Aydin///09

selam sitedeki bütün aydınlıları tanımak isterim.ben aydınlıyım fakat ist.oturuyorum. güzel aydınım nasılda özlüyorum seni......

Selam canım benim annem aydınlı her sene mutlaka gideriz çine ilçesinden kesin biliyosundur çok özlüyorum oraları çok seviyorum Aydın'a selamlar,sevgiler.Gerçi sende İstanbul'da yaşıyormuşsun ama olsun ben yinede sevgilerimi gönderiyorum.

kuşadasına ada diyen en güzel günbatımı güvercin adadan izlenir diyebılen kadınlar denızınin sadece kadınlara ait bi plaj olmadıgını bilen herkez adalı sayılır. Arkadaşlar ben selçukluyum istanbuldayım ama adayıda çok seviyorum butun arkadaşlarım orada az kaldı 25ınde ordayım

:a015: merhaba herkese,
ben de aydın merkez'denim. yazlarımı da didim'de geçirip, kuşadasına da sıkıldıkça giderdim son 4 yıla kadar. şimdi antep'teyim ve oraları çok ama çok özlüyorum. her fırsatta gidemiyorum çünkü. sıkılmak neymiş, deniz olmadan yaşamak neymiş öğrendim(galiba didim'de sıkılmanın cezası bu :KK43:(((((( )tüm Aydınlılar, süper bir yerde yaşıyorsunuz kıymetini bilin...

bende aydinliyim.ama almanya da yasiyorum.memleketimi cok özledim. insallah agustosta ordayim. bir bulusma ayarlayalim da görüselim

bende aydınlıyım ama suan malesef orda deılım ve cok ozluyorum.ınsanıyla havasıyla kokusuyla yasamıyla bambaskadır benım memleketım...

Selam ben aslen Bursalıyım ama uzun zamandırAydın Sökede yaşıyorum. Şimdi birde Sökeli ablanız oldu.Hayırlı olsun.Sevgiyle kalın.

slmmmm bende aydınlıyım,yazları kusadasındayım.ama suan sokede evlıyımmmm...soke ıgrenc ya

GULCEM nickini merak ettim canim,nerden aklina geldi?ben sadece bende var saniyordum,cunki uydurma yapmistim annemle babamin isimlerini birlestirerek,ilgimi cekti,daha once duymamistim cunki.yanliz ben girerken bir hata yaptim sanirim cift L olmus.

merhaba arkadaşlar ben kuşadası sökede nim 2yerdede ewimiz var ama aydındayim şuan bana aydın merkez de arkadaş dost olabiliceğim birisi bir gezip dolaşip cafeye ğidip oturup konuşup bir arkadaş arıyorum burada çok sıkılıyorum adada olsam deniz güneş gezilecek yeri çok daha ne olsun arkadaş olmak isteyen varsa bekliyorum sakın yanliş anlamayın beni sadece dost olmak ve beraber vakit ğeçirmek muhabbet vss :) hoşçakalın mutlukalın...

:):):):)....??????????????

heyy bende aydın sökeliyim.her yaz kuşadasındayım.

merhaba bende aydın sökeliyim.yazları kuşadasındayım.fakat şimdi işten dolayı bartındayım.hep burnumda tütüyo havasıyla insanlarıyla deniziyle güneşiyle bereketli meyve sebzeleriyle.ben burda donarken ailem kuşadasında denize giriyor 1 aydır.aaahhh aahhhh güzel memleketim...şu tatil bir an önce gelsede gitsem hemen.

selam kızlar
bende aydınlıyım
ama esımın ısı nedenıyle suan elazıgdayım
bende yazın aydında oluyorum
umarım bulusabılırız...

çok güzel bencede her yönden taze yiyecek bol:) gezip görülecek yer çok deniz 1adım uzakta bencede harika tek sorun yazları sıcaklık e okadarda olsun artık doğru denize :):)

Annem Aydın'lı çoğu akrabamız ordadır her yaz gideriz oranın gençleri özellikle ilçede yaşayanlar büyük şehirde yaşamak isterler İstanbul'dan oraya gitmeme şaşırırlar ama bana kalsa hep orda yaşamayı tercih ederim.Buarada gençleri çok hırslı ve çokta başarılılar özellikle üniversiteye giriş zamanı gelen gençler birbiriyle yarış halindeler ama bu bence iyi bir hırs ve olmalıda.Dediğiniz gibi havası ve suyu çok güzel özellikle madran suyu :)) tüm aydın'lılara selamlar ve sevgiler.

bende aydınlıyım.ama yazları gelebiliyorum ancak.bu sene tayin isticem hayırlısı işallah çıkarda aileme memleketime olan hasretim sona erer.

selam nazilide olan yokmu ben manisalıyım ama nazilliye evlendim burda çok zorluk çektim hiç çevre olmadı uzun bi zaman artık biraz var ama insanın memleketi gibi olmuyo işte...aydına gezmeye çok gideriz burda gezilcek biyer olmayınca....ama aydın daha güzel daha cıvcıv orası hoşuma gidiyo dogrusu.....evet arkadaşlar nazillide olan yokmu bana cevap yazsın lütfennn.

meraba canim bende aydin nazillidenim fakat yurt disinda yani hollandada oturuyorum.ama benim dogdugum buyudugum yer orasi,zamanla alisirsin sende.arada yazabilirsin banada bir nazillili arkadasin olarak.selamlar:sm_cool:

X