Avukat yardımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Senakx

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
24
1
23
Bir avukat bana yardımcı olabilir mi eşim 1 ay kapalı 2 sene açık cezası var şuan kapalı da yatıyor ne kadar yatarı vardır suçu sadece kişiyi hürriyetinden yoksun koyma karşı taraf şikayeti de geri çekti ortada kaldım hiçbirşey yapamıyorım çocugum çok küçük yardımcım da yok bilen bir kişi yardım ederse sevinirim

Bir avukat bana yardımcı olabilir mi eşim 1 ay kapalı 2 sene açık cezası var şuan kapalı da yatıyor ne kadar yatarı vardır suçu sadece kişiyi hürriyetinden yoksun koyma karşı taraf şikayeti de geri çekti ortada kaldım hiçbirşey yapamıyorım çocugum çok küçük yardımcım da yok bilen bir kişi yardım ederse sevinirim
Hürriyetinden yoksun bıraktığı kişi kimdi kaç yaşındaydı?

E siz diyorsunuz ya bir ay kapalı 2 sene açık cezaevinde yatacak diye işte. Karşı tarafın asla şikayeti çekmesi bi işe yaramaz, kamu davasına dönüyor. Eşiniz o cezayı çekecek. Kaçarı yok.

E siz diyorsunuz ya bir ay kapalı 2 sene açık cezaevinde yatacak diye işte. Karşı tarafın asla şikayeti çekmesi bi işe yaramaz, kamu davasına dönüyor. Eşiniz o cezayı çekecek. Kaçarı yok.
Tamamını yatacak yani hiçbir şekilde itiraz edemezmiyiz

Eşiniz adamı neden kapattı yav sebebi ne?
Eşimden yüklü miktarda borç aldı ve borcumuzu ödemediği için sıkıntı çektik zor zamanlar oda ödeyeceğim gel beni al dedi gitti indikten sonra şikayetçi oldı

Cezayi veren mahkeme kalemine gidin onlar çıkacağı tarihi size söylerler , burdan kimse size yardımcı olamaz dosyaya bakmak gerek

Böyle burdan yarım yamalak yazmayla size kimse yardımcı olamaz ki. Devlet eşinize avukat atamadı mı?

Cezayi veren mahkeme kalemine gidin onlar çıkacağı tarihi size söylerler , burdan kimse size yardımcı olamaz dosyaya bakmak gerek
Ya avukatlar çok farklı konuşuyor kimi açığa çıkar bırakırlar diyor kimi yatar diyor kimi parayı ver çıkarırız diyor

Yazamıyorum gereksiz sinirlenmek istemiyorum karılarını öldürüp öldürüp çıkıyorlar bu mu yatacak neyse ben gidiyor konudan :işsiz:

Yazamıyorum gereksiz sinirlenmek istemiyorum karılarını öldürüp öldürüp çıkıyorlar bu mu yatacak neyse ben gidiyor konudan :işsiz:
Adalet sadece eşime uygulanması uygulanacak olanlara uygulanmaması insanı üzüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X