Avukat yardımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir avukat bana yardımcı olabilir mi eşim 1 ay kapalı 2 sene açık cezası var şuan kapalı da yatıyor ne kadar yatarı vardır suçu sadece kişiyi hürriyetinden yoksun koyma karşı taraf şikayeti de geri çekti ortada kaldım hiçbirşey yapamıyorım çocugum çok küçük yardımcım da yok bilen bir kişi yardım ederse sevinirim
Adam kaçırırken sizi düşünmemiş şimdi siz niye onu düşünüyorsunuz

Adliyeye gidip kamu avukatı, adli yardım vesaire talep edin. Burada foruma yazmakla olacak şeyler değil bunlar.

Suçlu yakınlarının anlattıklarına ben de inanmıyorum. Kişisel algılamayın genelde yakınlarına bile yalan söylüyolar, sadece dediğiniz suç da adam kaçırma bu arada 🙄 böyle forumlarda tek tük cümlelerle yanıt bulacak konu değil bu. Gidip bir avukatla dosyanın tamamını adam akıllı görüşmeniz lazım. Suçluysa çıkamasın içerden inşallah kusura bakmayın

Toplam ceza böyle olmaz. Mahkeme kararda 1 ay kapalı 2 yıl açık diye ceza vermez yani. Kararda yazan ceza ne kadar. Kapalıda kaldığına göre 3 yıldan fazla olması lazım
Toplamı 5 yıl 4 ay

Suçlu yakınlarının anlattıklarına ben de inanmıyorum. Kişisel algılamayın genelde yakınlarına bile yalan söylüyolar, sadece dediğiniz suç da adam kaçırma bu arada 🙄 böyle forumlarda tek tük cümlelerle yanıt bulacak konu değil bu. Gidip bir avukatla dosyanın tamamını adam akıllı görüşmeniz lazım. Suçluysa çıkamasın içerden inşallah kusura bakmayın
Ben hemen inandım iftira attığına 🥹

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X