkatli olun
iyi niyetli olanların en kat 10 katı da kötü niyetliler mevcut
başınıza kötü bişi gelsin istemem Şeniz

emelcim olsun ben burdayım.bende yeni üyayim..heyo heyoo senide buldum...
:sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey:

selam nazilide olan yokmu ben manisalıyım ama nazilliye evlendim burda çok zorluk çektim hiç çevre olmadı uzun bi zaman artık biraz var ama insanın memleketi gibi olmuyo işte...aydına gezmeye çok gideriz burda gezilcek biyer olmayınca....ama aydın daha güzel daha cıvcıv orası hoşuma gidiyo dogrusu.....evet arkadaşlar nazillide olan yokmu bana cevap yazsın lütfennn.

gofret slm bende nazillide oturuyorum sen neresindesin ?belki bulusur tanırız,ne dersin?buarada neden adaya yerleşcen sevmedinmi nazilliyi?

ben naziliye yabancıyım arkadaşlık yapabilecegim kimse yokmu nazillide belki güzel dostluklar kurabiliriz.manisadan buraya evlendim ve çok yanlızlık çektim burda yüzyüzede görüşebilecegim arkadşlar arıyorum hadi bana cevap verin bekliyorum...
selam canim bende aydin nazillidenim fakat hollandada oturuyorum tatillerde geliyorum nazilliye orada olsaydim seninle arkadaslik yapmak isterdim

ne güzel aydınlılar çoğalmış.eee tanışalım ozaman. çalışıyormusunuz mesela ben öğrenciyim....

insanın memleketlileriyle konuşması ne kadar güzel yaaaaaaaaaa ah güzel memleketim.bende çoooook memnun oldum arkadaşım çocuk varmı benin 2.5 yaşında oğlum var.

bende aydınlıyım...:1rolleyes:
esım polıs suan elazıgdayım..
ama yazın ıkı ay aydın da oluyorum..:1closedeyes:
belkı yazın bulusuruz..yerimseniben

butun hemserılerıme mutlu yıllar dılıyorum...a.s.
bu yıl sıze mutluluk,huzur,saglık ve para dahası gonlunuzden gecen her ne varsa onu getırsın...ŞenizŞeniz

X