avea hat ile kesilen görüşmeler

benımde 3 avea hattım var ama bu sorunları yasamıyorum dakıkalarca konusabılıyorum kzılarımla acaba konturlu değil oyuzden mı ve ben cokmemunum heryerdede cekımı guzel

benımde 3 avea hattım var ama bu sorunları yasamıyorum dakıkalarca konusabılıyorum kzılarımla acaba konturlu değil oyuzden mı ve ben cokmemunum heryerdede cekımı guzel

galiba faturalı hatlarda bu sorun yok kesilme yada çekmeme gibi
çok ilginç neden faturasız hatlarda sadece anlamiş değiliimCADIARZU

:s:s BENIM 1 SAATI GECINCE KAPANIOO BIDE CEKMEZSE KAPANIYO BIDE :)) ÖDEMELİ ARAMA YAPTIYSAM 6.DAKIKADA KESILIYO AMA BEN MEMNUNUMM HATTIMDAN

genel sorunu oldu bu artık aveanın kızlar :nazar:
ben alıştım ...nerdeyse 4yıldır kullanıyorum...aldım alalı aynı sorun baş gösteriyo :nazar:

10dak yı geçince fln hep kapanıyo...
bi saat konuştuğun zamanda da kapanıyo hep...

avea ağır konuşmaları kaldıramıyo :nazar:

açıp hemen kapıcaksın teli en fazla 2-3 dak konuşcaksın ...
yoksa hat kapanır yüzüne
kalırsın şaşkın şaşkın öyle

şiir gibi konuştum be :nazar:

bnde yaşıorum maalesef neden böyle oluo anlamıorum ama aveadan vazgeçmem yinede

aveadan nefret ediyorum
3 tane kamu hattım var en kısa zamanda kapattırıcam
her tel konuşmamda iğrenç bi şebeke sorunu yaşıyorum
sinir oluyorum
yok neymiş bilmem nerenin bilmem ne köyünde çekiyormuş,iyi de abicim istanbulun göbeğinde çekmiyor!!!
ona rağmen faturaların maşallahı var
bak gene sabah sabah sinir oldum yaa

evet avea görüşmeleri pat diye kesiyor, mobil öğrenci kullanıyorum 10dk 2 kontör ve güya 150 üzeri kontör yüklemede 3 saat bedava konuşma veriliyordu ama bu da doğru değil.. daha 1 aylık süre dolmadan sanki 150 kontr yükleyeli 1 ay geçmiş gibi normal tarife üzerinden ücretlendirildiğimi de farkettim, ayrıca 3 saat bedava hakkım nereye gidiyor hiç anlamadım neticede bütün günümü telefonda geçiren biri değilim ama o 3saatlik bedava süre hiç işlemedi, her zaman kontörlerim eksildi her konuşmada. ve tekrar arama yapalım daha çok kontör gitsin diye sık sık kesilmesi de cabası.

ya benimde hattım avea 29 milyon fatura geliyo kaç aydır hiçte okdar konuşmuyorum hatta sadece bi iki kelime söğleyip kapıyorum mesela msn aç gibi anlam vermedim konuşsam nekar gelicek merak ediyorum...

X